Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maniura

Jak rozgryźć gnojka

Polecane posty

Drogie Pani może i Panowie potrzebuje subiektywnej opinii... Moi znajomi nie potrafią mi doradzić więc liczę z ektos z was podoła

W skrócie znałam chłopaka z którym polepszylam kontakt spotykam się z nim i ansza wspólną przyjaciółka później zaczął zabierać mnie sama na spotkania wyczułam że chce czegoś więcej.. Ja nie chciałam ale nigdy mu tego nie powiedziałam chciałam go bliżej poznać i zdecydować. Powiedziałam mojej przyjaciółce że jest we mnie zakochany a z upływem czasu poczułam do niego coś więcej niż przyjaźń tak się rozwijała nasza znajomość pocałunki częste wspólne wyjścia.. Strasznie o mnei zabiegał dbał pomagał jak tylko mógł. Doszło do seksu. Jednak nigdy nie było jasno powiedziane czy jesteśmy w związku. Uznałam że to wyszło naturalnie i nie musiało paść pytanie "czy chcesz ze mną chodzić".. Pewnego dnia spotkaliśmy nasza wspólną pryzjaciole rozmawialiśmy on krytywowal mnie w żartobliwy sposób więc powiedziałam że przesiadam się do koleżanki auta. Odjechał. Byłam pewna że jest nadal niedaleko kumpela wróciła do domu a ja zostałam dzwoniłam nie odbierał po godzinie okazało się że wrócił do domu a ja zostałam sama w jakimś mieście. Kiedy zadzwoniłam do niego i wyzwalam wrócił po mnie w drodze powrotnej wyzwalam go ze nie jest facetem.. Nie mieliśmy kontaktu przez ponad tydzień w końcu nie wytrzymałam i przez 2 dni próbowałam go załapać na spotkanie kiedy się udało przeprosiłam on mnie również jednak gdy zapytalam o nas powiedział że musi się zastanowić wszyslzismy tego dnia z jego znajomymi jednak nie było tak jak kiedyś był dla mnie oschły.. Po tym dniu nasz kontakt znów zniknął pytałam czy już się zastanowił zbył mnie i rozłączył się.. Więc moje pytanie brzmi czy powinnam o niego zabiegać tak jak on wcześniej o mnie czy dać mu czas? A może olać bo to jego sposób na pozbycie się mnie. Naprawdę nie wiem co zrobić a on nic nie potrafi mi powiedzieć wprost teraz czekam kilka dni w niepewności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha. Dobre gostek dostał czego chciał a ta mu suszy łeb. Ty masz między udami układ rozrodczy czy rozrywkowy? Dawniej seks oznaczał oddanie się kobiety facetowi...standardy mocno się rozjechały 

Edytowano przez Jprdle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jprdle napisał:

Buahaha. Dobre gostek dostał czego chciał a ta mu suszy łeb. 

Niestety to prawda. Faceci potrafią naprawdę długo zabiegać o kobietę, na którą się napalą. Wbrew pozorom to nie jest tak, że jeden wieczór podbijają i odpuszczają jak się nie uda - niektórzy są wytrwali i po prostu lubią "gonić króliczka". Facet Cię zdobył fizycznie i stracił Tobą zainteresowanie. Jest to obrzydliwe i nie dziwię się, że czujesz się wykorzystana i upokorzona ale ja na Twoim miejscu bym sobie odpusciła bo lataniem za nim tylko się kompromitujesz 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×