Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Basiamik

Zdradzilam z kobieta on teraz pisze na sex portalu

Polecane posty

Witam. Mam duży problem z chłopakiem. Jesteśmy już że sobą 9 lat jakiś czas temu zdradzilam chłopaka z dziewczyną. A dokładnie byliśmy na imprezie poklocilam się z nim gdyż byłam zazdrosna o to że trzyma inną pod stołem za rękę. Ogólnie jestem dużą zazdrosnica i nie raz robiłam mu jazdy i tak było i tym razem. Zostalismy tam na noc chlopak poszedl do pokoju A ha dostałam z dziewczyną kolegi która jest bi. Najpierw były żale A później zaczęła się gadka o jej orientacji .zaczęliśmy się całować potem  ja rozebralam do bielizny byłam bardzo pijana wszedł właściciel do salonu Ale ja to nawet nie pamiętam.  Potem ona zaczęła lizac mi i wszedł hej chłopak.  Wyszła afera mój i jej pojechali do domu. Teraz mój chłopak ma żal bo zawsze chciał trójkąta A ja zrobiłam to sama. Teraz zaliczył sobie profil na sex portalu i wiem że pisze z kimś. Czuje jak wychodzi do toalety na dłużej wtedy sprawdzam u zawsze jest dostępny.  On mówi mi wprost że też mnie zdradzi. Nieważnevze zrobiłam to z kobieta on też chce sie z inną zabawić . Nie wiem co mam o tym myśleć ma prawo mieć żal Ale czy to fer że szuka kogoś aby mnie zdradzić? Boję się że nawilżacz kimś relacje i będzie mnie zdradzal. Proszę wypowiedzccie  się w tej sprawie . Czy powinnam to olewac ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę.. to nie jest wymyślona bajeczka!! Cały miesiąc się kłócimy caly czas jest wypominanie. I straszenie że się zrewanzuje .  I masz rację czuje się już z tym.jak wariatka mam mętlik głowie .nie musicie wierzyc ale wystarczy wtedy nie komentować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bella napisał:

Napisałeś to o 30 sek za późno 😄

Grunt że przeczytałaś i na przyszłość będziesz wiedziała, że te opisy, naturalistyczne opisy, to w 99,99% prowokacje 1-2 onanów z Erotycznego 😉 Kiedyś żałowałem że wywalili "gościa", bo nie musiałem się logować i mogłem na szybko coś odpisać, czy to z telefonu czy z tableta, ale teraz widzę że to był strzał w 10, ukróciło to tematy-rzeki z takimi fantazjami. Wcześniej jak pojawił się taki temat, to za chwilę miał 10-20 wpisów "gości", którzy przeżyli podobną historię. Oczywiście nie muszę stawiać kropki nad "i" że ów wpisy to były dalsze wypociny samego  autora, który pisał sam ze sobą i robił sztuczny tłum 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bella napisał:

To tylko w sumie pokazuje ile osób rzeczywiście się tu udziela 😛

Tak, wyłączenie opcji "gość" zdecydowanie pokazało, że nie ma tutaj jakichś wielkich tłumów, a jest max 20-50 osób na wszystkich działach, z czego kilka ma parę nicków 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Basiamik napisał:

Witam. Mam duży problem z chłopakiem. Jesteśmy już że sobą 9 lat jakiś czas temu zdradzilam chłopaka z dziewczyną. A dokładnie byliśmy na imprezie poklocilam się z nim gdyż byłam zazdrosna o to że trzyma inną pod stołem za rękę. Ogólnie jestem dużą zazdrosnica i nie raz robiłam mu jazdy i tak było i tym razem. Zostalismy tam na noc chlopak poszedl do pokoju A ha dostałam z dziewczyną kolegi która jest bi. Najpierw były żale A później zaczęła się gadka o jej orientacji .zaczęliśmy się całować potem  ja rozebralam do bielizny byłam bardzo pijana wszedł właściciel do salonu Ale ja to nawet nie pamiętam.  Potem ona zaczęła lizac mi i wszedł hej chłopak.  Wyszła afera mój i jej pojechali do domu. Teraz mój chłopak ma żal bo zawsze chciał trójkąta A ja zrobiłam to sama. Teraz zaliczył sobie profil na sex portalu i wiem że pisze z kimś. Czuje jak wychodzi do toalety na dłużej wtedy sprawdzam u zawsze jest dostępny.  On mówi mi wprost że też mnie zdradzi. Nieważnevze zrobiłam to z kobieta on też chce sie z inną zabawić . Nie wiem co mam o tym myśleć ma prawo mieć żal Ale czy to fer że szuka kogoś aby mnie zdradzić? Boję się że nawilżacz kimś relacje i będzie mnie zdradzal. Proszę wypowiedzccie  się w tej sprawie . Czy powinnam to olewac ? 

