Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
brokentiger87

jak tam cieszycie się na nowe obostrzenia

Polecane posty

Ciekawi mnie co tak naprawdę ta epidemia ma na celu i jak bardzo odczujemy jej skutki w codziennym życiu za kilka/kilkanaście miesięcy. Ludzie jak lemingi są obsrani życia i dają sobie wmawiać wszystko. Uważam, że wirus istnieje, ale są gorsze i paniki nie ma. Przyznam, że coraz bardziej mnie to irytuje i czuje bezsilność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a weszły jakieś? człowiek tv nie ogląda, a w radio słyszałam tylko o maseczkach na weselach:classic_dry: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2020 o 13:09, brokentiger87 napisał:

dalej enjoy syndrom sztokholmski?

Wciąż nie widzisz tego że nikt absolutnie nikt nie chce pisać w twoich tematach????? 

Do osób nie będących w temacie przypominam że sroken od lat forsuje tezę iż naturalny zarost stref intymnych jest jedynym właściwym rozwiązaniem i borsuk w  kroczu kobiety jest pociągający  dla mężczyzny 😩

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2020 o 14:25, Sandi napisał:

a weszły jakieś? człowiek tv nie ogląda, a w radio słyszałam tylko o maseczkach na weselach:classic_dry: 

szurowskiego nieźle szura. ja bym spuściła psy na psy jakby to było moje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

szurowskiego nieźle szura. ja bym spuściła psy na psy jakby to było moje wesele

A ja tam nie rozumiem tego parcia na ślub w dobie pandemii. Ok, jeśli zaszła konieczność zaślubin ze względu na dziecko albo interesy i jakieś zabezpieczenie majątku (racjonalnie na to patrząc) to ok, ale wtedy poszłabym do USC, a dopiero po pandemii zorganizowałabym ślub bez maseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, brokentiger87 napisał:

szurowskiego nieźle szura. ja bym spuściła psy na psy jakby to było moje wesele

Buahahaha niema na kuli ziemskiej desperata który wziąłby takie coś za żonę więc troszkę się zagalopowałaś sroken 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

A ja tam nie rozumiem tego parcia na ślub w dobie pandemii. Ok, jeśli zaszła konieczność zaślubin ze względu na dziecko albo interesy i jakieś zabezpieczenie majątku (racjonalnie na to patrząc) to ok, ale wtedy poszłabym do USC, a dopiero po pandemii zorganizowałabym ślub bez maseczek.

nie będzie czegoś takiego jak "po pandemii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kato napisał:

Buahahaha niema na kuli ziemskiej desperata który wziąłby takie coś za żonę więc troszkę się zagalopowałaś sroken 😂

cześć. Łukasz. fajnie, że dołączyłeś. jako mały rudy hejterek takim Cię włanie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kwestia czasu i powtórka z rozrywki masakra.. muszą przecież szczepionki posprzedawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Będzie. Spokój grabarza...😉

bez przesady, raczej sprzątacza sal sejmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie cieszę bo mnie nie dotyczą ale współczuję ludziom którzy zakładają te maseczki na twarz a w szczególności starsze osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×