Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
powazneproblemy

Czy to normalne czy jakieś zboczenie?

Polecane posty

Witam, mam takie pytanie. Czy to normalne, że bardzo mnie interesuje jak moje ulubione piosenkarki, piosenkarze, aktorzy, aktorki itp. zachowują się podczas seksu? Jakie dźwięki wydają? Jak i czy przeżywają orgazm? Czy się masturbują i jak? Jakie lubią pozycje? Czy jest to normalne zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor poprawnie opisuje „podniesienie emocji” podczas seksu. Otwartość, w tym na nowe rzeczy, oczy, uściski, tropienie przyjemności partnera, które też lubisz - generalnie można to nazwać „mężczyzna KOCHA pracę własnych rąk”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, powazneproblemy napisał:

Witam, mam takie pytanie. Czy to normalne, że bardzo mnie interesuje jak moje ulubione piosenkarki, piosenkarze, aktorzy, aktorki itp. zachowują się podczas seksu? Jakie dźwięki wydają? Jak i czy przeżywają orgazm? Czy się masturbują i jak? Jakie lubią pozycje? Czy jest to normalne zainteresowanie?

To jest normalne zboczenie...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi ci o to, jak zachowują się na teledyskach i w filmach to jest normalne

jeśli chodzi ci o to, jak zachowują się w prywatnych nagraniach itp. to nie wiem

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, powazneproblemy napisał:

W jakich nagraniach, w prywatnym życiu.

W prywatnym życiu są takimi samymi ludźmi jak Ty. Różnicie się tylko miejscem wykonywania czynności służbowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaestroSyntetyczny napisał:

W prywatnym życiu są takimi samymi ludźmi jak Ty. Różnicie się tylko miejscem wykonywania czynności służbowych. 

No okej, ale bzykają się chyba tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×