Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starkam

wirtualna miłość

Polecane posty

1 minutę temu, BoniBluBomba napisał:

Boże o czym tu prdolic. Nie ma czegoś takiego jak związek wirtualny. To są tylko litery ale kobiety takie już są ze lubią sobie coś ubzdurac. Z tobą pisze a roocha inne. Naprawdę wierzysz ze jest inaczej? No chyba ze piszesz z pravikiem typu Przemek który udaje faceta na poziomie. 

No pewnie ze rooocha facet potrzebuje nowych bodzców tylko k mogł to robic dyskretniej i dzielic siebie miedzy je a mną. A odtracajac mnie znikajac nagle ze ma duzo pracy z dniii na dzien od razu sie kapłam ze rooocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBomba napisał:

Aha. A ja się już dawno kapłam ze to słaba podpucha ale z braku laku lubię sobie odpisywać kocopolnie. No tak już mam. 

Nie bardzo teraz rozumiem o co chodzi:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, starkam napisał:

Nie bardzo teraz rozumiem o co chodzi:)

 

Zostałaś uznana za pełnowartościowy projekt. Witaj w wirtualnym świecie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bacillus von glick napisał:

Zostałaś uznana za pełnowartościowy projekt. Witaj w wirtualnym świecie. 😄

Dawno tu nie pisałam wiec moge czasami czegos nie rozumiec.:) Pierwszy raz na kafe weszłam chyba w 2006? 

Pamietam była tu taka ewka33 na gotowaniu chyba pisała strasznie pyskata ale mądra kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, starkam napisał:Przepraszam Cie za wszystko nie daje rady musze ogarniac real.I to by było na tyle. Chwila on sie pozegnał 🙂 Teraz to zobaczyłam

No to przeciez ladnie sie pozegnal. Czego jeszcze od chlopa chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, starkam napisał:

Przepraszam Cie za wszystko nie daje rady musze ogarniac real.I to by było na tyle. Chwila on sie pozegnał 🙂 Teraz to zobaczyłam

Mialo byc ze tu, powyzej, ladnie sie pozegnal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lola14 napisał:

Mialo byc ze tu, powyzej, ladnie sie pozegnal..

Jednak dobrze było tutaj napisac i porozmawiac z wami :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co nie przechodzi mi z dnia na dzien cierpie coraz bardziej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.07.2020 o 20:33, bacillus von glick napisał:

Starkam, ja też przeżyłem. Do dziś uważam to za jedno z najdonioślejszych wydarzeń w moim życiu. Unikalna intelektualna i emocjonalna więź, o jakich mogłem tylko marzyć. Tyle, że my przenieśliśmy to do życia w realu i wiesz co się stało? Nie sprostało wymogom rzeczywistości. Oboje byliśmy zbyt skoncentrowani na wyobrażeniach, które sami podsycaliśmy, by móc zaakceptować rzeczywistość, z którą oboje musieliśmy się zmierzyć. Nie żałuj złudzeń. Ciesz się nimi, ale traktuj je tak, jak na to zasługują.  🙂

 

40 minut temu, starkam napisał:

Wiecie co nie przechodzi mi z dnia na dzien cierpie coraz bardziej.:(

Wróć do tego, co napisał bacillus. To wcale nie jest proste ot tak zapomnieć. Żadnym pocieszeniem dla cierpiącego, tęskniącego jest powiedzieć mu - daj czasowi czas. To nie pomaga, ale... jest bardzo prawdziwe. Nie powiem Ci kiedy przestanie boleć, ale zapewniam - przestanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×