Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Manni12

Związki Female Led Relationship/ Female Led Marriage

Polecane posty

 

Od dłuższego czasu interesuję się modelem związku FLR (Female Led Relatiosnhip / Marriage).

Jest to model związku, w którym Kobieta jest liderką, przywódcą i królową.

Mężczyzna jest Jej sługą i poddaje się Jej kierownictwu.

Kobieta pełni funkcję decyzyjną (to Ona decyduje w sprawach finansów, seksu, czasu wolnego i planów na przyszłość). Mężczyzna natomiast służy Jej, jest na każde zawołanie.

Przyglądając się wypowiedziom Kobiet będących w takich związkach można zauważyć, że są szczęśliwe, rozwijają swój potencjał, karierę mając u stóp swojego wiernego mężczyznę.

Z lektury zagranicznych forum poświęconych tego typu związkom wynika, że mężczyźni bardzo często skrywają chęć bycia pod obcasem władczej dziewczyny/ żony pozostając niespełnionymi.

Ci, którzy zdecydowali się jednak wyjawić swoje pragnienia Kobiecie i stali się sługą swojej Pani mają się bardzo dobrze i czują się spełnieni. Wielu z nich opisuje to jak Żona jest dla nich Królową, Panią, Szefową, opisują władczość i wyższość swoich Kobiet i swoją uległość względem swoich Dam.

Czy ktoś ma doświadczenia w takim związku? Ktoś próbował/ próbuje? Udaje się Wam?

Wiem, że budowanie takiego związku jest trudne i wymaga sporo pracy ale jest możliwe.

Sam uczyniłem swoją Żonę liderką w naszym związku, jestem ciekawy posłuchać innych osób.

Edytowano przez Manni12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×