Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

Gosia sacała i jej piosenka

Polecane posty

Siemano, co myslicie o piosence Gośki? Czy faktycznie uwazacie ze jest taka zla, czy moze to kwestia oczekiwan wobec jej osoby (Trener wokalny = wszyscy mysleli, ze bedzie divą i pokaze 1001 technik?) Mi piosenka "weszla", ale nie od razu i nie uwazam jej za hit. Teledysk jest fatalny poza scenami z posciela 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tragedia. Nie oczekiwałam cudów, bo to,.że zna się na śpiewie nie musi oznaczać, ze będzie świetnie śpiewać. Ale przecież śpiewa nieźle, albo i bardzo dobrze, nie znam się. No na pewno nie jak Karyna na karaoke. Piosenka sama w sobie jest tragiczna, ma banalny tekst, teledysk to takie pomieszanie wczesnej Kozidrak z wczesna Kukulska. Z mega szacunkiem dla obu pań, bo śpiewają kapitalnie. I właśnie, totalne pomieszanie. Te tańce w stylu właśnie Bollywood. Te białe sceny to z kolei mi się kojarzyły z Górniak i jej Anything. Głos Gosi jest mega płaski, nieciekawy, zadnego Wow. No nie, po prostu nie. Dałam lajka bo ja lubię ale to wsio. I nie przemawia do mnie jej tłumaczenie na insta, że chciała przełamać ten wizerunek poprawnej trenerki, że właśnie ona uwielbia pop itp. Ja też lubię pop ale dobry do cholewki:) oby następne muzyczne jej działania były dużo zreczniejsze, życzę jej jak najlepiej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewaliscie po osobie ktorej praktycznie caly kontent na youtube sklada sie z wystepow innych osob robiacych cala robote z jej “o tak, super, yeeees” w tle. Az dziwne, ze to sie jeszcze na prawo cytatu lapie

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka

Nawet nie będę jej słuchac, gdyż nie przepadam za Gosią Sacałą. Jest uprzywilejowaną dziewczyną z dobrego domu, która nie słucha polskiej muzyki, więc nagrywa po angielsku piosenkę typu Eurowizja 2001. O teledysku nie wypowiem się, bo tu dużą rolę gra budżet, nie zawsze jest on wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
41 minut temu, Dark Evil napisał:

Myśle, że jak ktoś ma dobry pomysł na teledysk to nie potrzebuje milionowego budżetu, żeby teledysk robił wrażenie(jakiś hajs zawsze trzeba mieć- to przecież jasne). 

Pewnie, ale cięzko jest i dobrze spiewać i napisac dobry tekst i jeszcze wyreżyserować dobry teledysk, wszystko będą młodą i niedoświadczoną osobą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
18 minut temu, Dobranocpaństwu napisał:

Ktoś wie ile ona ma lat? Tak z ciekawości 

25-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sloikpowidel napisał:

Czego sie spodziewaliscie po osobie ktorej praktycznie caly kontent na youtube sklada sie z wystepow innych osob robiacych cala robote z jej “o tak, super, yeeees” w tle. Az dziwne, ze to sie jeszcze na prawo cytatu lapie

Też widzę, że jest to coraz bardziej masowe 😞 Filmy o cwiczeniach wokalnych byly spoko. Filmy o rozwoju wokalu gwiazd (Steczkowskiej itd.) byly spoko. Nauka piosenek - wiadomo. Ale nagrywanie reakcji to niestety pojscie po linii najmniejszego oporu...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typu: ja nie wiem, co ludzie maja z reagowaniem na k-pop. Ja go nie slucham. Ale wiem, ze gdybym miala nagrac reakcje na k-pop, to też byłaby ,,jaskrawa" i przesadzona, bo jest to cos, czego nie znam i co odbiega od moich zainteresowan muzycznych. A to sie sprzedaje, bo przeciez nikt nie bedzie sluchal reakcji bez ochow, achow, zaskoczen i otwartej gęby.  Niestety xD

Edytowano przez Sylwia76682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpiewam, nie znam się, ale kiedyś Youtube podpowiedział mija i obejrzałam kilka jej filmów. Podobała mi się,. Do czasu jak obejrzałam film takiego faceta z klawiszami oceniającego też głosy. Jego ocena tego samego utworu wydała mi się dużo bardziej merytoryczną. Żadne oj, Wow, w jej, ale konkretnie co skąd jak i dlaczego. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Masz na mysli Sama Johnsona? O tak- jego filmy są bardzo merytoryczne. Polecam też Beth Roars. Bardzo konkretne filmiki a nie same „wow, wow” i piosenka. 

Nie wiem, kogo Vessna_1 miała na myśli, ale ja pomyślałam o Marcinie Łazarskim z kanału "Śpiewaj świadomie". Mnie ta tematyka nie interesuje, nie śpiewam nawet pod prysznicem, bo słyszę, jak fałszuję, ale parę razy widziałam Gosię i Marcina i jako totalnie niemuzykalny laik zdecydowanie bardziej podobały mi się filmy na "Śpiewaj świadomie". Bardziej merytoryczne i świadome właśnie mi się wydawały. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
32 minuty temu, Dobranocpaństwu napisał:

Serio? Myślałam, że z 30-31 🙈

Upiera się, że nie zna twórczości Dody, była zaskoczona, że Doda to wokalistka rockowa. Gdyby była po 30 to raczej by tak nie mówiła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, XYZ napisał:

Nie wiem, kogo Vessna_1 miała na myśli, ale ja pomyślałam o Marcinie Łazarskim z kanału "Śpiewaj świadomie". Mnie ta tematyka nie interesuje, nie śpiewam nawet pod prysznicem, bo słyszę, jak fałszuję, ale parę razy widziałam Gosię i Marcina i jako totalnie niemuzykalny laik zdecydowanie bardziej podobały mi się filmy na "Śpiewaj świadomie". Bardziej merytoryczne i świadome właśnie mi się wydawały. 

