Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMuffin

Przedwczesny wytrysk

Polecane posty

5 minut temu, BlueMuffin napisał:

Jaki sposób? Ja przed nim jestem zawsze uległa

Wiesz co znaczy ukorzyć się w praktyce😉

Reszta w twoich rękach i ustach.

Nawet jak będzie zmęczony i marudny to szybko mu przejdzie.😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, BlueMuffin napisał:

Też gdzieś o tym czytałam, tylko że on nie chce iść na ten zabieg. Tłumaczy się tym, że nie ma czasu. Ostatnio jak znów poruszyłam ten temat to zaczął mówić o czym innym. Przykro mi było wtedy, bo chcę mu pomóc. 

Ja dla kochającej kobiety bym nawet rozszerzył ten zabieg i obrzezałbym się 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, M o o n napisał:

Wiesz co znaczy ukorzyć się w praktyce😉

Reszta w twoich rękach i ustach.

Nawet jak będzie zmęczony i marudny to szybko mu przejdzie.😀

 

Próbowałam tak raz zrobić, ale spławił mnie słodkim "ale z ciebie rozrabiara" i powiedział, że "może następnym razem, bo jest zmęczony" 🙄 nigdy bym się nie spodziewała, że facet w wieku 23 lat mógłby się tak zachowywać, to co będzie po 30 albo 40-stce?! 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, BlueMuffin napisał:

Próbowałam tak raz zrobić, ale spławił mnie słodkim "ale z ciebie rozrabiara" i powiedział, że "może następnym razem, bo jest zmęczony" 🙄 nigdy bym się nie spodziewała, że facet w wieku 23 lat mógłby się tak zachowywać, to co będzie po 30 albo 40-stce?! 😱

No to ... współczuję. Serio.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, BlueMuffin napisał:

Próbowałam tak raz zrobić, ale spławił mnie słodkim "ale z ciebie rozrabiara" i powiedział, że "może następnym razem, bo jest zmęczony" 🙄 nigdy bym się nie spodziewała, że facet w wieku 23 lat mógłby się tak zachowywać, to co będzie po 30 albo 40-stce?! 😱

próbuj częściej  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ddt60 napisał:

Ja dla kochającej kobiety bym nawet rozszerzył ten zabieg i obrzezałbym się 

Chyba sobie jaja robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, acordeon napisał:

Chyba sobie jaja robisz.

dlaczego - jeśli pomogłoby mi to dać jej orgazm - przecież wycięcie skórki to nic takiego - w USA większość facetów jest obrzezanych

tutaj masz parę naturystów i facet jest obrzezany i jakoś chyba nie jest przez to gorszy?

https://x3vid.com/images/9620/https:__ep7.xhcdn.com_000_125_637_847_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ddt60 napisał:

dlaczego - jeśli pomogłoby mi to dać jej orgazm - przecież wycięcie skórki to nic takiego - w USA większość facetów jest obrzezanych

Zupełnie nie rozumiem takich ludzi. Obrzezanie na pewno nie pomoże kobiecie w orgazmie. Pewnie, że jak ktoś chce, to jego sprawa. Czasami takie zabiegi trzeba dziesięć razy przemyśleć. Rozumiem plastykę defektów, ale nie rozumiem "upiększania" się skalpelem dla partnera. Tak jak kobiety powiększają sobie piersi (pomimo kształtnych i dużych) bo ich partner chce większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Zupełnie nie rozumiem takich ludzi. Obrzezanie na pewno nie pomoże kobiecie w orgazmie. Pewnie, że jak ktoś chce, to jego sprawa. Czasami takie zabiegi trzeba dziesięć razy przemyśleć. Rozumiem plastykę defektów, ale nie rozumiem "upiększania" się skalpelem dla partnera. Tak jak kobiety powiększają sobie piersi (pomimo kształtnych i dużych) bo ich partner chce większe.

z tego co piszą mądrzy w przypadku skrócenia wędzidełka akurat tak. W wędzidełku jest najwięcej zakończeń nerwowych. Czasami wystarczy plastyka tylko ale jak usunie się tą część permanentnie to główka będzie mniej czuła i stosunek będzie dłuższy zatem obrzezanie high tight powinno akurat w przypadku skrócenia wędzidełka być skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt60 napisał:

z tego co piszą mądrzy w przypadku skrócenia wędzidełka akurat tak. W wędzidełku jest najwięcej zakończeń nerwowych. Czasami wystarczy plastyka tylko ale jak usunie się tą część permanentnie to główka będzie mniej czuła i stosunek będzie dłuższy zatem obrzezanie high tight powinno akurat w przypadku skrócenia wędzidełka być skuteczne

Każdy zabieg(nawet kosmetyczny) zawsze niesie za sobą ryzyko. Po drugie wydłużenie stosunku nie musi oznaczać, że kobieta osiągnie orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, acordeon napisał:

Każdy zabieg(nawet kosmetyczny) zawsze niesie za sobą ryzyko. Po drugie wydłużenie stosunku nie musi oznaczać, że kobieta osiągnie orgazm.

jeśli tryska po minucie to na pewno nie osiągnie podczas stosunku - oczywiście może podczas stymulacji innej i to pewnie powinien robić jej mąż. Natomiast jeśli chcieliby podczas stosunku a ma skrócone wędzidełko a o tym ona pisze to chyba zabieg jest wskazany ale trzeba spytać oczywiście specjalisty. Podobnie jest ze stulejką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ddt60 napisał:

jeśli tryska po minucie to na pewno nie osiągnie

Czasami możesz tryskać po godzinie i też nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, acordeon napisał:

Czasami możesz tryskać po godzinie i też nie osiągnie.

ok, ale wracając do tematu mówimy tutaj o konkretnej sytuacji w której akurat taki zabieg jest wskazany zatem dlatego należy go chyba zrobić. Odnoszę to po prostu do pytania. Wiem, że często pozwalamy sobie na odległe dygresje ale tutaj akurat odpowiadałem konkretnie na pytania pytającej. Zresztą z tego, co pytająca pisała z partnerem, który mógł dłużej orgazm osiągała, więc jednak jakoś wszystko wskazuje, że to ten problem dlatego nie szukałbym dziury w całym

https://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(15)32944-1/fulltext

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×