Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Amadeusz Szowin

Czy kobieta ładna która ma 27 lat o nadal mieszka z rodzicami jest normalna?

Polecane posty

15 godzin temu, borys261 napisał:

Dobre bajki piszesz. W ogóle to forum to dziwne. Dorośli mężczyźni zmyślają historie a o kobieta to wyrażacie się jak o śmieciach. Masakra. 

Najgorsze jednak jest to ze kogos znajduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, borys261 napisał:

Wymyślacie historię żeby poniżać kobiety i to jest słabe. Jak tak czytam to forum to teraz rozumiem z czym tak na prawdę muszą się mierzyć kobiety. Oszczerstwa, chamstwo, przedmiotowe traktowanie jak śmieci... Ale cóż takie czasy....

Dokladnie. Za bardzo cenie sobie autonomie, spokoj i wolnosc osobista, zeby musiec to znosic😎 wystarczy zamknac okienko i problem z glowy. Ale w real to juz bardziej skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Amadeusz Szowin napisał:

Uważam że kobieta to coś najwspanialszego na świecie. Myślę że bym był dobrym bajkopisarzem, może spróbuje coś napisać. 

Nie każdy facet jest poniżej 5/10. To nie jest tak że każdy facet nie ma jakiegoś powodzenia. 

Może Ci się  wydawać ze ludzie korzystający z takich forum to typowe zapuszczone brzydale zamknięci w swoich piwnicach, bo taki jest stereotyp. Jeżeli uważasz że nie mogę się podobać kobiecie bo jestem na tym forum, to jest to słabe stereotypowe myślenie. 

To jest super miejsce do wymiany poglądów, których nie wypowiadał bym na ulicy. 

Jak chcesz znac moje zdanie to po tych wypowiedziach nie nadajesz sie do zwiazku absolutnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Plasterekbeokonu1992 napisał:

P

Nie bywasz na ulicy, no to w ch/uj ciekawe. Nie rozumiesz jak sie kulturalnie pisze to wypier/dalaj, je/bana prowokatorka. Jak ta keri, prowokuje co chwile i wielkie zdziwienie ze ktos ja wyzywa 😄 co chwile jakies wojenki z kims. No ale trzeba przyznac ze pisza o kobietach glownie prawde, stad te furie. Nie dosc ze na ryjach chu/jnia ktora musza zamaskowac, to we lbach tez niezly smietnik. Oczywiscie nie wszystkich no ale tez niektore biora przyklad z innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZZZqqq napisał:

Nie bywasz na ulicy, no to w ch/uj ciekawe. Nie rozumiesz jak sie kulturalnie pisze to wypier/dalaj, je/bana prowokatorka. Jak ta keri, prowokuje co chwile i wielkie zdziwienie ze ktos ja wyzywa 😄 co chwile jakies wojenki z kims. No ale trzeba przyznac ze pisza o kobietach glownie prawde, stad te furie. Nie dosc ze na ryjach chu/jnia ktora musza zamaskowac, to we lbach tez niezly smietnik. Oczywiscie nie wszystkich no ale tez niektore biora przyklad z innych...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZZZqqq napisał:

Nie bywasz na ulicy, no to w ch/uj ciekawe. Nie rozumiesz jak sie kulturalnie pisze to wypier/dalaj, je/bana prowokatorka. Jak ta keri, prowokuje co chwile i wielkie zdziwienie ze ktos ja wyzywa 😄 co chwile jakies wojenki z kims. No ale trzeba przyznac ze pisza o kobietach glownie prawde, stad te furie. Nie dosc ze na ryjach chu/jnia ktora musza zamaskowac, to we lbach tez niezly smietnik. Oczywiscie nie wszystkich no ale tez niektore biora przyklad z innych...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Plasterekbeokonu1992 napisał:

To zależy co ta kobita robi w zyciu i ile zarabia. Jeżeli jest po studiach i zarabia te 2500 plus dodatkowo coś robi czyli np. doksztalca się to zakładając że odkłada nawet 1000 miesięcznie to po 5 latach będzie miała dopiero 60 000 to nawet cienko na partcypacje w Tbs w niektórych miastach.  To , że ktoś z kimś mieszka to nie znaczy, że jest obsługiwany i nic w okół siebie nie robi. Pytaj i źródła czy trafiłeś na granata, ale generalnie jeżeli kobieta daje się tak robić w bambuko od 5 lat to nie wróży nic dobrego.

Serio z 2500 jestes w stanie odlozyc 1000 zl? A mozna wiedziec co jadasz i czym jezdzisz do pracy? Nie chodzi mi o marke tylko o srodek lokomocji.

I musialaby chyba nie oplacac mediow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Serio z 2500 jestes w stanie odlozyc 1000 zl? A mozna wiedziec co jadasz i czym jezdzisz do pracy? Nie chodzi mi o marke tylko o srodek lokomocji.

I musialaby chyba nie oplacac mediow??

To jest jedno z przypuszczeń co do tej kobiety, nie pisze o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Plasterekbeokonu1992 napisał:

To jest jedno z przypuszczeń co do tej kobiety, nie pisze o sobie.

