Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nuda_1989@o2.pl

Czy można pod wpływem pewnej kobiety albo facetów palatów można zmienić się z heteryczki w lesbijkę?

Polecane posty

Witam. Gdzieś czytałam,  że kobiety zako...ą się w osobie później  w płci. Nie wiem czy to prawda, ale kobiety które w internecie opisywały, że początkowo zarzekały się nigdy nie będą lesbijkami, ale pod pod wpływem znajomości z inną kobietą zaprzyjaźnione można stać się lesbijką pod wpływam jej osobowości. Jeszcze kiedyś słyszałam inną historię, gdzie jedna z koleżanek z pracy oznajmiła,  że ma dość facetów palantów i nie zdziwiło mnie to gdyby ona pocałowała się inną kobietą. Więc jak to jest kobitki. A może któraś z was jest obecnie w związku z kobietom. Bo mi może to głupie, ale zaczęły mi się podobać stopiowo podobają się inne kobiety.  Czasem zastanawiam się jak to być z inną kobietą w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie orientacja jest wrodzona i nie da jej się zmienić. Czasem odkrywa się ją trochę później w swoim życiu, część osób nie akceptuje jej i sami przed sobą próbują ją ukryć. Jeśli kobiecie podobali się wcześniej mężczyźni, ale teraz spodobała jej się choć 1 kobieta w takim samym stopniu jak kręcili ją ci mężczyźni to znaczy, że jest bi. Ale są różne koncepcje orientacji seksualnej, wygoogluj sobie np. skalę Kinseya - wg niej nie zawsze jest się w 100% hetero, homo czy bi. Jeśli zastanawiasz się jak być w związku z kobietą, spróbuj i się przekonasz. I nie mów, że to głupie, że zaczęły Ci się podobać kobiety, to nic głupiego, to coś jak najbardziej normalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopy myślą tylko o rvchanie więc jak taka kobieta pozna inna i zobaczy że ona się zakochała to myślę że może się sama zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kulfon napisał:

Zako...e sie przede wszystkim w czlowieku. Nasza seksualnosc jest o wiele bardziej elastyczna niz nam sie wydaje. Podobno kazda kobieta jest bi, choc moze to tylko mit. Mi tez sie podobaja niektore kobiety choc ogolnie seksualnie ciagnie mnie bardziej do mezczyzn.

A calowanie sie z druga kobieta jest dosyc normalne i to akurat nie swiadczy moim zdaniem o byciu lesbijka.

Mi chodzi o to,  że niektóre kobiety mają w sobie coś pociagajacego w sobie co może facetów podobać na przykład jak mówi, co mówi kiedy, mówi, pewne spojrzenia trochę takie uwodzicielski + ubiór niby elegancki i niby przyciągający + okulary najczęściej zerówki + szpilki. No nie wiem jak to powiedzieć co facetom również się podoba. Mi chodzi o to, że można się w takiej osobie zakochać a następnie być  parą czyli mieć dziewczynę/kobietę czyli ja i ona atrakcyjną kobietą w związku  w którym nigdy bym się nie spodziewała. I czy której z was tak się taki proces transformacji zdarzył że teraz faceci nas nie interesują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×