Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AnnaMaria001

Przedluzajaca sie miesiaczka

Polecane posty

Od kwietnia tego Roku postanowilam zadbac o moje zrowie fizyczne tzn. Zaczelam intensywnie cwiczyc dwa razy w tygodniu. Po miesiacu moj okres sie spoznil , co nigdy wczesniej sie nie zdarzalo, a w tym miesiacu trwa juz 3 tygodnie. Nigdy wczesniej nie mialam problemu, zawsze mialam reguralny okres. Obecnie zmienilam tryb zycia, czy to moze miec wplyw na moj zprzedluzajacy sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 
sądzę, że to może mieć wpływ na miesiączkę. Nie jestem lekarzem, ale u siebie też widziałam różne anomalię, że tak to ujmę. I tak na przykład, co roku na samym początku wiosny, okres mi się spóźniał o jakieś dwa tygodnie. Teraz kiedy tyle czasu siedziałam w domu i jedynie uczyłam się matury, dosłownie cały dzień potrafiłam siedzieć nad książkami, to okresu nie miałam przez ponad sto dni. 
W twojej sytuacji umówiłam bym się do lekarza, i chyba najlepsze by to było. 
Ale też myślę, że jak wcześniej miałaś regularny, bo po jakimś czasie organizm raczej się przyzwyczai do nowego trybu życia

Ściskam i pozdrawiam!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mieć wpływ na pewno, przy nieregularnym okresie fajnie sprawdza się tester owulacyjny ze śliny Afrodyta. Na podstawie poziomu lh w ślinie określa kiedy są dni płodne, a kiedy niepłodne. Stres i wysiłek fizyczny mają duży wpływ na cykl.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kasiula3 napisał:

Może mieć wpływ na pewno, przy nieregularnym okresie fajnie sprawdza się tester owulacyjny ze śliny Afrodyta. Na podstawie poziomu lh w ślinie określa kiedy są dni płodne, a kiedy niepłodne. Stres i wysiłek fizyczny mają duży wpływ na cykl.

To teraz jest Afrodyta Smart, która łączy się z darmową aplikacją na smartfonie i zapisują się wszystkie pomiary

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×