Badzmy powazni, wyzywienie na miesiac to jest ok. 1000 zl dla jednej osoby chyba, ze je tylko komke z jogurtem i kluski na obiad a na kolacje kromke z serem. A media, paliwo? Utrzymanie domu, naprawy? A jesli studiuje to jeszcze koszt pomocy naukowych etc. Juz nie wspominajac nawet o kupnie kosmetyku czy nowej pary butow.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus koszt wynajecia mieszkania oraz kaucji czyli autor oczekuje ze 28 l kobieta ma zarabiac przynajmniej 5-6 tys?? Bo jezeli jeszcze autor oczekuje zeby pieknie nienagannie wygladala to 10 tys, bo 3 tys jeszcze musi wydac na wyglad, zeby moc odlozyc tysiac co miesiac, czyli musi miec wlasna dzialalnosc albo stanowisko wymagajace specjalistycznej wiedzy i doswiadczenia. A skoro nawet mialaby takie to po co mialaby zadawac sie z kims kto tego nie ma idac tokiem rozumowania autora??

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Amadeusz Szowin napisał:

Nie warto? Bo co z nią jest nie tak? 

 

Jak widać nie zrozumiałeś mojego posta.... 

I jakoś mnie to nie dziwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sandi napisał:

Jak widać nie zrozumiałeś mojego posta.... 

I jakoś mnie to nie dziwi 

Nie musiałem zrozumieć twojego postu bo nie było w nim żadnego argumentu. 

Jesteś na tyle tępa ze nie potrafisz uargumentować swojej wypowiedzi. 

I te trzy kropki też świadczą o twojej głupocie. 

Edytowano przez Amadeusz Szowin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, *кєяi* napisał:

co za wierutne kłamstwo.

woooow, no niesamowity argument na poparcie że jesteś "ogarnięty"

Mhm to patrz na to:

Więc skończ tez kręcić i sie wybielać tylko won na braciasamcy. Tam cię poklepią...po dvpie, jak zawsze to robią zresztą.

To że jestem oragniety czy nie, świadczy to co robię. Jeżeli robię więcej pozytywnie wpływających na mnie czynności niż tych negatywnie sugeruje ze jestem bardziej ogarnięty niż nie ogarnięty. 

Masz problemy z rozumowaniem, to że jestem wysportowany nie jest świadectwem na moje ogarnięcie. Ale to że robię coś co jest pozytywne już tak. To mogło być równie dobrze granie w szachy zamiast ćwiczeń. 

Myślisz prostolinijnie jak jakiś plebs ograniczony intelektualnie. 

 

Osoba inteligentna będzie zawsze obiektywna, jeżeli nie zaglądasz na forum dla mężczyzn żeby skonfrontować to co czytasz tu świadczy że jesteś nieobiektywna, czyli głupia. Brak chęci poznania opinii drugiej strony jest domena lemingów, fanatykow, np. Wyborców pisu lub po. 

A to o sprzątaczce to był sarkazm i to bardzo wyczuwalny. Dlatego nie chce się do tego nawet odnosić? 

 

A ty co KERI? Nie chciała byś za darmo osoby która ci posprząta i ugotuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Amadeusz wajche przełóż. Wszystkie imiona kończące się na usz są okropne. 

Mam na imię Damian, a ty jesteś najfajniejszym użytkownikiem tego forum, mimo że trolujesz. 

 

Może właśnie dlatego że trolujesz. 

Edytowano przez Amadeusz Szowin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Ty nie trolujesz? To njemozliwe. To ze moja prawda nie styka się z twoja nie znaczy ze troluje. Masz problemy z rozumowaniem

Masz rację. Przepraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *кєяi* napisał:

To co takiego robisz?

Niekoniecznie, w grze w szachy musisz myśleć logicznie. Przy np. podnoszeniu ciężarków myślisz logicznie?

Granie w szachy było przykładem pozytywnie wpływającej na człowieka czynności. 

Zrobiłem na przykład tak żebym teraz nie potrzebował nikogo go gotowania i sprzątanie, mimo że nigdy nie pracowałem w budowlance zrobię sam np. Remont swojego mieszkania. 

Nigdy nie będę potrzebował kucharki, sprzataczki, hydraulika, elektryka itd.

To że jestem samodzielny myślę że świadczy o tym że jestem ogarnięty. 

Kopiowanie tematu z innego forum żeby poznać opinię drugiej strony jest 100% mądre, kwintesencja mądrości. 

I nie pisz do mnie o tym forum bracia samcy bo się mylisz co do mojego podejścia do tego forum. Uważam je za żałosne a tamtych facetów uważam za frajerów, albo jeszcze gorzej jak jakiś członków sekty. Te forum jest tym czego nienawidzę w ludziach, czyli brakiem obiektywizmu i prostolinijnym myśleniem. Nie potrafieniem postawienia się na miejscu kogoś innego. Czytanie poradników podrywu czy tego jak udoskonalić siebie uważam za żałosne a ten cały marek to brak słów. 

Jednak to twoich wypowiedziach podobnych do tych z tamtego forum, tracę i szacunek i do tego forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, *кєяi* napisał:

a zwłaszcza że jeden za mną lata, za moimi wpisami i wypisuje co chce.

To jest forum i jak cos piszesz licz sie z tym ze ktos cie zacytuje itd. Nie chce sie wiecej klocic. Czytalem dzisiaj wiekszosc moich postow i przyznaje, troche przeginalem z iloscia pier/dolenia o makijazu, przystojniaczkach itd. 😄 no ale wiadomo dlaczego, przez sytuacje wiadomo z kim, za bardzo mi na niej zalezalo i zalezy... Ale w wiekszosci postow bylem kulturalny i nie musialas po mnie jechac jak popier/dolona. Dobra, niewazne, juz znikam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×