Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hgff

Co się dzieje z ludźmi z domu dziecka którzy skończyli 18 lat?

Polecane posty

Wydaje mi się że większość osób w tym wieku nie  ma pracy a niektórzy chodzą jeszcze do szkoły. Czy na prawdę po ukończeniu 18 roku życia każdy musi opuścić dom dziecka? Przecież takie coś jest okrutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Hgff napisał:

Wydaje mi się że większość osób w tym wieku nie  ma pracy a niektórzy chodzą jeszcze do szkoły. Czy na prawdę po ukończeniu 18 roku życia każdy musi opuścić dom dziecka? Przecież takie coś jest okrutne. 

Miałam dwie sąsiadki które wychowały się w domu dziecka, na 18 ur dostały jakąś tam kwote jako „wyprawkę” i przydział do mieszkań socjalnych, mieszkały tam wraz z innymi dziewczynami w podobnym położeniu.  Nie jestem pewna czy tak jest w każdym domu dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AGNlESZKA napisał:

Miałam dwie sąsiadki które wychowały się w domu dziecka, na 18 ur dostały jakąś tam kwote jako „wyprawkę” i przydział do mieszkań socjalnych, mieszkały tam wraz z innymi dziewczynami w podobnym położeniu.  Nie jestem pewna czy tak jest w każdym domu dziecka. 

To mają lepiej od niejednej osoby, która nie była w domu dziecka, bo taka nie dostanie żadnego mieszkania od państwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą zostać w domu dziecka. Na Youtube jest kanał "Ewa Nowicka", dziewczyna która już jest pełnoletnia, a nadal jest w domu dziecka. Ona opowiada tam w o wszystkim co z domem dziecka związane. Więc polecam, można się dużo dowiedzieć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×