Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ostatnie cc miałam 7 lat temu, było ciężko, nie miałam zamiaru być kolejny raz w ciąży, jednak życie zdecydowało inaczej. Cesarkę mam zaplanowaną na połowę grudnia, mam nadzieję, że wytrzymam, bo niestety mam bardzo cienką ścianę macicy i jak na razie przodujące łożysko. Jeśli nie przesunie się to prawdopodobnie przyrośnie lub przerośnie. Poza tym taka cienka macica może pęknąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Ja w tej samej sytuacji, ostatnia ceserka 2013. Strasznie się boję i nie planowałam tego. Wynik testu pozytywny wyszedł mi 18 lipca więc u lekarza jeszcze nie byłam. Ostatnia miesiączka 20 maja, a 10 lipca test jeszcze wychodził negatywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, FelicityFlick napisał:

Ostatnie cc miałam 7 lat temu, było ciężko, nie miałam zamiaru być kolejny raz w ciąży, jednak życie zdecydowało inaczej. Cesarkę mam zaplanowaną na połowę grudnia, mam nadzieję, że wytrzymam, bo niestety mam bardzo cienką ścianę macicy i jak na razie przodujące łożysko. Jeśli nie przesunie się to prawdopodobnie przyrośnie lub przerośnie. Poza tym taka cienka macica może pęknąć. 

Na który tydzień ciąży masz planowaną cesarkę? Ogólnie jak przebiega ciąża, możesz normalnie wszystko robić, czy może leżenie wskazane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, FelicityFlick napisał:

Ostatnie cc miałam 7 lat temu, było ciężko, nie miałam zamiaru być kolejny raz w ciąży, jednak życie zdecydowało inaczej. Cesarkę mam zaplanowaną na połowę grudnia, mam nadzieję, że wytrzymam, bo niestety mam bardzo cienką ścianę macicy i jak na razie przodujące łożysko. Jeśli nie przesunie się to prawdopodobnie przyrośnie lub przerośnie. Poza tym taka cienka macica może pęknąć. 

Nie życie zdecydowało tylko Ty zdecydowałaś. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy przypadek jest inny. Nic doradzić nie można, po za tym byś uważała na siebie. Na pocieszenie - znam dziewczynę która w ciągu 10 lat miala4 cc w tym blizniaki. Jedna ciaza "rok po roku" i drugie blizniaki. Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, FelicityFlick napisał:

Daruj sobie

To nie pisz bzdur o tym, że życie zdecydowało. Dziecko samo się nie robi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BitchNaughty napisał:

To nie pisz bzdur o tym, że życie zdecydowało. Dziecko samo się nie robi. 

No i po co ten Hejt ,wiesz jak było? Czy może wychodzisz z założenia ze matką to już nie kobieta i seks jest zakazany?

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Gość napisał:

No i po co ten Hejt ,wiesz jak było? Czy może wychodzisz z założenia ze matką to już nie kobieta i seks jest zakazany?

Ależ nie jest zakazany tylko niech wtedy kobieta nie mówi, że życie za nią zdecydowało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Monis napisał:

Na który tydzień ciąży masz planowaną cesarkę? Ogólnie jak przebiega ciąża, możesz normalnie wszystko robić, czy może leżenie wskazane? 

Na 38 tc. Od początku ciąży dużo leżę, nic nie dźwigam, nie sprzątam, tylko robię obiady, a to też nie zawsze. Poprzednie ciążę miałam zagrożone, szyjka mi się zawsze skracała i musiałam leżeć więcej niż teraz. W tej ciąży szyjka jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój przypadek jest taki, ale znam dziewczynę, która zaszła 3 miesiące po pierwszej cesarce, a w kolejną po pół roku. Zajmowała się dzieckiem, a później dziećmi, nie miała żadnych problemów, cesarki bez komplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BitchNaughty napisał:

Ależ nie jest zakazany tylko niech wtedy kobieta nie mówi, że życie za nią zdecydowało 

Oprócz sterylizacji daj mi choć jeden przykład antykoncepcji która działa na 100%

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, .Gość napisał:

Oprócz sterylizacji daj mi choć jeden przykład antykoncepcji która działa na 100%

