Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rossa90

Problem z ginekologiem prowadzącym ciąże

Polecane posty

Hej. Mam taki problem. 31.012.2019 wygasła mi umowa o pracę, kilka dni szybciej dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Poszłam od razu na zwolnienie. Było wszystko ok. Potem zakwalifikowałam się do tego, że zus będzie wypłacał mi zasiłek chorobowy. No ale teraz mam problem. Jeżdżąc co 2 tygodnie do lekarza, ginekolog na moją prośbę wystawiał do zusu zwolnienie i dawał ten wniosek zas-53.,z tym kolejnego dnia jeździłam to zawieźć.. I nagle od 12.05-25.06 do zus nie wpłynęło żadne zwolnienie, choć cały czas przypominałam lekarzowi o wystawieniu. Dostałam pismo z zus, w tej sprawie. Moim obowiązkiem było osobiście to załatwić. Mało tego. Będąc w zusie, pani podała mi nr. Telefonu, pod który lekarz miał skontaktować się z nimi ale tego nie zrobił, szmyrgnął to pismo i jak gdyby nic nawte nie przeczytał co jest napisane. Pani z zusu prosiła mnie abym przekazała lekarzowi, że żądają pisemnego uzasadnienia. Do dziś dnia mam lukę w zwolnieniu, co pisałam powyżej, a potem jest ciągłość. Mało tego. Jakimś trafem wchodząc na profil to zwolnienie było ale dziwnym trafem zostało anulowane. Teraz lekarz nagle nie może nic z tym zrobić.... Wykręca się pod każdym względem. Teraz pytanie brzmi, po co wtedy musiałam z tym wnioskiem jeździć do zusu, skoro niby nie wpłynęło moje zwolnienie, a to potwierdzenia co wizytę dostawałam?? Na dniach rodzę. Więc co mam zrobić?? Chciałam dodać, że do dziś dnia mam kontynuację, ale nie dostaję zasiłku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może awaria systemu? Bo z tego co piszesz, to zwolnienie przeszło, bo dostałeś druk potwierdzenia, a potem zostało systemowo anulowane. Męcz lekarza. Ogólnie jeśli lekarz nie chce Ci pomóc, to idź wyżej w hierarchii placówki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×