Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Crazy

Zagadywanie...

Polecane posty

Cześć, dziewczyny jak to jest:

Otóż lepiej podejść do dziewczyny i zagadać mówiąc jej powód dla którego podchodzisz, czyli np. "Cześć, zauważyłem Cię jak szłaś i dostrzegłem w Tobie...[i tutaj mówię coś szczerze-jakiś szczegół czy coś i to będzie odnośnie wyglądu], czy podejść przywitać się i o czymś tam rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Crazy napisał:

Cześć, dziewczyny jak to jest:

Otóż lepiej podejść do dziewczyny i zagadać mówiąc jej powód dla którego podchodzisz, czyli np. "Cześć, zauważyłem Cię jak szłaś i dostrzegłem w Tobie...[i tutaj mówię coś szczerze-jakiś szczegół czy coś i to będzie odnośnie wyglądu], czy podejść przywitać się i o czymś tam rozmawiać?

Wprost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od okoliczności i miejsca. Inaczej w klubie, inaczej na ulicy a inaczej jeszcze gdzieś indziej.  Nawet pora dnia ma znaczenie. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackopium

Wiesz co może lepiej ta druga opcja zagadać najpierw pogadać o czymś itp możesz powiedzieć coś śmiesznego i zbadasz bardziej tym grunt bo szczerze możesz zostać wyśmiany mówiąc wprost coś dziewczynie są teraz różne typy dziewczyn może być to jakaś pipa zadufana w sobie co ma ego wyżej niż wzrost i walnie śmiechem a ty nie potrzebnie będziesz czuł się niekomfortowo i pomyślisz że wyszles na głupka i możesz się zniechęcić do zagadywania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×