Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość z forum XD

eks dziewczyny z która się spotykam obrzydza mnie, to stary facet

Polecane posty

Spotykam się z taką dziewczyną, ja mam 20 a ona 19 lat. To zawszę była moja koleżanka jednak jej chłopak ją zdradził a wtedy jakoś stałem się z nią bardzo bliski. Jest zawszę ze mną bardzo szczera co w niej lubię jednak przeraziło mnie to co ona mówiła, bo ona mi mówi wszystko, ostatnio jednak powiedziała mi że kiedyś mieszkała na drugim końcu Polski i wtedy poznała jej 1wszego chłopaka i niestety on miał ponad 50 lat 😕 potem mówiła że przeprowadziła się tu blisko gdzie ja mieszkam i poznała chłopaka a 10 lat starszego który ją zdradził po kilku miesiącach.

Nie wiem co myśleć, nic miedzy nią i mną nie zaszło ale kilka razy widać że mnie podrywała, ja jej pozwoliłem ale tak z dystansem wszystko. Ona jednak wydaje się być rozsądną i miłą ale to że była z kimś o tyle lat starszym wydaje się być ohydne, już samo to że miała aż dwóch  to źle no ale  już nawet z tym by się pogodził tak myślę ale coś obrzydza mnie to mimo wszystko i nie wiem jak bym mógł z tym żyć jeśli by coś pomiędzy nami zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kulfon napisał:

Zrob jej te przysluge i zostaw ja w spokoju.

Tylko że co jeśli się lubią? dziwna ta sytuacja i dziwna ona, skoro była z kimś starszym i to aż 2 razy ale jeśli ona go lubi (autora) to chyba źle by było jak by on zerwał z nią jaki kol wiek kontakt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była z nim dla pieniędzy, lepiej daj sobie spokój z taką bo takie coś nie normalne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość z forum XD napisał:

Nie wiem co myśleć

To samo co o tym, że w przeszłości mieszkała z rodzicami czyli nic.

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×