Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Toksyczna

Ex, a zwrot rzeczy

Polecane posty

Dzień dobry,

Tydzień temu napisał do mnie ex, po prawie dwóch latach przypomniał sobie, że chce odzyskać ode mnie swoją książkę. Nie odpisałam, nie mam już jej chyba nie mam, albo gdzieś schowana u rodziców. Sam na odchodne powiedział mi, że ma w nią "wy...e", a ja uznałam, że nie chce mieć kontaktu z człowiekiem który znęcał się nade mną fizycznie i psychicznie. Od 3 dni, codziennie o 11 wysyła do mnie obraźliwe wiadomości. Dziś uznał, że dobrze, że zerwał ze mną i jestem "mało inteligentna" skoro nie odpowiadam. Czy powinnam odpisać i poprosić, żeby się odczepił? Szczerze osobiście, nie chce mieć z tym człowiekiem już nigdy nic do czynienia i nawet takie wymuszenie kontaktu mnie drażni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zablokuj numer i tyle

 

albo odpisz "cześć, jestem paweł, mam ten numer of 3 miesięcy i nie dziwię się, że laska tel zmieniła bo walnięty jesteś" 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kasuj tych wiadomości, bo mogą się przydać. Z takim czubem nigdy nic nie wiadomo.

Edytowano przez Klaudia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G...a sie nie rusza, bo bedzie smierdziec, wiec...Nie odpisuj, nie znizaj sie do jego poziomu, ktory jak czytamy jest bardzo niski...Nie oddawaj, nie odsylaj... Jezeli 2 lata temu kazal Ci ja w...c, to wie ze juz jej nie masz i probuje sie psychicznie nad toba znecac... Smsy zatrzymaj, a jak sie posunie o 1 krok za daleko zgos smiecia na policje...
Nie mam za grosz szacunku, litosci and nic do takiego dna spolecznego ktory zneca sie nad kobieta, fizycznie, psychicznie - nie ma znaczenia, zglos gnja na policje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×