Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
goWolf285

Pocałunek, co robić?

Polecane posty

Witam, otóż wczoraj miałem sytuacje gdy już z koleżanką byliśmy na około 7,8 spotkaniu. Czuję coś do niej więcej i chciałbym, żeby ta relacja poszła dalej. Wiedziałem, że muszę zrobić kolejny krok ze względu na pogłębiającą się relacje i trzeba było "skręcić" w lewo ( friendzone ) albo w prawo no wiadomo 😛 Trzeba było nadać kierunek, no i odważyłem się ją pocałować. Nie odepchnęła, ani nic z tych rzeczy, sama nawet zaczęła "ruszać" ustami. Po pocałunku powiedziała, że chciałaby z tym poczekać,że emocje rodzina itd. Powiedziałem, że poczekam nie ma sprawy, i po pocałunku zaczęła mnie przepraszać, ale to Ja zainicjowałem pocałunek. Później chwyciła mnie za rękę i poszliśmy. Więc moje pytanie brzmi, czy powinienem napisać coś, jakieś "przeprosiny", że rzeczywiście za szybko się za to zabrałem? Bo na żywo nic z tych rzeczy nie mówiłem, ze względu na emocje nie myślałem do końca trzeźwo. Po spotkaniu cisza, ani Ja ani ona nic nie napisaliśmy. Prosiłbym Was o pomoc i tym samym o radę co robić w takiej sytuacji? Dodam, że oboje mamy 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie przepraszaj, wszystko sobie wyjaśniliście. Jest ok 😉 normalnie kontynuuj znajomość tylko jej nie zaciśniaj póki nie będzie gotowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, elektryzująca napisał:

Nie przepraszaj, wszystko sobie wyjaśniliście. Jest ok 😉 normalnie kontynuuj znajomość tylko jej nie zaciśniaj póki nie będzie gotowa. 

A wypadałoby teraz napisać nie wspominając o pocałunku? Jakieś zwykłe Co tam czy cokolwiek? Czy lepiej umowić sie na kolejne spotkanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

To ostatnie🙂 Będzie jej miło ( tak sądzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, goWolf285 napisał:

A wypadałoby teraz napisać nie wspominając o pocałunku? Jakieś zwykłe Co tam czy cokolwiek? Czy lepiej umowić sie na kolejne spotkanie? 

Koniecznie napisz i nie poruszaj tematu. Z rozmowy wyniknie co dalej. Jest zainteresowana Twoją osobą tylko przystopuj z tempem.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZapnijPasywKabriolecie napisał:

17 lat:) ależ wtedy było pięknie...i jakie cudowne życiowe dylematy

Oj takk, jeszcze jak 😄 

Aktualnie nie wchodzę w jakieś wielkie miłości, pierwsze pocałunki, dziewczynę traktuje jako nowe doświadczenia, nie przywiązuje się za bardzo, mam też trochę motto " miej wywalone a będzie Ci dane ". Dylematy swoją drogą, ale tak. Ograniczenia są tylko w naszych głowach, cały czas próbuje opuszczać swoją strefę komfortu, żeby nie było za miło 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak "nie wchodze w wielkie miłosci"...na zakochanie nie masz zadnego wplywu... nigdy nie miej "wylane", nigdy nie wiesz jak bardzo możesz skrzywdzic dziewczyne swoja ignorancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ZapnijPasywKabriolecie napisał:

nie ma czegoś takiego jak "nie wchodze w wielkie miłosci"...na zakochanie nie masz zadnego wplywu... nigdy nie miej "wylane", nigdy nie wiesz jak bardzo możesz skrzywdzic dziewczyne swoja ignorancją

Nie mówię o samym związku, tylko o etapach, które przed nim występują. Chodzi mi o to, że nie nastawiam się na nic zanim to się nie wydarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×