Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam średnie wykształcenie, ukończyłam liceum ogólnokształcące, profil bio-chem. Gdzie mogłabym pracować? W trakcie nauki w lo pracowałam w restauracji, w różnych sklepach, drogeriach itp. Szukam poważniejszej i lepszej pracy, takiej która da mi wyższe wynagrodzenie i prawdziwą umowę o pracę. Trudno coś takiego znaleźć, nie wiem już gdzie szukać. Proszę o pomoc. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Edytowano przez Elizanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie kurs fryzjerski lub kosmetyczny, to się nie obegnasz od pracy. Po samym liceum bez żadnej specjalności może być ciężko znaleźć dobrą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, po liceum ciężko jest znaleźć poważniejszą pracę niż w sklepie, restauracji. Nie ma się konkretnych kwalifikacji. No chyba, że posiadasz jakieś umiejętności na wysokim poziomie np. językowe czy bardzo dobrze znasz programy komputerowe to wtedy jest jakaś możliwość. Jeśli nie studia to kursy, szkoły policealne. Aha i myślę, że posiadanie prawa jazdy dużo daje, można być kierowcą, kurierem jeśli bierze ktoś to pod uwagę. Także trzeba kombinować, bo w sumie innej rady nie ma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×