Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bezcukru

Fanka Bukowskiego

Polecane posty

Gość bezcukru

Dziewczyny, temat o studentce psychologii, fance Bukowskiego, jest teraz moderowany i nie pojawiaja sie komentarze. Dlaczego tak jest? Wszystkie inne tematy sa bez moderacji z tego co widze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcukru
3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Czyli o kim?

Sohayo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcukru

Noo. Szkoda ze psycholoszka tak jednostronnie przedstawila niektore rzeczy, bo dala tylko temat zastepczy dla Sohy. Soha zamiast sie odniesc do tego co Psycho mowila, przypie.rd.ala sie o jej kolor wlosow. Juz serio dalaby sobie spokoj. Zasiegi spadaja, wiec nie ma tygodnia zeby Soha nie krecila dramy.

Caly film Psycho ogolnie pokazuje, ze Soha to hipokrytka, ktora bedzie krecila drame ze ktos nie przeprosil wystarczajaco za cos, ale jesli do niej ktos sie przywali to obraza majestatu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona jest fanką Bukowskiego? Mam nadzieję, że aktora 😠 Bukowski to mój ulubiony aktor, a tej laski zdzierżyć nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, weronika99 napisał:

ona jest fanką Bukowskiego? Mam nadzieję, że aktora 😠 Bukowski to mój ulubiony aktor, a tej laski zdzierżyć nie mogę!

nie, starego obleśnego alkoholika

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i Psycholoszka i Sohayo nie maja za krzty etyki zawodowej. Po 1, jako przyszle psycholozki nie powinny publicznie oceniac innych w internecie wiedząc jak mozna tym skrzywdzic czlowieka. Ewa jesli chciala byc commentary, powinna byla na poczatku swojej jutubowej kariery zalozyc kanal "pod przykrywka", w ktorym nie wspomni ani slowem, ze studiuje psychologie - bo commentary do rozwazan psychologicznych ma sie nijak i to tylko wybijanie sie przez zawod. W sumie nie zawod, bo to tylko studentki. po 2 - powinny zalatwiac swoje dramaty prywatnie. Jedna okazala sie glupsza od drugiej komentujac krytyke koloru wlosow itd. Czasem trzeba odpuscic i nie znizac sie do czyjegos poziomu

Edytowano przez Sylwia76682
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×