Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Za chwilę będę mieć już 17 lat i zaczęłam się trochę martwić... Nie mam chłopaka i nigdy nie miałam. Jestem szczupła, zadbana, wysportowana, dość wysoka, uczę się na wysokim poziomie. Może nie chłopcy, ale starsze panie na ulicy pytają się czy idę na Miss :D No i nie wiem... Jestem miła, czasem jakiś żarcik rzucę. Lecz nikt nie jest mną zainteresowany... Ja wiem, że wygląd to nie wszystko, lecz chłopcy piszą raczej do moich koleżanek (nie gadając z nimi wcześniej). Nie wiem w czym jestem od nich gorsza. Może są bardziej... kształtne i mają duże pupy? Nie sądzę, że problemem jest to, że jako jedyna z nich noszę okulary 🤣

W życiu spotkałam się z zainteresowaniem dwóch chłopców. Chciałabym zobaczyć jak to jest. Brak mi życia towarzyskiego... Nawet liczba moich bliskich znajomych wynosi 3. Czuję się trochę bezradna. Mieszkam w małym miasteczku i nie sądzę, by sytuacja się zmieniła.

Nie pomaga mi także moja rodzina, która pyta czy wychodzę na randki i czemu kawalera jeszcze nie mam. Przykro mi odpowiadać, że nic z tego narazie nie będzie i może tak jeszcze długo zostać.

Moje życie nie było kolorowe i chciałabym, żeby chociaż raz coś poszło po mojej myśli. Nie fajnie jest patrzeć, jak do każdego szczęście przychodzi, a ja muszę się o nie prosić i szukać porad.

Jedyne co mi chyba pozostało to czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Pójdziesz na studia i znajdziesz znajomych. Nie martw się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie martw się, tylko, że do studiów tyle czasu, a mi ludzi brakuję... Siedzę codziennie w domu i staram się coś robić, moi znajomi nie są chętni na wyjścia, które proponuje.

Słyszałam już, że są słabi i żebym znalazła sobie innych, ale ja nie umiem tego od tak zrobić niewiadomo skąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, HotAnonymous<3 napisał:

 

Nie martw się, tylko, że do studiów tyle czasu, a mi ludzi brakuję... Siedzę codziennie w domu i staram się coś robić, moi znajomi nie są chętni na wyjścia, które proponuje.

Słyszałam już, że są słabi i żebym znalazła sobie innych, ale ja nie umiem tego od tak zrobić niewiadomo skąd...

Zajmij się więc czymś niż myśleniem o samotności. Ja wiem że są wakacje i nuda. Może jakiś fitnes - poznasz nowe koleżanki, może jakiś sport, netflix, instagram, są też czaty onet lub interia. Jest badoo. Są fora dyskusyjne. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×