Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Juka111

Macie może jakiś pomysł aby raz i skurecznie wytłumaczyć rodzinie że nie mam zamiaru wychodzić za mąż

Polecane posty

Jak jasno i skutecznie wytłumaczyć rodzinie że nigdy nie wyję za mąż zadają mi te pytanie od 15 lat. Drugą sprawą jest to że mama non stop zadaje mi pytania kiedy zajdę w ciąże (rzecz w tym  że jestem aseksualna i chcę żyć w zgodzie z sobą a nie za każdym razem zmuszać się dla faceta i próbowałam to mamie zasugerować (nie to żebym z każdym się tym dzieliła ale już miałam dość tych pytań) to stwierdziła że jestem jeszcze nie rozbudzona i że nie trafiłam na takiego prawdziwego samca i że z wiekiem mi się zachce dodam że mam 29 lat). Podajcie może jakieś propozycje żeby były skuteczne bo ja już wszystkiego próbowałałam i nic nie skutkuje i dalej z uporem maniaka wszystko sprowadzają na ten temat a zrywać kontaktu z nimi nie chcę (jedyny taki plus że z nimi nie mieszkam inaczej dawno bym oszalała) 

 

 

Edytowano przez Juka111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli o zamazpojscie pytali juz jak mialas 14 lat.  I mama stwierdza, ze nie trafilas jeszcze na prawdziwego samca. A slonie potrafia fruwac, a czekolada nie tuczy.  Pomijac te bzdury jest dobry pomysl, mianowicie konsekwentnie nie odpowiadac na zadne tego typu pytania. Ale to cie z pewnoscia przerasta, wie dyskutuj kolejne 15 lat.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, expresis verbis napisał:

Czyli o zamazpojscie pytali juz jak mialas 14 lat.  I mama stwierdza, ze nie trafilas jeszcze na prawdziwego samca. A slonie potrafia fruwac, a czekolada nie tuczy.  Pomijac te bzdury jest dobry pomysl, mianowicie konsekwentnie nie odpowiadac na zadne tego typu pytania. Ale to cie z pewnoscia przerasta, wie dyskutuj kolejne 15 lat. Pytali mnie o to od 14 roku życia bo koleżanki ode nie z klasy miały już chłopaków a u mnie w rodzinie wszystkie kobiety zaraz po skończeniu 18 lat wychodziły za mąż np. moja mama spotykała się z moim tatą od 12 roku życia, to samo ciotka też w wieku 12 miała chłopaka i to co napisałam to akurat nie jest stek bzdur tylko moja codzienność

Edytowano przez Juka111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze przestan zachowywac sie jak male dziecko, wtedy rodzina przestanie cie tak traktowac? Znowu typowy przyklad mission impossible. Oni pytaja od 15 lat, ty tlumaczysz od 15 lat, oczywiscie bez skutku. I po tylu latach kafeteria wpadnie na pomysl, jak raz na zawsze im w koncu wytlumaczyc, oczywiscie bez zrywania kontaktow, poniewaz tego nie chcesz. I najlepiej niezbyt dosadnie, bo moze sie obraza, a tego tez nie chcesz. Zycze wiec powodzenia w dalszym tlumaczeniu, jak dotychczas.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żyjemy w 21 wieku i nikomu nie musisz tłumaczyć toku swojego życia, czy jest ono drogą wyboru czy też przypadkiem losowym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamo, tato, nie wyjdę za mąż. Jeśli tego nie uszanujcie, będę zmuszona ograniczyć z Wami kontakt. Może być🖤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam genialny- odpowiadac za kazdym razem "nie twoja sprawa"

a jak nie podziala to sie od nic odciac, nie spotykac, nie odbierac telefonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×