Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pukka

Jak wzmocnic i przyspieszyc wzrost wlosow u 3 latki

Polecane posty

Moja 3 latka ma cienkie krecone blond wloski, chcialabym je troche wzmocnic i przyspieszyc wzrost. Na razie zrezygnowalam z gumek zeby ich nie obciazac. Myslalam o dodawaniu witaminy a plus e do szamponu. Ktos ma jakies spodoby? Moj syn tez ma blond krecone wlosy ale w jej wieku mial gesciejsze i szybciej rosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie włosy masz ty i twój mąż? Zwykle wszystko zależy od genów i owszem możesz spróbować wzmocnić wlosy córki dodając witaminę do szamponu, ale pamiętaj,że to jeszcze maleństwo i dzieci w tym wieku często mają pióropusz na głowie. Mój starszy syn od zawsze ma czupryne gęstych czarnych włosów,zwykle ma dłuższe włosy,a fryzjer płacze jak obcina. Młodszy ma dmuchawca na glowie, mysi kolor i musi być ścięty na krótko. Ale starszy ma wlosy po mężu, a młodszy po mnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pukka napisał:

Moja 3 latka ma cienkie krecone blond wloski, chcialabym je troche wzmocnic i przyspieszyc wzrost. Na razie zrezygnowalam z gumek zeby ich nie obciazac. Myslalam o dodawaniu witaminy a plus e do szamponu. Ktos ma jakies spodoby? Moj syn tez ma blond krecone wlosy ale w jej wieku mial gesciejsze i szybciej rosly.

Na razie się nie martw. Poczekaj jeszcze z rok. Ja rozumiem, że to dziewczynka i trochę ci żal, że chłopiec miał lepsze, ale zluzuj. Na wzmocnienie włosów jest zawsze czas, a jeśli to genetyczne, to nic nie zrobisz. Może tobie się tak tylko wydaje, bo może córka tych włosów ma bardzo dużo, ale cienkie, albo właśnie ma jeszcze na głowie puch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pukka napisał:

Moja 3 latka ma cienkie krecone blond wloski, chcialabym je troche wzmocnic i przyspieszyc wzrost. Na razie zrezygnowalam z gumek zeby ich nie obciazac. Myslalam o dodawaniu witaminy a plus e do szamponu. Ktos ma jakies spodoby? Moj syn tez ma blond krecone wlosy ale w jej wieku mial gesciejsze i szybciej rosly.

Na razie się nie martw. Poczekaj jeszcze z rok. Ja rozumiem, że to dziewczynka i trochę ci żal, że chłopiec miał lepsze, ale zluzuj. Na wzmocnienie włosów jest zawsze czas, a jeśli to genetyczne, to nic nie zrobisz. Może tobie się tak tylko wydaje, bo może córka tych włosów ma bardzo dużo, ale cienkie, albo właśnie ma jeszcze na głowie puch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj maz i jego rodzina maja geste ciemne krecone wlosy, moja mama ma cienkie ale geste, ja mam cienkie blond po tacie, ale podobno duzo choc nie wyglada. Mam nadzieje ze moja corka jednak bedzie miala geste jak moj syn😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pukka napisał:

Moj maz i jego rodzina maja geste ciemne krecone wlosy, moja mama ma cienkie ale geste, ja mam cienkie blond po tacie, ale podobno duzo choc nie wyglada. Mam nadzieje ze moja corka jednak bedzie miala geste jak moj syn😎

No właśnie, genów nie oszukasz 🙂

swoją droga faceci to.maja życie. Zgarną najlepsze geny, malować sie nie muszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Unlan napisał:

Na razie się nie martw. Poczekaj jeszcze z rok. Ja rozumiem, że to dziewczynka i trochę ci żal, że chłopiec miał lepsze, ale zluzuj. Na wzmocnienie włosów jest zawsze czas, a jeśli to genetyczne, to nic nie zrobisz. Może tobie się tak tylko wydaje, bo może córka tych włosów ma bardzo dużo, ale cienkie, albo właśnie ma jeszcze na głowie puch.

Przegladam zdjecia i widze ze przez rok nie wiele urosly. Ma 3 latka i ma wlosy do uszu, jak wyprostuje loczka to maja tylko z 10 cm dlugosci i to te najdluzsze, jeszcze krecone to w ogole wygladaja na krotkie. Do tej pory nie martwilam sie ale zobaczylam klare lewandowska ktora jest pare dni mlodsza i ma juz wlosy za lopatki to z ciekawosci zaczelam ogladac zdjecia innych dziewczynek w tym wieku i wiekszosc ma dlugie przynajmniej do ramion. Moj syn ma geste choc tez blond i szybko mu rosna, a tu wytlumacz corce ze nie moze miec warkocza jak roszpunka😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×