Dokładnie o niego mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając to, że teledysk jest strasznie kiczowaty, to według mnie Gosia w ogóle ładnie nie śpiewa. Może technicznie jest poprawnie, ale jej barwa głosu totalnie mi się nie podoba 😅 

No i w szoku jestem, że aż dwie osoby "pracowały" nad tekstem - który jest po pierwsze banalny, a po drugie źle brzmi z ust kogoś, kto chyba średnio ten angielski umie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
8 minut temu, Dark Evil napisał:

Ona to nic nie zna. 
Zerknęłam Na jej recenzje- w ogóle nie są merytoryczne. W kołko tylko „super”, „podoba mi się” „ najs” albo „nie podoba”. To tylko wyraz jej gustu a nie „vocal couch reacts”- a gust jak wiadomo- jest jak duuupa. 
Ten  gość z Śpiewaj świadomie daje o wiele bardziej merytoryczne uwagi zamiast oceniać piosenki. Zresztą podobnie robią trenerzy zagraniczni- oceniają technikę śpiewania poszczególnych wokalistów a nie czy podoba im się piosenka.
 

Rebecca Vocal Athlete jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namówiłyście mnie i słabo strasznie 😞 może to za dużo oczekiwania ale kurde ten nosy głos strasznie drażni i nudne to takie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest... niektórzy spiewają czysto, ale glos maja juz nieprzyjemny dla ucha. Tak jest w tym przypadku 😞 Sama tak mam, mam kawał glosu ale nie jest on tym, czego ludzie chcieliby sluchac z przyjemnoscia... i kariery wokalnej nie zrobie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gośki ni ma choc zawsze regularnie wpadaly filmy. Ciekawie sie czy szybko wroci do serii starych filmow i czy wypowie sie o porazce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Dark Evil napisał:

A co? Fanki tak ją zjechały?

Tak, i wlasnie chodzi o to, ze glownie fanki, a nie hejterzy. Wiekszosc komentarzy jest pokroju "Gosia, ogladam cie od poczatku, ALE... no nie wyszlo. Ani troche".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie filmy wokalkołczow i innych commentary na temat Gosi? Stereotypy i xansana trzymaja poziom. Ale ten gosc, ktory nagral 40-minutowa gadanine to jakis zart, lepszy komentarz by juz nagrala elka gawin.

btw Malina Blanska miala hasztag gosia sacala w swoim filmie. No to niezle sie bawi. Ale ja ktos upomnial i usunela 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2020 o 14:29, bella napisał:

Najbardziej rozwaliły mnie komentarze na yt dotyczące tego że video bez filtrów, że siniaki widać albo cera niepoprawiona. No k.u.r.w.a niektórzy powinni przestać oglądać świat zza insta filtrów.

Z jednej strony masz racje ale z drugiej nie masz - to co uchodzi ma sucho i jest normalne i naturalne w świetle dziennym w kamerze wyglada zupełnie inaczej. Dlatego pod kamerę musisz się mocniej pomalować, i siniaki i cera która wyglada dobrze kiedy patrzysz na nie bezpośrednio, raza kiedy są pokazane przez oko kamery.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo, gdzie Gosia! W tydzień były 3 filmy a tu ciiisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest przyjemnie, ale zgadzam się z komentarzem, że Gosia wyśpiewuje, ale nie wkłada w to emocji. Za to kompletnie nie wiem o co chodzi ludziom z angielskim Gosi. Słowa wypowiada dobrze i znam 1000 polskich wokalistów, u których bardziej słychać, że są Polakami. Chyba ludziom się wydaje, że brytyjski akcent to jedyny słuszny, a gdzie tam amerykański czy inny - co to w ogóle? No... Ja tam od brytyjskiego, którego nienawidzę wolę już polski akcent : PP 

Edytowano przez chhmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga piosenka lepsza od pierwszej, co nie było trudne.

Mam wrażenie, że ktoś kto miksuje Gosi te piosenki, nie pokazał się od najlepszej strony. Szczególnie w "If You Were Here" gdzie wokal jakby był miejscami "odklejony" od muzyki, a w kilku momentach zwyczajnie za cicho. W każdym razie mało profesjonalnie to brzmi. Jak jakaś produkcja klasy B

Ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrazenie, ze ta piosenka miala byc szybka odpowiedzia na krytyke w strone pierwszej piosenki. Zostala napisana i nagrana w 2 tygodnie, w czasie ciszy. I wyszlo jak wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Gośkę, serio. Wydaje się być sympatyczną babeczką. Trenerem może być fajnym, ale śpiewać... Może lepiej niech nie śpiewa. Tak jak Elka Zapendowska kiedyś powiedziała: "Nie śpiewam bo mam brzydki głos". 🤷‍♀️Pomimo, ze Gośka umie śpiewać, to niestety jej głos nie jest miły dla ucha. Mnie np. bolą uszy jak słucham jej głosu w piosence (serio bolą). Ma dźwięczny głos, ale niestety partiami tak wysoki, że aż piskliwy. Nowa piosenka jest dla mnie bez rytmu, bez jakiegoś fajnego refrenu, który przecież powinien być chwytliwy żeby go nucić pod nosem. Starałam się wyłapać melodię w Skin Deep i poległam. Gosiu, fajna jesteś babeczka, lubię oglądać Twoje filmiki z oceniania innych, ale weź proszę przykład z Elżbiety Zapendowskiej. Miłego :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyłam się słuchając tej piosenki. Lubię Gosię, ale moim zdaniem nie ma ładnego głosu mimo, że śpiewa czysto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×