Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sara3177

Bezsenność

Polecane posty

Czy często zdarza wam się tak jak i mi nieprzespać nocy po jakiejś stresującej sytuacji.Dziś w nocy np.spalam tylko 3h czuję się wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam problemy ze snem, głównie z przespaniem całej nocy, a nie z zasypianiem. Kiedyś moja koleżanka wspomniała o olejkach konopnych z CBD, co skłoniło mnie do pogłębionej lektury na różnych forach oraz w badaniach potwierdzających wpływ CBD na bezsenność. Mechanizm tego działania jest dość prosty. Olej CBD działa na bezsenność poprzez oddziaływanie na układ endokannabinoidowy, który reguluje sen i czuwanie. Dodatkowo, olej CBD redukuje objawy stresu i lęku, co przyczynia się do uspokojenia i poprawy jakości snu. i ciekawostka taka że, olej CBD ma duży wpływ na receptor serotoninowy 5-HT1A, co według badań ma korzystny wpływ na sen.  Niestety, moje pierwsze zakupy okazały się nieudane, nabyłam olejek CBD za niewielką kwotę na znanej platformie sprzedażowej i okazał się bublem

Pewnego dnia, mijając sklep konopny "Konopna Farmacja" w Poznaniu, postanowiłam zaglądnąć do środka i porozmawiać z pracownikami. Okazało się, że mój pierwszy zakup nie był trafiony. Postanowiłam więc zakupić olejek CBD 10% Cannatopia w tym sklepie i osiągnęłam oczekiwane rezultaty. Po tygodniu stosowania przespałam pierwszą noc bez przebudzeń w środku nocy. Dlatego gorąco zachęcam Cię do wypróbowania tego produktu. Jeśli nie jesteś z Poznania, poszukaj go w sklepach w swoim mieście lub znajdziesz go u nich w sklepie online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×