Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Florense

Czy będę mogła bez problemu zmienić Internet?

Polecane posty

Dzisiaj z przerażeniem odkryłam, że we wrześniu skończyła mi się umowa z popularną siecią dot. Internetu. W ogóle nie miałam do tego głowy, nikt do mnie nie dzwonił, Internet normalnie miałam, faktury przychodziły, ja je płaciłam... Dzisiaj coś mnie tknęło (wolny Internet) i sprawdziłam to sobie... Jakie to może mieć konsekwencje dla mnie? W środę zamierzałam jechać do operatora, żeby zmienić Internet na szybszy, ale czy w takim wypadku (gdzie najprawdopodobniej operator sam sobie przedłużył umowę na czas nieokreślony) mogę sobie bez problemu zmienić ofertę albo (w przypadku braku satysfakcjonujących) zerwać umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Florense napisał:

czy w takim wypadku (gdzie najprawdopodobniej operator sam sobie przedłużył umowę na czas nieokreślony) mogę sobie bez problemu zmienić ofertę albo (w przypadku braku satysfakcjonujących) zerwać umowę?

Wszystko jest w umowie a ponieważ nikt jej tutaj nie czytał, nikt nie jest w stanie napisać ze 100% pewnością.

Zwykle umowa po czasie określonym, przechodzi w nieokreślony i możesz ją wypowiedzieć z miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli przedłużysz to zapewne znów na czas określony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×