Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MatkaTereskaPlaskaJakDeska

Jestem słusznie zazdrosna czy przesadzam?

Polecane posty

Kiedy zaczęłam flirtować z moim obecnym facetem, ten miał najlepszą przyjaciółkę. W miarę rozwoju naszej relacji, ich przyjaźń zaczęła podupadać, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ wiedziałam, że kiedyś ta dziewczyna mu się strasznie podobała. Ale tak naprawdę nie wiem, co było powodem rozpadu ich znajomości.

Nadal utrzymują ze sobą kontakt, ale już nie tak intensywny jak kiedyś. Jednak zaniepokoiło mnie, że on nadal często odwiedza jej profil na fb, komplementuje w prywatnej wiadomości jej zdjęcia, a nawet je sobie zapisuje! Zauważyłam to, kiedy luby zostawił otwartego laptopa, a ja wszystko przejrzałam.

Nie poruszałam tego tematu, żeby nie wyjść na zazdrośnicę, ale miarka się przebrała, kiedy chłopak zapytał mnie, czy chciałabym uprawiać seks w trójkącie z nim i tamtą właśnie dziewczyną. Zrobiłam mu awanturę, ale on twierdzi, że już nic do niej nie czuje. Ale kiedy składam to wszystko do kupy, zaczynam w to wątpić.

Co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MatkaTereskaPlaskaJakDeska napisał:

on twierdzi, że już nic do niej nie czuje. 

Pogodzić się z tym, że to napewno nieprawda. 

Twoja zazdrość jest słuszna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio? Przyjaźń z kobieta która mu sie podobała i widać ze nadal bardzo sie podoba? 😂 nie bądź naiwna ze to przyjaźń, oni zawsze tak gadaja ze to tylko koleżanką a pewnie juz Cie z nią zdradził albo zdradzi przy najbliższej okazji. Może wręcz ja kocha a Ty jesteś tylko towarem zastępczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak może i by nic w tym nie było nadzwyczajnego ale to pytanie o trójkąt jest ciosem poniżej pasa i daje do myślenia normalnie takich pytań się nie zadaję swojej drugiej połówce powinnaś z nim szczerze porozmawiać czy w waszym związku jest mu dobrze bo po tym pytaniu można mieć wątpliwości i faktycznie kto wie czy cię nie zdradza a ta propozycja miałaby być przyzwoleniem na to masz jak najbardziej podstawy by być zazdrosna musisz mu się bacznie przyjrzeć i szczera rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×