Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pannajoanna102

Niemoc psychiczna

Polecane posty

Słuchajcie drodzy użytkownicy tego portalu. 

Mam problem z rodziną. Najbardziej uciska mnie to, że nie mogę wyrażać emocji, albo słyszę "z czego tak się cieszysz", albo "o co znowu jesteś zła". Mojej matki nie było ze mną na co dzień. Telefony wyglądały jak wywiady, czy jestem grzeczna i czy zaliczyłam sprawdzian. Ojciec nie dawał rady. Towarzyszą mi od dziecka choroby innych w tym psychiczne. Gdzie poczucie winy bywało częste. Kiedy ja zachorowalam byłam uważana za waruatke. Do dziś ciężko mi jechać do rodziny gdzie wyśmiewano mój płacz. Jestem do tego wrażliwa. Najbardziej lubię przebywać w akademiku i na uczelni. Czuję się dobra i mądra. Potrafiłam zawsze wysłuchiwać ludzi i nawet rozbawiać. Dziś już nie daje rady. Jedno słowo, uszczypliwy żart doprowadza do somatyczych bólów. Przykładowo - siostra wyzwie mnie od głupków, że głupio pier****, ja niestety mam już swoje nerwy, uniosę głos, rodzice albo nie zwracają uwagi na sytuację, albo mówią, że jestem zła I oto jest 'inteligencja starszej siostry' (moja). Mam 20 lat - dużo i tak mało aby być sama. 

Edytowano przez pannajoanna102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×