Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mr anderson

Jakby kobiety naprawde szukały miłości i towarzystwa to by dawno znalazły

Polecane posty

41 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Co się znowu mnie czepiasz, gorsze dni?

To nie żadne głupie reagowanie. Dla mnie wygląd nie jest najważniejszy, liczy się charakter. Nie chciałbym takiej 10/10, jeśli nie pasowałaby mi charakterem albo była głupia. Za to taką 5/10, fajną z charakteru i mądrą, kochałbym całym sercem.

Każdy ma inny gust. Jeden woli 10/10, a drugi woli charakter. Mnie seks niepotrzebny. Szukam uczucia i stałego związku.

Za to kobiety jakimś dziwnym trafem mają niemal jednakowy gust i podobają im się ci sami mężczyźni 🙂

Akurat. podobają nam się Ci sami mężczyźni? Skąd ty bierzesz te teorie? Porozmawiaj z kobietami, po przebywaj w ich towarzystwie i wtedy cokolwiek wypisuj. Bo ile kobiet tyle gustów. Każda ma jakiś tam typ który jej odpowiada. Dla jednej miesniak jest spełnieniem marzeń dla innej szczupły w wyciągniętym swetrze,itd. Faceci też mają swoje gusta. 

Co do seksu.. To co aseksualny jesteś czy jak? Bo to jakaś nowa teoria w twoim wykonaniu. 

A powiedz ty mi tu wytrawny znafco kobiet jaka to jest w twoim mniemaniu ta 5/10?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KKeira napisał:

Co do seksu.. To co aseksualny jesteś czy jak? Bo to jakaś nowa teoria w twoim wykonaniu. 

Nie, dlaczego? Seks sam w sobie mnie nie interesuje. Nie potrafiłbym uprawiać go z osobą, której nie kocham. Będzie związek, to będzie seks, proste.

6 minut temu, KKeira napisał:

Akurat. podobają nam się Ci sami mężczyźni? Skąd ty bierzesz te teorie?

No, facet, który jest przystojny, podoba się każdej. Jedna woli brunetów, druga blondynów, jedna woli zarost, druga bez czy, tak jak piszesz, umięśniony vs szczupły. Ale to niewielkie różnice.

7 minut temu, KKeira napisał:

A powiedz ty mi tu wytrawny znafco kobiet jaka to jest w twoim mniemaniu ta 5/10?

No taka przeciętna, co tu więcej pisać. Taka szara mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×