Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vedma

Dziwne zaproszenie...

Polecane posty

Rozmawialam ostatnio ze znajoma, ktora powiedziala mi, ze na slub zostal zaproszony jej partner. Panna mloda jest jej kolezanka ze szkolnej lawki, panem mlodym jest przyjaciel jej partnera. Znajoma ich osobiscie zeswatala. Miedzy paniami byly spiecia na przestrzeni lat i finalnie nie zostala zaproszona, jej partner zas dostal od kumpla zaproszenie na messengerze. Powiedzialam, ze totalna lipa I niech nie ida oboje zatem, ale z drugiej strony twierdzi, ze skoro miedzy kumplami konfliktu nie bylo to niech idzie. Wg mnie oboje powinni sobie darowac, bo zadnemu nie okazano szacunku, zaproszenie przez wiadomosc na fb?powinni im wyslac zyczenia facebookiem 😂😆😄😂😆😄 panowie, ktorzy sa w zwiazku poszliby sami na slub przyjaciela, gdy jego partnerka nie dostala zaproszenia, chociaz ja znaja?ja bym mimo wszystko zadzwonila z zyczeniami z szacunku I chyba zakonczyla znajomosc, bo to taka dziecinana, dogryzlysmy sobie to teraz Cie nie zaprosze. Wolalabym  by w takiej syt moj facet nie szedl chyba, hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym była w analogicznej sytuacji to bym nie poszła. Raz że bez partnera na wesele to kicha, dwa - uważam że takie zaproszenie przez FB to porazka. Jak daleko mieszkają trzeba było wysłać pocztą i osobiście jeszcze zadzwonić ( jeśli się nie da osobiście oczywiście bo to najodpowiedniejszą forma).

Jeśli facet szanuje swoją partnerkę to nie pójdzie na to wesele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój powiedział, że jakby to był bliski znajomy, to na sam ślub by do nich poszedł, ale na wesele już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2020 o 23:37, blanka_b napisał:

Mój powiedział, że jakby to był bliski znajomy, to na sam ślub by do nich poszedł, ale na wesele już nie.

I to jest dobra decyzja, serio.... Najlepiej iść na ślub, pogratulować, ale na wesele już się nie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×