Sterylizacja też nie jest 100%  😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, FelicityFlick napisał:

Sterylizacja też nie jest 100%  😁 

Zależy co przez to rozumieć. Można wyciąć macicy i jajniki,tak jak u psów i kotów. Chłopi można jajka upierniczzyc. I już na bank nieskromnie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, BitchNaughty napisał:

Ależ nie jest zakazany tylko niech wtedy kobieta nie mówi, że życie za nią zdecydowało 

No ok, niech Ci będzie, nieodpowiedzialnie zaliczyłam wpadkę. Jeśli masz zdrowy układ rozrodczy i regularnie współżyjesz z mężczyzną to wyobraź sobie, że też może Ci się to zdarzyć, ciekawe czy wtedy będziesz się tak "mądrzyć". Oj oj wejdę sobie na kafe i napiszę jednej i drugiej głupiej, że od seksu zachodzi się w ciążę i będzie mi wtedy tak fajnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, .Gość napisał:

Zależy co przez to rozumieć. Można wyciąć macicy i jajniki,tak jak u psów i kotów. Chłopi można jajka upierniczzyc. I już na bank nieskromnie 😛

Rozpędziłam się z tym komentarzem, oczywiście sterylizacja jest na 100%. Myślałam o podwiązaniu jajowodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, FelicityFlick napisał:

No ok, niech Ci będzie, nieodpowiedzialnie zaliczyłam wpadkę. Jeśli masz zdrowy układ rozrodczy i regularnie współżyjesz z mężczyzną to wyobraź sobie, że też może Ci się to zdarzyć, ciekawe czy wtedy będziesz się tak "mądrzyć". Oj oj wejdę sobie na kafe i napiszę jednej i drugiej głupiej, że od seksu zachodzi się w ciążę i będzie mi wtedy tak fajnie 😁

Nie może mi się zdarzyć tak się składa. Bo jestem odpowiedzialną osobą, nie zdaję się na los. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, BitchNaughty napisał:

Nie może mi się zdarzyć tak się składa. Bo jestem odpowiedzialną osobą, nie zdaję się na los. 

Więc jaką 100% antykoncepcję stosujesz? Bo ja znam tylko jedną taką na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, natalie88 napisał:

jak ty się pozbierałaś po tych 3 cesarkach?

Ja bardzo szybko dochodzę do siebie, ale to dlatego, że rany goją mi się bardzo szybko i dobrze radzę sobie z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko zostaw tego trolla. Szkoda nerwów. A co Ci mówią lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Wanna napisał:

Autorko zostaw tego trolla. Szkoda nerwów. A co Ci mówią lekarze?

No niestety, że ta ciąża i CC będzie dużym dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Wanna napisał:

Autorko zostaw tego trolla. Szkoda nerwów. A co Ci mówią lekarze?

No niestety, że ta ciąża i CC będzie dużym stresem dla wszystkich.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BitchNaughty napisał:

To nie pisz bzdur o tym, że życie zdecydowało. Dziecko samo się nie robi. 

Oj racja racja było być ostrożnym a teraz masa dzieci w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Idę się zabić napisał:

Oj racja racja było być ostrożnym a teraz masa dzieci w domu 

Jedyny problem jaki mam to niebezpieczeństwo jakie niesie ta ciąża. Nie żalę się na ilość moich dzieci, więc niech to cię nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, FelicityFlick napisał:

Jedyny problem jaki mam to niebezpieczeństwo jakie niesie ta ciąża. Nie żalę się na ilość moich dzieci, więc niech to cię nie obchodzi.

Weź się nie stresuj tym co piszą. Pewnie zaraz usłyszysz ze ryzykujesz zdrowiem dziecka dla emerytury.

Byle by dotrwać przynajmniej do 32 tyg i oby jaknajdluzej. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, FelicityFlick napisał:

Jedyny problem jaki mam to niebezpieczeństwo jakie niesie ta ciąża. Nie żalę się na ilość moich dzieci, więc niech to cię nie obchodzi.

Jeśli wcześniej nie było powikłań to  jakieś 3%   niesie ryzyko   a jeśli to chciane dziecko  to niema się o co martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×