Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
podróżniczka

Czy polaków należałoby masowo kierować do psychologów?

Polecane posty

Byłam w wielu krajach Afryki i Azji.Nie wiem jak w Polsce 90 procent ludzi może mówić że brakuje im pieniędzy?Lepiej skierować ich do psychologów aby przestali kupować mało ważne rzeczy i przestali biegać jak pieski za kasą a potem być dumni z tego kto jest lepszym pieskiem czy może lepiej wysłać do jakiegoś biednego kraju aby sprawdzili swój charakter a raczej jego brak?Jeżeli rzeczywiście kiedyś muzułmanie zaczną masowo mordować ludzi w Europie z ich żałosnymi problemami które sami sobie wymyślają to może będzie w tym coś sprawiedliwego

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealny temat. Zrobię wideo i Tobie odpowiem. Dziękuje, ze ktoś to napisał, uklon:), pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

htt

ps:

//youtu.be/o0GM-Z8Vzlc

tu jest moje osobiste zdanie. Nie zrozumieć mnie złe. Jestem dla was i wyrażam to co czuje, jak ja to widzę. Mój własny pogląd. Dziękuje i mam nadzieje, trochę pomogłam. Tak odrobine. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

htt

ps:

//youtu.be/o0GM-Z8Vzlc

tu jest moje osobiste zdanie. Nie zrozumieć mnie złe. Jestem dla was i wyrażam to co czuje, jak ja to widzę. Mój własny pogląd. Dziękuje i mam nadzieje, trochę pomogłam. Tak odrobine. 

Linki możesz bezpośrednio edytując posta wstawiasz link bez akceptacji moderatore🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kaspej napisał:

już masowo łykają leki, prawie jak francuzi, apteka na każdym rogu, chore społeczeństwo, pozatym chlają na potęge

Ja się wypowiem tak: nie chce aby ktokolwiek cierpiał, miał depresje i brał jakieś tabletki. Chce leczyć dobrym słowem i was uświadomić. Chore społeczeństwo? U mnie nieuswiadomione. Piją? To współczuje, jest mi przykro i tez powstanie kiedyś jakieś wideo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wina rządu w krajach cywilizowanych  dostęp do psychologa jest powszechny  w Polsce płać i płać, na skierowanie NFZ ciężkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, #Piotr# napisał:

wina rządu w krajach cywilizowanych  dostęp do psychologa jest powszechny  w Polsce płać i płać, na skierowanie NFZ ciężkie przypadki.

To ja za darmo. A co. I kitu wam nie wcisnę;) a ogółem. Kto to psycholog? Tu trzeba uważać. Mnie wmówił, ze jestem chora. I nie byłam i nie jestem i nie bede( mam nadzieje...) ta... na tyle siebie znam, ze nie potrzebuje wmawiania mi wymyślonej choroby, po to aby później wcisnąć mi leki. Niedość, ze płace za wizytę, wymyślania chorobe( dobra krytyka, z mojej strony- ta Pani się nie znała wogole- lub się pomyliła, co dawno wybaczyło, bo nikt nie jest dokonały) to i za leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

To ja za darmo. A co. I kitu wam nie wcisnę;) a ogółem. Kto to psycholog? Tu trzeba uważać. Mnie wmówił, ze jestem chora. I nie byłam i nie jestem i nie bede( mam nadzieje...) ta... na tyle siebie znam, ze nie potrzebuje wmawiania mi wymyślonej choroby, po to aby później wcisnąć mi leki. Niedość, ze płace za wizytę, wymyślania chorobe( dobra krytyka, z mojej strony- ta Pani się nie znała wogole- lub się pomyliła, co dawno wybaczyło, bo nikt nie jest dokonały) to i za leki.

Dlaczego nie bierzesz pod uwagę ze naprawdę jesteś chora? Skoro specjalista i ludzie wokół widza ze coś z tobą nie tak to dlaczego nie chcesz uwierzyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas jak w lesie. Ustawy pisane z mnóstwem luk prawnych.

