Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anono

Patrzenie na innych

Polecane posty

Wiadomo że faceci patrzą na kobiety czy to na ulicy, na filmach czy zdjęciach i często ciągnie ich do oglądania kobiecej nagosci i lubią to.

Gdyby facet widzial atrakcyjna kobiete to chetnie by na nią popatrzal a mnie nie ciągnie do popatrzenia na facetow, a przynajmniej w tym erotycznym kontekście. Rzecz w tym ze chciałabym myslec i czuc na widok fajnych facetów to samo co czują i myślą faceci na widok fajnych dziewczyn czy nagich ciał. Jak jest przystojny nago lub pół nagi facet to ja nic nie odczuwam i nie pobudza mi sie w ogóle wyobraźnia. 

Ktoś ma jakies rady lub jest w podobnej stytuacji? Czy może kobiety tak nie mają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię choć jestem facetem 😎.

👌😭😌 Takie życie.

Jedni mają i różni są.

Jak naprawdę jest tego nikt nie wie.😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, Anono napisał:

Czy może kobiety tak nie mają? 

Mają. Czasem są bardziej sprośne od facetów😉

5 godzin temu, Anono napisał:

jest w podobnej stytuacji

🤚 łączę się w bólu. Nie ma takiej komedii, która bardziej rozbawiłaby mnie niż show chippendalesów. Obcy facet = zero podniety. Nie cierpię z tego powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
50 minut temu, Kulfon napisał:

Ale czym się martwisz? Chciałabyś być napalona na facetów na ulicy?

Tak, kobiety wbrew pozorom tak mają. Jarają się kurierem, kelnerem, facetem w knajpie ze stolika obok i to tak bardzo, że z łóżka nie wypuściłyby. Jeśli myślisz, że jest inaczej to masz skryte  koleżanki😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

Tak, kobiety wbrew pozorom tak mają. Jarają się kurierem, kelnerem, facetem w knajpie ze stolika obok i to tak bardzo, że z łóżka nie wypuściłyby. Jeśli myślisz, że jest inaczej to masz skryte  koleżanki😏

Nie zgadzam się , ja tak nie mam . Owszem jak widzę fajnego faceta na myśl mi przychodzi ile on musiał włożyć wysiłku żeby tak fajnie wyglądać ( wysportowany i zadbany) ale nie ma w tym żadnych innych kontekstów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Olciaa napisał:

Nie zgadzam się , ja tak nie mam . Owszem jak widzę fajnego faceta na myśl mi przychodzi ile on musiał włożyć wysiłku żeby tak fajnie wyglądać ( wysportowany i zadbany) ale nie ma w tym żadnych innych kontekstów. 

Nie twierdzę przecież, że wszystkie. Potrafią jednak rozbudzić się, nawet bardzo😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kulfon napisał:

Ale czym się martwisz? Chciałabyś być napalona na facetów na ulicy?

Chciałabym myslec i czuc na widok jakiegos faceta to samo co faceci mysla i czuja na widok kobiet. Myślę ze to by bylo pomocne będąc w związku bo czesto sie pojawia zazdrość gdy chlopak patrzy na inne lub przegląda jakies nagie w internecie - byloby fer i łatwiej by bylo zrozumieć nature tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×