 

zaproś go do trójkątku na pewno mu przejdzie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2020 o 20:35, Basiamik napisał:

Witam. Mam duży problem z chłopakiem. Jesteśmy już że sobą 9 lat jakiś czas temu zdradzilam chłopaka z dziewczyną. A dokładnie byliśmy na imprezie poklocilam się z nim gdyż byłam zazdrosna o to że trzyma inną pod stołem za rękę. Ogólnie jestem dużą zazdrosnica i nie raz robiłam mu jazdy i tak było i tym razem. Zostalismy tam na noc chlopak poszedl do pokoju A ha dostałam z dziewczyną kolegi która jest bi. Najpierw były żale A później zaczęła się gadka o jej orientacji .zaczęliśmy się całować potem  ja rozebralam do bielizny byłam bardzo pijana wszedł właściciel do salonu Ale ja to nawet nie pamiętam.  Potem ona zaczęła lizac mi i wszedł hej chłopak.  Wyszła afera mój i jej pojechali do domu. Teraz mój chłopak ma żal bo zawsze chciał trójkąta A ja zrobiłam to sama. Teraz zaliczył sobie profil na sex portalu i wiem że pisze z kimś. Czuje jak wychodzi do toalety na dłużej wtedy sprawdzam u zawsze jest dostępny.  On mówi mi wprost że też mnie zdradzi. Nieważnevze zrobiłam to z kobieta on też chce sie z inną zabawić . Nie wiem co mam o tym myśleć ma prawo mieć żal Ale czy to fer że szuka kogoś aby mnie zdradzić? Boję się że nawilżacz kimś relacje i będzie mnie zdradzal. Proszę wypowiedzccie  się w tej sprawie . Czy powinnam to olewac ? 

 

Nie jesteście małżeństwem, nie przysięgaliście sobie wierności.
On otwarcie deklaruje niewierność.
Prawdziwy facet nie obraziłby się wielce na seks z kobietą

No i się zgadzam, że:

16 godzin temu, bella napisał:

Przecież on już dawno cie zdradził (trzymanie innej pod stołem za rękę? znaczy między nimi coś było...) tylko teraz zrobi to "legalnie" zeby cię "ukarać", żenada że jesteś w takim związku. 

to mem Bartosiaka:

16 godzin temu, bella napisał:

Zaplusuj albo twój teatr działań zostanie poddany projekcji siły w piwotalnym sworzniu przez co utracisz możliwość prosperity w nowej architekturze globalnej. A Twoja cieśnina zostanie spenetrowana.

sparafrazuje Patrykiem Vegą w:

Gostek dokonał projekcji siły mentalnej na koleżankę, sprowokował Cię do działania, i otwarcie wypowiedział wyłączność.
Takich projekcji dokonywał zapewne wcześnie, co wywoływało słusznie twoje podejrzenia, dla potwierdzenia, których brakowało tylko właściwego rekonesansu i rozpoznania wywiadowczego. Słaby intel. Pewnie za słaby było twój oddział wojny informacyjnej.
 

Ja Ci radzę,  daj sobie z nim spokój, bo pewnie twoje napady zazdrości nie są bezpodstawne od dawna.
Chyba, że trzymają Cię z nim jakieś zobowiązania, dziecko, ciąża, życie w kredycie na mieszkanie itp itd.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×