Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ami

Czy są osoby zaskoczone pozytywnie tym nauczaniem dziecka/dzieci w domu?

Polecane posty

Hej, ja właśnie jestem taką osobą :D, która jest pozytywnie zaskoczona tą całą edukacją w domowy, przymusowym siedzeniem od połowy marca...Uważam że to był dobry czas, potrzebny nam...Ostatni miesiąc już był ciężki, ale i taki pewnie by był jakby chodził do szkoły, zmęczenie materiału...A jak było u was? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Widzę dużą lukę w domowym nauczaniu i mam nadzieję,że nie będę musiała tego powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Wręcz przeciwnie. Widzę dużą lukę w domowym nauczaniu i mam nadzieję,że nie będę musiała tego powtarzac

W jakim sensie lukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ami napisał:

W jakim sensie lukę?

Ja czy mój mąż nie wyłożył dzieciom materiału tak jak panie w szkole. Po prostu wiedza, przekaż , nauka w grupie, powtarzanie tematu tez się liczą. Francuski robi sam, bo nie znam. Nie pomogę. Więc wiele przedmiotów czy tematów to takie połebkowe odrabianie lekcji,gdzie rodzic chce odbyć temat, a dziecko tez. Do tego dochodzi łączenie pracy, obowiązków domowych i jeszxze lekcji dziecka. Ja nie uważam,że jestem mądrzejsza od nauczycieli, a na głowie mam więcej i po prostu nie chce mi się przerabiać materiału że szkoły. 

Młodszy w przedszkolu był 2 miesiące. Brak mu dzieci, oczywiście uczę go, ale to nie to samo, po 6h zabaw z rówieśnikami. Ze starszym podobnie,tęskni za klasą. 

O nas, rodzicach nie będę już nawet się rozwodzić, bo dość mocno odbiło się to wszystko na naszym życiu. 

Podziwiam osoby którym dobrze w tej sytuacji,bo ja marzę za normalnością z lutego i jak Boga noga w życiu  więcej nie będę narzekać ,że mi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×