Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pati22

Kobieta robi pierwszy krok - rada

Polecane posty

Hej, chodzi mi o konkretnego chłopaka i w skrócie opowiem sytuację. Znamy się już około dwa lata i mamy wspólnych znajomych. Spotkaliśmy się kilka razy na imprezach, zawsze puszczał oczko, jakoś zaczepiał, zagadywał po jakimś czasie, ale wszystko z takim dystansem. Na jednej z imprez całowaliśmy się w sumie to cała noc ( potem nic nie było) mówił wtedy, ze chciałby ze mną być itp. Po imprezie się do mnie nie odzywał to postanowiłam się sama odezwać to stwierdził, ze ma urwany film i te rzeczy co mówił nie są prawdą. Potem się nie widzieliśmy kilka miesięcy, ale ja nie mogę o nim zapomnieć, czasami śni mi się w nocy. Z jego strony zero zaangażowania. Jego koledzy mówili, ze to ten typ faceta do którego trzeba samemu zagadać i tez widzę to po nim, ze jest niedostępny i to prawda.  W końcu odważyłam się i Napisałam do niego przedwczoraj zwykle hej, co tam? Odpisał i pociągnął dalej rozmowę i wydawał się zainteresowany, sam zadawał mi pytania i w sumie długo pisaliśmy. Teraz znowu cisza.... nie ukrywam, ze on bardzo, bardzo mi się podoba.... on pierwszego spotkania... wiem, ze tez jestem dla niego atrakcyjna.. Bardzo głupio się czuję pisząc pierwsza, co sądzicie ? Czy jest sens w ogóle jeszcze się odzywać do niego ? Jak to zrobić żeby nie być natrętna ? Albo jak się odkochać ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jak się odkochać. Po tylu miesiącach nie wiem czy coś mi pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To facet ma zdobywać kobiete ,jesli ty bedziesz mu się narzucać naopowiada do kolesi że jesteś łatwa. Z tego co piszesz to on Cię nie chce. Spróbował i tyle. A że mu się narzucasz to delikatnie Cię spławia. Przejrzyj na iczy , nie rób sobie nadziei. Nie bądź łatwa bo Cię nikt nie będzie szanował i bedziesz panienka na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Pati22 napisał:

Czy jest sens w ogóle jeszcze się odzywać do niego ?

Nie ma sensu. Szanuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, jeśli ty wykazujesz inicjatywe a on to olewa to odpuść, bo nie ma się co pchać tam gdzie cie nie chcą, poszukaj inny obiekt adoracji.... i choć wiem że pomyślisz zaraz co z tobą źle że go nie pociągasz na tyle aby to odwzajemniał, całkiem możliwe że NIC nie jest z tobą źle, po prostu może nie jesteś w jego typie i tyle. Ruszaj dalej bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Pati22 napisał:

wydawał się zainteresowany

Zakochani interpretujemy wszystko tak jak chcemy, usłyszysz szczere sprdalaj, a we łbie zamienisz to w oryginalne wyznanie miłości. Niestety my nie jesteśmy w nim zakochani i widzimy to OBIEKTYWNIE czyli facetowi po prostu nie zależy. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Jaśmin 81 napisał:

To facet ma zdobywać kobiete ,jesli ty bedziesz mu się narzucać naopowiada do kolesi że jesteś łatwa. Z tego co piszesz to on Cię nie chce. Spróbował i tyle. A że mu się narzucasz to delikatnie Cię spławia. Przejrzyj na iczy , nie rób sobie nadziei. Nie bądź łatwa bo Cię nikt nie będzie szanował i bedziesz panienka na raz

Dokladnie, jeslinjuz to jesteś tylko jedna z opcji. Wiele kobiet może mu sie tak samo podobać, może pisze z kilkoma. Uwierz ze gdyby Ciebie chciał to juz dawno.pociagnalby temat dalej skoro pierwsza napisalas. Zobacz, dopiero jak wypił to zdobył.sie na jakieś czułości a jak wytrzezwial to pewnie stwierdził ze jednak nie jesteś w jego typie, ze to był jednorazowy wybryk i miedzy wierszami Ci to powiedział. Miej honor kobieto i nie pisz juz do niego. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×