Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElitexD

Byliscie na wyborach?

Polecane posty

2 minuty temu, deathstate napisał:

nie napisałaś nic na ten temat, a zwycięstwo długopisa to jest rzecz straszna dla konfederacji.

ale skad wniosek, ze ktokolwiek popiera konfederacje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, deathstate napisał:

nie napisałaś nic na ten temat, a zwycięstwo długopisa to jest rzecz straszna dla konfederacji.

no, jakby ktoś z Konfy był to bym zagłosowała:) tak  się składa, że był tylko jakiś prożyd i jakiś prounionista

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

no, jakby ktoś z Konfy był to bym zagłosowała:) tak  się zgadza, że był tylko jakiś prożyd i jakiś prounionista

a ty jestes przeciwnikiem/czka Unii Europejskiej jak rozumiem?;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nara20 napisał:

a ty jestes przeciwnikiem/czka Unii Europejskiej jak rozumiem?;-)))

jestem konserwatywną liberałką i żydorealistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, deathstate napisał:

też jestem takiego zdania i faktycznie grupę ludzi która jest za granicą i nie ma w polsce nic, nie należy obwiniać za wygrana pisu pomimo tego że przyczynili się do jego zwycięstwa nie oddając głosu na trzaskowskiego. oczekiwać od nich żeby głosowali w tym cyrku to już roszczeniowość i błaganie o pomoc.

 

no ale jak się żyje w polsce no excuses .

Nie przeczynili sie. Skad w ogole pomysl ze komus Duda przeszkadza, hm? w tym sensie ze jak decydowalam czy kupic dywan zielony czy niebieski do wlasnego domu to ty w stym nie mialas nic do gadania to czy to jest twoj wina/ lub zasluga ze wybralam niebieski? Nie!;-)

Ja mysle ze w ogole jak sie gdziekolwiek zyje to trzeba brac odpowiedzialnosc za siebie i otoczenie w kazdej skali i mikro i makro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, deathstate napisał:

tygrys polityczny hipster. no ale dobrze, lepszy polityczny hipster który nie ma pojęcia o tym co robi niż świadomy swojego działania lewak.

a pi;er;t;ol się, pewnie masz 50 lat i myślisz, że jestem gó;wniarą, więcej od Ciebie przeżyłam dziadu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBestia napisał:

Aha. To wszystko zmienia. Twoja peezda mnie nie interesuje. Sama dajesz do niej szeroki dostęp ogółowi społeczeństwa między innymi dzieląc się szczegółami swojej pracy. Dzbanie. Nie dziwota ze cię zamknąć chcieli. 

Skad w Tobie taka agresja?;-))) i ta sklonnosc do wyzywania, tak cie w domu nauczyli?;-)))))

spoko loko - bo jak sie bedziesz tak napinac to jeszcze zylka ci peknie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, deathstate napisał:

tygrys polityczny hipster. no ale dobrze, lepszy polityczny hipster który nie ma pojęcia o tym co robi niż świadomy swojego działania lewak.

zupelnie sie z tym nie zgodze. w ogole ie bedzie zgody - to co jest dobre dla ciebie niedobre dla mnie i vice versa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

jestem konserwatywną liberałką i żydorealistką

to nie odpowiada na moje pytanie ale ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

Wystarczy ze ty jesteś wyluzowana jak guma w zapierdzianych starych majtach twojego męża. 

;-)))) no wlasnie problem w tym ze nie wystraczy - i po co mnie mierzysz swoja miarka, moze byc za krotka? moze ja nie mam meza tylko zone albo kota, albo po prostu dwoje dzieci na glowie, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

odpowiada

nie ;-) pytanie bylo proste a jednak sprawilo jakby trudnosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Kolejna ze schizofrenia polityczna zaraz po rzeczniku kowbojskim  Skończcie się już brandzlowac dzbany. 

ta agresja u ciebie to z domu?;-))) probowalas medytowac - to naprawde rozluznia;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

Bardzo mi wszystko jedno. W miejscu słowa mąż możesz sobie wstawić cokolwiek zechcesz. 

czyli zgadlam ze lecisz swoja miarka? ;-))) hahhaa ;-))) coz za wyrafinowana paralela z twojej strony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Boje się ze zwieracze mi pójdą gdy wejdę w theta

nie boj sie ;-) starch ma wielkie oczy - a jak tak zaciskasz z calej sily to i tak pewnie popuszczasz;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBestia napisał:

Zaciskanie działa pompująco wiec wiem co robie okej?

ty pytasz ptaszyno?;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Aha. To wszystko zmienia. Twoja peezda mnie nie interesuje. Sama dajesz do niej szeroki dostęp ogółowi społeczeństwa między innymi dzieląc się szczegółami swojej pracy. Dzbanie. Nie dziwota ze cię zamknąć chcieli. 

Jakby Ciebie nie interesowała to byś o niej tak nie pisała. Dziele się szczegółami, bo Ci nieświadomi się do mnie wtrącili, pozatym nauczam. Obrażasz mnie i moich ,,partnerow’’. Nie mam ochoty przeprowadzać z takim ,,diabłem’’ jak Ty dalszej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SlodkaPaskuda napisał:

Ja byłam, bo uważam to za swój obywatelski obowiązek. Każdy głos się liczy.

niekoniecznie - jak jestes obywatelka wiecej niz jednego kraju to nie musi byc to twoj obowiazek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Ale się jarasz ta emigracja. Kul. 

ptaszyno nie zgaduj czym sie jaram - jak cie to interesuje to zapytaj wprost, ok? ;-))) bo takto macisz ( nie znajac faktow) - kazdy ma inna sytuacje, w innej sie urodzil, czasem nie mial wyboru, czasem mial, nie kazdy kto mowi po polsku wyEMIgrowal z Polski - hahaha ;-)))) z rsszta emigracja to przezytek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Ale się jarasz ta emigracja. Kul. 

ptaszyno nie zgaduj czym sie jaram - jak cie to interesuje to zapytaj wprost, ok? ;-))) bo takto macisz ( nie znajac faktow) - kazdy ma inna sytuacje, w innej sie urodzil, czasem nie mial wyboru, czasem mial, nie kazdy kto mowi po polsku wyEMIgrowal z Polski - hahaha ;-)))) z rsszta emigracja to przezytek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Uświadamiasz i nauczasz o pracy swojej czipy i klientach których nazywasz partnerami. Gratulacje. Masz jeszcze te prochy?

Bla bla bla. Już zawsze tak będę pisało na Twoje posty. Bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Idz kobieto pracuj swym narzędziem pracy bo chyba na leki nie masz ostatnio. To znaczy pardon. Ono nie ma. 

Bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, deathstate napisał:

w tym przypadku to głosowanie jest jak wolontariat dla upośledzonych zwierząt.

ze co?;-)) po prostu opowiadasz sie po jednej stronie I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2020 o 11:56, nara20 napisał:

niekoniecznie - jak jestes obywatelka wiecej niz jednego kraju to nie musi byc to twoj obowiazek;-)

Akurat jestem obywatelką tylko tego kraju więc się liczył 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×