Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Greg102

Żona poprosiła mnie o usunięcie zarostu łonowego

Polecane posty

Gość Greg102

Podczas kąpieli żona zaproponowała mi całkowite ogolenie miejsc intymnych .  Jest lato ,więc powiedziała, że będzie  wyglądało  bardziej estetycznie i higienicznie.   Miałem opory ,bo wcześniej tego nie robiłem , zawsze sądziłem że golenie tych rejonów jest  nie męskie i kobiety się tylko tam depilują  ,ale  w końcu dałem się namówić. Muszę przyznać ,że rzeczywiście jest o wiele lepiej . Na początku wyglądało to trochę dziwnie ,ale z czasem do braku włosów łonowych szybko można było się przyzwyczaić. Teraz mnie goli raz w tygodniu .   Czy wy drogie Panie również macie takie wymagania w stosunku do waszych mężczyzn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach te nowoczesne żony, wzięły się za czyszczenie męża zony.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Greg102 napisał:

Podczas kąpieli żona zaproponowała mi całkowite ogolenie miejsc intymnych .  Jest lato ,więc powiedziała, że będzie  wyglądało  bardziej estetycznie i higienicznie.   Miałem opory ,bo wcześniej tego nie robiłem , zawsze sądziłem że golenie tych rejonów jest  nie męskie i kobiety się tylko tam depilują  ,ale  w końcu dałem się namówić. Muszę przyznać ,że rzeczywiście jest o wiele lepiej . Na początku wyglądało to trochę dziwnie ,ale z czasem do braku włosów łonowych szybko można było się przyzwyczaić. Teraz mnie goli raz w tygodniu .   Czy wy drogie Panie również macie takie wymagania w stosunku do waszych mężczyzn???

Od dwudziestu lat golę regularnie.  Dawno się przyzwyczaiłem,  że nie mam tam włosów.  Dziś z tymi włosami czułym się dziwnie. Szybko się przyzwyczaisz być bez. Ja golę 2 x w tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wielokrotnie czytałem różne fora odnośnie tego jakie łono wolą Kobiety i zdania są podzielone, zależy od Kobiety, ja jestem sam i na razie nie golę, bo łatwiej zgolić, niż zapuścić. Ale dla mnie zdanie partnerki jest najważniejsze i jeśli będzie wolała ogolone to zgolę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kamil :--- napisał:

Ja wielokrotnie czytałem różne fora odnośnie tego jakie łono wolą Kobiety i zdania są podzielone, zależy od Kobiety, ja jestem sam i na razie nie golę, bo łatwiej zgolić, niż zapuścić. Ale dla mnie zdanie partnerki jest najważniejsze i jeśli będzie wolała ogolone to zgolę.

Wśród młodych jest teraz moda na golenie. Ewentualnie dziewczyny robią sobie delikatny wzorek, co też fajnie wygląda. Mężczyźni zaś mogą w ten sposób optycznie powiększyć swoje przyrodzenie, bo na pewno wyzbywszy się buszu kilka centymetrów im "urośnie" 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg102
1 godzinę temu, Kajkosz napisał:

a nie zastanawia cie u kogo ona to podpatrzyla? 😉

Spytałem się jej skąd się narodził ten pomysł .Odpowiedziała że widziała na filmie dla dorosłych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Greg102 napisał:

Spytałem się jej skąd się narodził ten pomysł .Odpowiedziała że widziała na filmie dla dorosłych 🙂

I sama na te filmy patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg102

razem oglądamy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest lato, ale chyba nie będziesz latał z penisem po ulicach. Co mnie to i innych obchodzi. To Twoja żona. Chce byś sobie wygolił jaja, to zrób to i tyle. Nie prosi Cię byś obciął penisa tylko włosy, które odrastają. To nie jest kryzys małżeński by zaraz pisać o tym na forume.

Tylko czekać na takich, którzy zrozpaczeni, zdezorientowani, zaczną rozpisywać się i dumać, kiedy zostaną poproszeni przez swoje kobiety o zakup podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×