I do psychiatry jako jedynego osoby chore będą przyjmowane, zawsze i w pierwszej kolejności. Wystarczy znać ustawę. Jest ustawa i już 😎.

 

😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, IlonaLalka napisał:

To ja za darmo. A co. I kitu wam nie wcisnę;) a ogółem. Kto to psycholog? Tu trzeba uważać. Mnie wmówił, ze jestem chora. I nie byłam i nie jestem i nie bede( mam nadzieje...) ta... na tyle siebie znam, ze nie potrzebuje wmawiania mi wymyślonej choroby, po to aby później wcisnąć mi leki. Niedość, ze płace za wizytę, wymyślania chorobe( dobra krytyka, z mojej strony- ta Pani się nie znała wogole- lub się pomyliła, co dawno wybaczyło, bo nikt nie jest dokonały) to i za leki.

Nie chce nic narzucać sformowania taka osoba zawsze powie jest zdrowa, wystarczy zmienić lekarza?  ludzie mają w życiu różne problemy z którymi sobie nie radzą. Nigdy nie byłem u psychologa powinien postępować inaczej do osoby potrzebującej pomocy aby tą pomoc  przyjęła.

Edytowano przez #Piotr#
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Dlaczego nie bierzesz pod uwagę ze naprawdę jesteś chora? Skoro specjalista i ludzie wokół widza ze coś z tobą nie tak to dlaczego nie chcesz uwierzyć? 

Ale ty nie jesteś lepszą to warunki sprawiają kim jesteśmy w iluzji Maya, skoro i Ty tu jeszcze jesteś w swoim ciele materialnym.😇 To na bank nie jesteś spoza.🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszyscy jesteśmy chorzy tylko nie zdiagnozowani 🙂  także nie wiadomo.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, #Piotr# napisał:

Podobno wszyscy jesteśmy chorzy tylko nie zdiagnozowani 🙂  także nie wiadomo.

Odstępcy, upadli, kosmici , demony i ludzie, no i inni... Wszystkich łączy i dzieli w iluzji Maya. Ktoś który to stworzyl i ogólnie jest wszędzie tam gdzie jest sobą prawdziwym 🐧😭🥺

😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Dlaczego nie bierzesz pod uwagę ze naprawdę jesteś chora? Skoro specjalista i ludzie wokół widza ze coś z tobą nie tak to dlaczego nie chcesz uwierzyć? 

Specjalista tez się może pomylić.;) nikt nie jest doskonały. Nie wierze w kłamstwa i bzdury. Wierze w prawdę i znam cała prawdę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Specjalista tez się może pomylić.;) nikt nie jest doskonały. Nie wierze w kłamstwa i bzdury. Wierze w prawdę i znam cała prawdę. 

Miałem psychotesty nie jedne, tam są pytania i łamigłówki także jakiś tam system rozpoznawania mają, oczywiście nie miałem problemu, byli ludzie co do ostatniej minuty to wypełniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Ale ty nie jesteś lepszą to warunki sprawiają kim jesteśmy w iluzji Maya, skoro i Ty tu jeszcze jesteś w swoim ciele materialnym.😇 To na bank nie jesteś spoza.🤪

Przestań prdolic. Nie wstyd ci w tym wieku pisac pierdy?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te badanie jest ważne 5 lat, nie wiadomo czy po 5 latach zgłupieje 😂 trzeba powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Przestań prdolic. Nie wstyd ci w tym wieku pisac pierdy?

Dla jednych to bzdury, a dla drugich... ja chętnie posłucham;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Przestań prdolic. Nie wstyd ci w tym wieku pisac pierdy?

Bycie sobą jest najważniejsze a ja chcę być w tym stanie zawieszenia być może. Zamiast działać w świecie realizacji Absolutu xd tak tak wiem że to sansara jeszcze xD a nie wolny od niej pan Nembutsu 😗😎 Amithabha Lucyfer jest sobą prawdziwym 😈🐧 a my nie 😇

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu życie jego dowodzi prawdy na temat ducha Świętego Wielkiej Pustki 👹 Złotej 😇

  😉😉😻 Co nie Demony nieskończoności?

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×