Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mamajasia

Wesele a koronawirus

Polecane posty

Witam. Odmówiłam udziału w weselu mojej bliskiej przyjaciółki że wzg koronawirusa. Mam małe dziecko 8 miesięcy o które się boje, sama mam chorobę współistniejącą . Spodziewałam się że przyjaciółka nie b3dzie zachwycona moja odmowa ale nie wiedziałam że będzie taka awantura. W skrócie według niej powinnam się zjawić, bo przyjaźń ważniejsza niż wirus. Temat nie daje mi spokoju w mojej głowie. Co o tym myslicie ????? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ona używa argumentu, że przyjaźń ważniejsza niż wirus

to spokojnie możesz powiedzieć, że MIŁOŚĆ (np do dziecka) ważniejsza niż wszystko inne 

tyle 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieć wesele 2 października (miało być w czerwcu) brata ciotecznego z jednej strony chce iść z drugiej się boję i nie wiem co zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłaś, koleżanka powinna to zrozumieć tym bardziej jak piszesz że masz małe dziecko i do tego cierpisz na dodatkową chorobę. Jeśli nie potrafi tego zaakceptować, trudno, ja bym się jednak nie narażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2020 o 10:23, Sandi napisał:

jeśli ona używa argumentu, że przyjaźń ważniejsza niż wirus

to spokojnie możesz powiedzieć, że MIŁOŚĆ (np do dziecka) ważniejsza niż wszystko inne 

tyle 

 

ale najważniejsza jest PRAWDA Z MEDIÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2020 o 18:40, Mamajasia napisał:

Witam. Odmówiłam udziału w weselu mojej bliskiej przyjaciółki że wzg koronawirusa. Mam małe dziecko 8 miesięcy o które się boje, sama mam chorobę współistniejącą . Spodziewałam się że przyjaciółka nie b3dzie zachwycona moja odmowa ale nie wiedziałam że będzie taka awantura. W skrócie według niej powinnam się zjawić, bo przyjaźń ważniejsza niż wirus. Temat nie daje mi spokoju w mojej głowie. Co o tym myslicie ????? !!

.https://stowarzyszenierkw.org/gospodarka/washington-times-o-covid-19-to-nie-pandemia-a-wielkie-oszustwo-medialne/?fbclid=IwAR3VAn1ubxdLx1Dym2j_onA_SPqaKfbNnzuu9dxKV_XP2IIT1mUX1guoHuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×