Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
w zaroślach

Co jest Cięte vel Zbrodnia isiara

Polecane posty

Co jest Cięte zalożył nowy kanał o tematyce kryminalnej. Co o tym sądzicie?

Ja go znam z tego, że kiedyś nakręcił hejterską drame na pewien duży kanał - Jak to Ogarnąć, a krótko po tym zmienił zdanie i zaczął w komentarzach i na lajfach u innych wychwalać prowadzącego tego kanału. Liczył na współprace oczywiscie, tzn. mial nadzieje, że Jacek Kurzątkowski (prowadzący z kanału JtO) go wypromuje w swoich filmikach. Ale nic z tego, J.K. nawet go do swoich subów nie dołączyl hehe. Moral z tego taki, że bycie chorągiewka nie zawsze popłaca, ale pozwala na szybkie odnalezienie się w nowej roli 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, w zaroślach napisał:

Co jest Cięte zalożył nowy kanał o tematyce kryminalnej. Co o tym sądzicie?

Ja go znam z tego, że kiedyś nakręcił hejterską drame na pewien duży kanał - Jak to Ogarnąć, a krótko po tym zmienił zdanie i zaczął w komentarzach i na lajfach u innych wychwalać prowadzącego tego kanału. Liczył na współprace oczywiscie, tzn. mial nadzieje, że Jacek Kurzątkowski (prowadzący z kanału JtO) go wypromuje w swoich filmikach. Ale nic z tego, J.K. nawet go do swoich subów nie dołączyl hehe. Moral z tego taki, że bycie chorągiewka nie zawsze popłaca, ale pozwala na szybkie odnalezienie się w nowej roli 🙂

 

Nie umie sobie miejsca znalezc. Najpierw komentowanie youtuba bylo na topie to mial o tym kanal, teraz youtube kryminalny staje sie popularny to z tym wyskoczyl. Niestety ludzie potrafia wyczuc jak cos jest robione na sile 🤷‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tym jak nagrał z pewną Magdaleną A.   przestałam go śledzić, bo to był samobój wizerunkowy. Jego dziwna maniera artykulacyjna „jestem raperem” też jest niestrawna. Pretensjonalny kolo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam jeden film o Iwonie W , widziałam tez kilka komentary i pamietam ze było coś o depresji bo się rozstał z dziewczyna.Wedlug mnie ma fajny głos taki radiowy ale jego kontent ani komentary ani kryminalny nie jest tym co mnie interesuje .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, w zaroślach napisał:

Co jest Cięte zalożył nowy kanał o tematyce kryminalnej. Co o tym sądzicie?

Ja go znam z tego, że kiedyś nakręcił hejterską drame na pewien duży kanał - Jak to Ogarnąć, a krótko po tym zmienił zdanie i zaczął w komentarzach i na lajfach u innych wychwalać prowadzącego tego kanału. Liczył na współprace oczywiscie, tzn. mial nadzieje, że Jacek Kurzątkowski (prowadzący z kanału JtO) go wypromuje w swoich filmikach. Ale nic z tego, J.K. nawet go do swoich subów nie dołączyl hehe. Moral z tego taki, że bycie chorągiewka nie zawsze popłaca, ale pozwala na szybkie odnalezienie się w nowej roli 🙂

 

Hahaha, weź. JTO nie był wtedy żadnym dużym kanałem, a prowadzący ten kanał do dzisiaj jest obiektem śmiechu i żartów na Wykopie, za to co wyczyniał. Wielkie mi co - nawet go do subów nie dodał, hahahahaha. No można się z tego powodu pociąć bułką tartą. Nawet Interwencja na jego temat była na Polsacie, wykorzystywał bezdomnych do nakręcania filmów, robił zbiórki publiczne, nigdy się z nich porzadnie nie rozliczył - z rachunkami i fakturami. Zbiórki też zresztą zostały zablokowane, bo JK zmieniał sobie cel przeznaczenia zbiórki w trakcie jej trwania. Zrobił se w jakimś wordzie spis na co wydał, bez żadnych dowodów. Na wizji przekazywał kasę alkoholikom, albo ludziom, którzy opowiadali mu bajeczki (np. była bezzębna Ewa, która skarżyła się na swój los, dostała od JTO kase, a okazało się, że jest poszukiwana listem gończym, kolejne dzieci porzucała, jeden z ojców tych dzieci odezwał się i prostował jej kłamstwa.. CJC to tylko jeden z wielu, wielu innych produkcji na temat JTO, zresztą akcje i zgłaszania oburzonych widzów dały efekt, bo YT poblokował mnóstwo filmów JTO, a przynajmniej zmusił go do ukrycia ich. Zresztą też kolejni "bohaterowie" żądali usunięcia filmików  z ich udziałem. Beka  na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najsmiejniesze jest to mowi w wywiadzie u tego z

Przed chwilą, Lododendron napisał:

Hahaha, weź. JTO nie był wtedy żadnym dużym kanałem, a prowadzący ten kanał do dzisiaj jest obiektem śmiechu i żartów na Wykopie, za to co wyczyniał. Wielkie mi co - nawet go do subów nie dodał, hahahahaha. No można się z tego powodu pociąć bułką tartą. Nawet Interwencja na jego temat była na Polsacie, wykorzystywał bezdomnych do nakręcania filmów, robił zbiórki publiczne, nigdy się z nich porzadnie nie rozliczył - z rachunkami i fakturami. Zbiórki też zresztą zostały zablokowane, bo JK zmieniał sobie cel przeznaczenia zbiórki w trakcie jej trwania. Zrobił se w jakimś wordzie spis na co wydał, bez żadnych dowodów. Na wizji przekazywał kasę alkoholikom, albo ludziom, którzy opowiadali mu bajeczki (np. była bezzębna Ewa, która skarżyła się na swój los, dostała od JTO kase, a okazało się, że jest poszukiwana listem gończym, kolejne dzieci porzucała, jeden z ojców tych dzieci odezwał się i prostował jej kłamstwa.. CJC to tylko jeden z wielu, wielu innych produkcji na temat JTO, zresztą akcje i zgłaszania oburzonych widzów dały efekt, bo YT poblokował mnóstwo filmów JTO, a przynajmniej zmusił go do ukrycia ich. Zresztą też kolejni "bohaterowie" żądali usunięcia filmików  z ich udziałem. Beka  na maxa.

Bzdura, akurat znam sprawe bardzo dobrze i doskonale orientuje się w temacie, również wykopu. I to nie jest tak jak piszesz i nie chodzi o to, że nakręcił taki filmik, tylko o to, jak się później podlizywał do Kurzątkowskiego. I nie, to nie prawda, że kanał wtedy nie był znany. Był i miał w tamtym czasie już ponad 100 tys. subów. Poza tym Cięty był taki śliski w stosunku do wszystkich. Pamiętam jak był wielokrotnie na lajfie u Mareckiego, udawał kumpla, a potem wykorzystał każdą informacje przeciwko niemu.

I nie, nie jestem fanką JTO i Mareckiego. Wiem, że JTO nie jest czysty jak łza. Ale o niego tutaj nie chodzi. Wątek jest o ciętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 2.08.2020 o 01:24, w zaroślach napisał:

 

Bzdura, akurat znam sprawe bardzo dobrze i doskonale orientuje się w temacie, również wykopu.

Ziew.

Właśnie widzę, jak znasz bardzo dobrze, hahaha. Nie ośmieszaj się lizodupie JK o zmienionym genotypie na szkoleniach. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×