Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pytanie do dziewczyn które chodziły kiedyś w glanach (chłopaków ewentualnie też 😛 )

Czy to prawda że idąc w glanach, nie czuć co ma się pod butami? Że mniejsze rzeczy na chodniku można zdeptać i tego nawet nie poczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nie czuć co masz pod nogami ale za to bardzo czuć co masz na nogach xd glany do lekkich nie należą butów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie czuć raczej, duży nacisk i od razu gnieciesz to co pojawi się na twojej drodze. Ja to po takich wędrówkach palców u stóp nie czułam, bo zawsze tak mi się obijały w glanach haha. 

Kopałam głaz i nie czułam, żebym kopała coś twardego -  glany to są niszczyciele ;) nostalgia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2020 o 02:06, su3202 napisał:

No nie czuć raczej, duży nacisk i od razu gnieciesz to co pojawi się na twojej drodze. Ja to po takich wędrówkach palców u stóp nie czułam, bo zawsze tak mi się obijały w glanach haha. 

Kopałam głaz i nie czułam, żebym kopała coś twardego -  glany to są niszczyciele 😉 nostalgia...

O kurde 😄 A co zdarzyło Ci się nimi zdeptać? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam glany, ale w lżejszym wydaniu. Polecam Ci Martensy. Są produkowane w przeróżnych kolorach i wzorach. I co najwazniejsze- nie mają stalowego noska, który zimą powoduje ogromny dyskomfort.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Wiele lat nosiłam glany i faktycznie są dośc ciężkie i sztywne. Jednak przy długim noszeniu można powiedzieć, że delikatnie się "rozbijają" 😉  Ja miałam moje ukochane bordowe marki Steel. Były bardzo zgrabne, bez wystającej na boki podeszwy i brzydkiego szwu (nie wiem czy takie modele jeszcze są dostępne). No można powiedzieć, że calkiem kobiece 😄 i z czasem stały się dla mnie super wygodne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×