Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z forum XD

eks dziewczyny z która się spotykam obrzydza mnie, to stary facet

Polecane posty

Spotykam się z taką dziewczyną, ja mam 20 a ona 19 lat. To zawszę była moja koleżanka jednak jej chłopak ją zdradził a wtedy jakoś stałem się z nią bardzo bliski. Jest zawszę ze mną bardzo szczera co w niej lubię jednak przeraziło mnie to co ona mówiła, bo ona mi mówi wszystko, ostatnio jednak powiedziała mi że kiedyś mieszkała na drugim końcu Polski i wtedy poznała jej 1wszego chłopaka i niestety on miał ponad 50 lat 😕 potem mówiła że przeprowadziła się tu blisko gdzie ja mieszkam i poznała chłopaka a 10 lat starszego który ją zdradził po kilku miesiącach.

Nie wiem co myśleć, nic miedzy nią i mną nie zaszło ale kilka razy widać że mnie podrywała, ja jej pozwoliłem ale tak z dystansem wszystko. Ona jednak wydaje się być rozsądną i miłą ale to że była z kimś o tyle lat starszym wydaje się być ohydne, już samo to że miała aż dwóch  to źle no ale  już nawet z tym by się pogodził tak myślę ale coś obrzydza mnie to mimo wszystko i nie wiem jak bym mógł z tym żyć jeśli by coś pomiędzy nami zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kulfon napisał:

Zrob jej te przysluge i zostaw ja w spokoju.

Tylko że co jeśli się lubią? dziwna ta sytuacja i dziwna ona, skoro była z kimś starszym i to aż 2 razy ale jeśli ona go lubi (autora) to chyba źle by było jak by on zerwał z nią jaki kol wiek kontakt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była z nim dla pieniędzy, lepiej daj sobie spokój z taką bo takie coś nie normalne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość z forum XD napisał:

Nie wiem co myśleć

To samo co o tym, że w przeszłości mieszkała z rodzicami czyli nic.

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×