Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karaleczka125

Co może wolna kochanka? Co może żonaty kochanek?

Polecane posty

Tak jak w temacie- jak powinna postępować kochanka po rozwodzie w układzie z żonatym? Co może i jak powinien postępować kochanek żonaty w układzie z rozwiedziona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapytaj prawnika, zamiast losowych ludzi z forum. O ile chodzi Ci o ewentualne kłopoty prawne dla gościa będącego w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Tur napisał:

Lepiej zapytaj prawnika, zamiast losowych ludzi z forum. O ile chodzi Ci o ewentualne kłopoty prawne dla gościa będącego w małżeństwie.

Masz rację. Dziękuję za porade😊🌺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Tur napisał:

Lepiej zapytaj prawnika, zamiast losowych ludzi z forum. O ile chodzi Ci o ewentualne kłopoty prawne dla gościa będącego w małżeństwie.

A jak zwykle lepiej skrytykować,bo tak najrposciej. Czytając inne tematy nie uważam aby mój był niestosowny. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Karaleczka125 napisał:

A jak zwykle lepiej skrytykować,bo tak najrposciej. Czytając inne tematy nie uważam aby mój był niestosowny. 

? Nie skrytykowałem. Po prostu wydaje mi się, że w takich sprawach lepiej zapytać prawnika, niż władować się na minę po poradzie z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tur napisał:

? Nie skrytykowałem. Po prostu wydaje mi się, że w takich sprawach lepiej zapytać prawnika, niż władować się na minę po poradzie z forum.

A co mi prawnik poradzi? Pomyślmy o co mogę się go spytać. 

1. Czy kochanek przepisze mi swój majątek lub część jeśli loda mu będę robić i dzielić luxko z jego żona? 

2. Czy mam prawo podać go do sądu o naruszenie moich uczuć i uszczerbek na zdrowiu jeśli np zabroni mi pisać wieczorem do niego namiętne eski? 

3. Czy mam prawo porozumieć się z jego żona na sali sądowej i wnioskować o odszkodowanie za to, że jej więcej czasu piswieca jej niż mnie. 

 

Myślę, że najlepsze pytanie do prawnika :

1. Co Pan dziś robi po pracy? Kawa? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Karaleczka125 napisał:

Nikt nie umie odpowiedzieć na tak proste pytanie.

Ja potrafię.

Oboje mogą wszystko. Jednocześnie nic nie muszą.

Dziękuję za uwagę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Ja potrafię.

Oboje mogą wszystko. Jednocześnie nic nie muszą.

Dziękuję za uwagę.

Dziękuję za odpowiedź. 

Nie mniej jednak z Tobą się nie zgodzę. 

To co może tworzyć kochanek w relacji z kochanka, tego kochanka zrobić nie może (mówimy oczywiście o relacji jak w temacie). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karaleczka125 napisał:

tego kochanka zrobić nie może (mówimy oczywiście o relacji jak w temacie). 

 

Czego niby nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Karaleczka125 napisał:

Tak jak w temacie- jak powinna postępować kochanka po rozwodzie w układzie z żonatym? Co może i jak powinien postępować kochanek żonaty w układzie z rozwiedziona? 

Odpowiedź na pierwszą część - powinna znaleźć żonie kochanka kochanka, oczywiście rozwiedzionego.

Odpowiedź na drugą część - żonaty kochanek powinien znaleźć swojej żonie rozwiedzionego kochanka. Potem powinni wymieniać się kochankami i wciągać w tą relację kolejnych żonatych/zamężnych kochanków/kochanek.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Skb napisał:

Odpowiedź na pierwszą część - powinna znaleźć żonie kochanka kochanka, oczywiście rozwiedzionego.

Odpowiedź na drugą część - żonaty kochanek powinien znaleźć swojej żonie rozwiedzionego kochanka. Potem powinni wymieniać się kochankami i wciągać w tą relację kolejnych żonatych/zamężnych kochanków/kochanek.

Dobre😁

Gorzej by było jak suma sumarom wszystkim byłoby lepiej niż tym co to zapoczatkowali😁

Ale wtedy też jest optymistyczne os-może by wszystkim pozazdrościli i sami wzięli się za robotę 😉😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Karaleczka125 napisał:

Dobre😁

Gorzej by było jak suma sumarom wszystkim byłoby lepiej niż tym co to zapoczatkowali😁

Ale wtedy też jest optymistyczne os-może by wszystkim pozazdrościli i sami wzięli się za robotę 😉😋

Inaczej nie umiem odpowiedzieć na skrajne niezrozumienie małżeństwa, oszustwa i kłamstwa. Skrajnie nieodpowiedzialni ludzie rujnują życie innym - niby bliskim osobom. Kochanka nie stać na chwilę uczciwości by powiedzieć żonie, że nie chce żyć z nią i rozwieść się. A kochance odpowiada spijanie soczków żony kochanka... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2020 o 09:47, Skb napisał:

Odpowiedź na pierwszą część - powinna znaleźć żonie kochanka kochanka, oczywiście rozwiedzionego.

Odpowiedź na drugą część - żonaty kochanek powinien znaleźć swojej żonie rozwiedzionego kochanka. Potem powinni wymieniać się kochankami i wciągać w tą relację kolejnych żonatych/zamężnych kochanków/kochanek.

No to poleciałes po całości ahhahaahah  a ja bym powiedziala tak 

po 1 nie  brac sie za zonatych  jest duzo wolnych facetow i po problemie ,kobieta kobiecie nie powinna dodawac łez

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Załamana ania napisał:

No to poleciałes po całości ahhahaahah  a ja bym powiedziala tak 

po 1 nie  brac sie za zonatych  jest duzo wolnych facetow i po problemie ,kobieta kobiecie nie powinna dodawac łez

No cóż...wszystko ma swoje granice... nawet absurdy. Wyciągnęłaś esencję z moich wypocin i w jednym zdaniu oddałaś sens mojej wypowiedzi. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×