Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon69

Chce odzyskac byla

Polecane posty

Hej mam taki problem 😟 bylismy razem od 24/09/2019 poznalismy sie w necie, wszystko bylo super dopoki 10/06/2020 zostawila mnie bez powodu

Ja mam 21 lat a ona 17 (w tym roku 18) i to było tak byl ranek wchodze na fejsa patrzę usunęła mnie ze zwiazkow ale nie napisala że ze mną zrywa ani nic z tych rzeczy poprostu usunęła i juz. Nagle zaczol jakiś kumpel jej do mnie pisac xD ze ja ją niby prowokuje? Czy tam sledze to sobie mysle jak moge ją śledzić skoro mieszkalismy 280 km (tak to byl zwiazek na odleglosc)..

Po zerwaniu inicjowalismy kontakt (chociaż po zerwaniu troche przesadzalem😟 zwyzywalem itd ale przeprosilem) ciagle dawala mi nadzieje w nagraniach ze może wroci, moze nie wróci, żebym mial tą nadzieje w sercu ze wroci do mnie, potem cos tam gadała ze od stycznia 2020r zaczęła sie ,,bawic'' ze niby skakala z kwiatka na kwiatka, kluby itd ale ja w to nie wierzyłem. Potem gadala ze w zwiazki bedzie wchodziła dopiero za 5 lat .7 lipca napisalem do niej ostatnie slowo ze ją nienawidzę i zerwałem z nią ko takt do teraz. Dzisiaj patrze zablokowala mnie na fejsie, instagramie, zupelnie bez powodu.

Vo mam zrobić żeby ją odzyskac 3-4 tyg sie nie odzywam do niej 😟

Edytowano przez Szymon69
Nie dopisałem pare slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Nie myśl o niej, zajmij się czymś innym.

Może na początek nauka ortografii? to bardzo pomaga w internetowych podbojach.

Czyli mam o niej nie myśleć i tyle, i co to niby da skoro i tak pewnie nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2020 o 10:52, Szymon69 napisał:

Hej mam taki problem 😟 bylismy razem od 24/09/2019 poznalismy sie w necie, wszystko bylo super dopoki 10/06/2020 zostawila mnie bez powodu

Ja mam 21 lat a ona 17 (w tym roku 18) i to było tak byl ranek wchodze na fejsa patrzę usunęła mnie ze zwiazkow ale nie napisala że ze mną zrywa ani nic z tych rzeczy poprostu usunęła i juz. Nagle zaczol jakiś kumpel jej do mnie pisac xD ze ja ją niby prowokuje? Czy tam sledze to sobie mysle jak moge ją śledzić skoro mieszkalismy 280 km (tak to byl zwiazek na odleglosc)..

Po zerwaniu inicjowalismy kontakt (chociaż po zerwaniu troche przesadzalem😟 zwyzywalem itd ale przeprosilem) ciagle dawala mi nadzieje w nagraniach ze może wroci, moze nie wróci, żebym mial tą nadzieje w sercu ze wroci do mnie, potem cos tam gadała ze od stycznia 2020r zaczęła sie ,,bawic'' ze niby skakala z kwiatka na kwiatka, kluby itd ale ja w to nie wierzyłem. Potem gadala ze w zwiazki bedzie wchodziła dopiero za 5 lat .7 lipca napisalem do niej ostatnie slowo ze ją nienawidzę i zerwałem z nią ko takt do teraz. Dzisiaj patrze zablokowala mnie na fejsie, instagramie, zupelnie bez powodu.

Vo mam zrobić żeby ją odzyskac 3-4 tyg sie nie odzywam do niej 😟

W tym miejscu oczy powiedziały stop, nie do czytałam dalej IKSDE

aha, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2020 o 10:52, Szymon69 napisał:

napisalem do niej ostatnie slowo ze ją nienawidzę i zerwałem z nią ko takt do teraz. Dzisiaj patrze zablokowala mnie na fejsie, instagramie, zupelnie bez powodu.

Faktycznie bez powodu. Ej, wsadziłem rękę do smażących się frytek i teraz mnie bez powodu łapa boli

Edytowano przez Tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliście razem, potem kłótnia, potem wyzywanie, potem krzyki rozstanie i ... chcesz wrócić?

Wybacz, ale proponuje abyś dał sobie spokój z kobietami na 5 lat, zajmiej się czymść pożytecznym (nauka, hobby, pasje, podróżowanie). Poszukaj w sobie spokoju, siły i męskość - wtedy mnie będą cierpieć twoje kobiety o Ty.

To tak jakbyś chciał teraz wsiąść za kierownicę auta z mocą 500KM, tylny napęd, bez ESP i wystartować w wyścigu. Katastrofa gwarantowana. 

Ona dobrze robi że się odcina. Nie jesteście gotowi być w relacji. To jest powszechne w waszym wieku, ja w Twoim też nie byłem gotowy. Dojrzewaj i czekaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO CO ??? może masz szansę za jakieś min  lat jak się z innymi wybawi. Ma teraz zakodowane że ,,jest tego warta" przez media, to jej pięć minut. Nie zdaje sobie sprawy , że może straciła kogoś wartościowego na związek na długie lata. To zasługa mediów, które wmawiają slogan : byle z kim, byle jak, byle gdzie. Tobie też radzę z racji młodego wieku zmienić podejście do kobiet-dziewczyn a partnerkę zyciową poszukaj jak będziesz miał min 25 lat i poszukaj wartościowej 20 latki co wie czego od życia chce. To tak jakbyś pijakowi tłumaczył że mu to szkodzi a on i tak myśli że będzie się martwił jak zacznie się zwijać z bólu. Odetnij się całkowicie od niej nie dlatego że ją chcesz ukarać, nie ,,lubisz" lecz żebyś nie cierpiał i szybko wrócił do równowagi psychicznej. Zobacz ile fajnych roześmianych dziewczyn dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2020 o 17:54, normalnyjestem napisał:

Nie zdaje sobie sprawy , że może straciła kogoś wartościowego na związek na długie lata.

Taaa... gość Ją zbluzgał, bardzo wartościowe. Może będzie za 5 lat wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie zbierających doświadczenie 🙂 . Odpuść ,znajdź sobie zajęcie . Nie nudź jej mailami ,sms itd ,bądź facetem ,a ona to jeszcze dziecko . Wiem ,że wasze dramaty są wielkie ,ale po roku 2 pośmiejesz się z tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×