Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayoka

Czy pozycja ma wpływ na zajście w ciążę?

Polecane posty

Nie mam problemów z zajściem w ciążę ale pytam z ciekawości, bo wiele się naczytałam i zdania są podzielone a chciałabym się dowiedzieć prosto od was dziewczyny (nie z artykułów) co o tym uważacie z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych przypadkach ma, np gdy masz tyłozgięcie macicy i problemy z zajściem w ciąże niektóre pozycje trochę je ułatwiają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Chyba, ze przy problemach anatomicznych to moze. Przy czym jest to wielkie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Wiosenka napisał:

W niektórych przypadkach ma, np gdy masz tyłozgięcie macicy i problemy z zajściem w ciąże niektóre pozycje trochę je ułatwiają 🙂

Mam tylozgiecie macicy ale z zajściem w ciąże nie miałam żadnego problemu😏🤔😜wszystkie 3 ciaze w pierwszym cyklu staran... pozycje byly rozne, takze to napewno nie ma wpływu 🙈😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma wplyw.  Zwlaszcza jak sie ma jakies roznice/wady w budowie. U moim przypadku jestem szczesciara : zachodze w ciaze wylacznie przy pozycji kolanowo-lokciowej. W innej nie, chocby bym stawala na rzesach ;)

Mam tylozgiecie i tyloprzesuniecie trzonu macicy. Skutkuje to tez np. przy porodzie tym, ze glowka dziecka nie schodzi szybko w kanal rodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałam wypowiedź lekarza i generalnie chodzi o to, że w niektórych pozycjach dłużej ta sperma "wytrwa", że nie wyleci od razu z pochwy. Ale na zwiększenie szans można stosować żel prefert na pobudzenie plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×