Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ankaka787

Prowiant na droge na wyjazd nad Morze

Polecane posty

Witam,

Zwracam si edo Was z prośba o pomoc w dobraniu listy rzeczy do jedzenia na drogie nad Morze.

Trasa Zakopane - Gdańsk, środek transportu samochód osobowy, dziecko 6 lat.

Zależy mi na sprawdzonych propozycjach od osób co juz nie raz podróżowały i wiedza co warto zabrac.

Na necie pełno jest roznych list ale odnoszę wrażenie ze niekurzy pisza bez pojecia albo nigdy nie jechali nad Morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o jedzenie na samą podróż czy również co zabrac do jedzenia tam, aby przygotowywać na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ankaka787 napisał:

 

Na necie pełno jest roznych list ale odnoszę wrażenie ze niekurzy pisza bez pojecia albo nigdy nie jechali nad Morze

albo muszą zakuwać z ortografii na egzamin komisyjny i nie mają czasu zajmować się kto co będzie obleśnie żarł w dusznym pkp torturując współzajmujących przedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu bambusy sie wypowiadaja. Prosiłam o osoby które miały doświadczenia a nie pisanei bzdur.

Sandi chodzi o podroż i o pobyt na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim na tak długą podróż weźcie lodówkę turystyczną i zapas wkładów.

Ja na takie podróże od dziecka brałam i teraz też się to sprawdza - kanapka z opiekanym mięsem (a nawet i mielony lub schabowy) lub po prostu ser i szynka, a pomidor w całości zapakowany do innego pojemniczka. Włożone w woreczki do mrożenia, obłożone wkładami w chłodnym miejscu w bagażniku spokojnie wam wytrzymają podróż. No i jakieś przekąski warzywne/owocowe do pojemniczka i do lodówki. 

Przeanalizujcie jadę nocą, lub z samego rana - zawsze to pół trasy macie w "chłodniejszą" porę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim na tak długą podróż weźcie lodówkę turystyczną i zapas wkładów.

Ja na takie podróże od dziecka brałam i teraz też się to sprawdza - kanapka z opiekanym mięsem (a nawet i mielony lub schabowy) lub po prostu ser i szynka, a pomidor w całości zapakowany do innego pojemniczka. Włożone w woreczki do mrożenia, obłożone wkładami w chłodnym miejscu w bagażniku spokojnie wam wytrzymają podróż. No i jakieś przekąski warzywne/owocowe do pojemniczka i do lodówki. 

Przeanalizujcie jadę nocą, lub z samego rana - zawsze to pół trasy macie w "chłodniejszą" porę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×