Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gfft

Mam 16 lat i planuję ucieknąć z domu.

Polecane posty

Oczywiście nie na długo tak maksymalnie na 3 dni bo na tyle nie będzie nikogo w domu u chłopaka. Nie mam pojęcia czemu jego rodziców nie będzie ważne że zostaje sam. Pisałam z nim i powiedział że mogę przyjść. Pytałam się rodziców czy mogę do niego pójść na 3 dni i mi nie pozwolili i problem jest w tym czy jak ucieknę to się nie domyślą że ja jestem u niego. Ucieknąć raczej trudno nie będzie po prostu poczekam aż wszyscy będą spać i po cichu wyjdę z domu. To jest też mój sąsiad więc mam blisko. Drugi problem jest taki że nie wiem jak potem zareagują jak wrócę z powrotem do domu. W każdym razie jak myślicie co mam zrobić żeby się nie domyślili że ja jestem u niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ujawniłaś swoje weekendowe plany rodzicom to będąc nawet wyrwanymi ze snu o 4 nad ranem powiąża fakt Twojej nieobecności z planami, które miały zostać niezrealizowane. Kara tak czy siak będzie, nie unikniesz jej. Może więc zamiast na całe 3 dni wybierz jeden dzień?

Rodzice współcześnie mają różne pomysły niejeden by wezwał policje pod pretekstem, że zostałaś porwana przez młodzieżową szajkę i on zna prawdopodobne miejsce Twojego pobytu, ale ze względu na niebezpieczeństwo boi się iśc tam samodzielnie.

Miałem podobną matkę, która próbowała mnie trzymać pod kloszem. Wybrałem najgorszą dla niej strategie jak chciałem jechać na mecz do innego miasta po prostu wychodziłem z domu jak stałem i nie było mnie minimum 24h jak chciałem jechać na koncert na Śląsk podobnie. Uznała, że jej strategia nie przynosi skutki, mi się nic nie stało co oznacza, że może mi zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×