Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
grajewicz

Zabawki ero pytanko

Polecane posty

Hej wraz z dziewczyna myslimy o zakupie zabawek erotycznych tj wibrator, kulki gejszy itp. Stad moje pytanie bo wiekszosc stron oferuje opinie roznych marek ktore smierdza mi bardziej reklama niz rzetelna opinia😐 moze moglby ktos sie podzielic ze mna swoimi doswiadczeniami z tego typu gadzetami? Mysle nad jakims zestawem zeby sprobowac wszystkiego i znalezc te nasze ulubioje ☺ 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to nie oszczędzaj...dobry wibrator z tzw. zajączkiem żeby pieścił i punkt G i łechtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo mi ta odpowiedz nie po mogla 😔 moze jakies sprawdzone marki albo sklepy inetrnetowe? Bede wdzieczny ☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Svakom. Nie śmierdzą gumą, ładnie wyglądają i jak ktoś przypadkiem znajdzie (np dzieciak), to nie ma aż takiej siary, bo ten sprzęt nie wygląda do końca na to czym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, svakom! Z moją kobieto używamy już nie od dziś. Co jakiś czas dokupujemy jakieś nowe zabawki bo nas to kreci. Króliczki, wybratory mikrofon, proste, kulki gejszy, jajka z pilotami, sporo tego mają i jeszcze różnych rzeczy używamy. Są pokryte silikonem medycznym, który nie śmierdzi, jest antyalergiczny i łatwo się myje. Super sprzęt. A jakie akcje można z nimi robić😋😋😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×