Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Youdontknowme

nie wiem

Polecane posty

kolejny się mna zainteresował i kolejnego olałam bo nie podobał mi się w ogóle właśnie się dziwie że moje koleżanki biorą każdego co się napatoczy a ja nie moge tak chce kogoś w kim naprawdę coś widzę ale nie wiem jak to będzie 

czy powinnam zaniżyć swoje standardy i dawać każdemu szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania mają być co do cech charakteru i wyznawanych wartości, wygląd jest drugorzędny. Cała atrakcyjność i tak jest w osobowości. A chemia? Jest albo jej nie ma. Gdzie masz dylemat? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotykałam się z facetem z kategorii "nigdy w życiu", ale spotykałam się też z facetem, który mnie jarał każdym milimetrem swojego ciała, tonem głosu, oczami, uśmiechem- wszystko było jak szyte na miarę w atrakcyjności. Nie rozumiem Waszych jazd co do wyglądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Wymagania mają być co do cech charakteru i wyznawanych wartości, wygląd jest drugorzędny. Cała atrakcyjność i tak jest w osobowości. A chemia? Jest albo jej nie ma. Gdzie masz dylemat? 

jak narazie było chłopców sporo ale zainteresowanie tylko jednym ale to i tak chwilowe było

zastanawiam się czy coś ze mna nie tak ze nikt mi nie pasuje i nie chodzi tu o wygląd chociaz tez zwracam uwage czy zadbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Youdontknowme napisał:

zastanawiam się czy coś ze mna nie tak ze nikt mi nie pasuje i nie chodzi tu o wygląd chociaz tez zwracam uwage czy zadbany

Nie jestem wybredna, nie jestem paniusią, która przebierałaby i przebierała, ale faktycznie mam podobnie, ciężko mnie zaintrygować, zafascynować. Nie mam na to wpływu, to nie jest umyślne kręcenie nosem. 

Musisz wiedzieć czego chcesz, jak nie będziesz wiedzieć to ciągle będziesz niezdecydowana. Ja mam żelazny pakiet, który musi być, żelazny którego nie zaakceptuje, a reszta? Wsjo rawno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Nie jestem wybredna, nie jestem paniusią, która przebierałaby i przebierała, ale faktycznie mam podobnie, ciężko mnie zaintrygować, zafascynować. Nie mam na to wpływu, to nie jest umyślne kręcenie nosem. 

Musisz wiedzieć czego chcesz, jak nie będziesz wiedzieć to ciągle będziesz niezdecydowana. Ja mam żelazny pakiet, który musi być, żelazny którego nie zaakceptuje, a reszta? Wsjo rawno. 

mniej więcej wiem czego chce, kogoś przy kim czuje się swobodnie, to nie jest tak ze szukam chodzącego ideału ale trafiam na kogoś, próbuje się poznac ale w końcu myśle sobie nie no to po prostu nie jest to i tak w kółko 

Edytowano przez Youdontknowme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Youdontknowme napisał:

 ale w końcu myśle sobie nie no to po prostu nie jest to i tak w kółko 

 Wiadomo, że nie chodzi o to by na siłę, ale pewne rzeczy wymagają czasu 😉 Może za szybko odpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×