Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olanowak19923

Dziwna miesiączka a test negatywny. Proszę o poradę

Polecane posty

Witam . Wczoraj dostałam okres , tzn myślałam ze dostałam ... do chwili obecnej to plamienia o kolorze brązowym . Wczoraj robiłam tez test i był negatywny . Współżyłam wdzień owulacji ( robie testy owu bo staramy się o dziecko ). Co może oznaczać takie plamienie ? Nawet krew się nie pojawiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Zmierz temperaturę. Jeśli masz 37 być może jesteś w ciąży. I nie stresuj się tak 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Zmierz temperaturę. Jeśli masz 37 być może jesteś w ciąży. I nie stresuj się tak 🙂 

Właśnie się stresuje bo może to nie ciąża a miesiączka 🙂 a bardzo bym chciała ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz się histerycznie nakręcać to tylko skoczy Ci poziom kortyzolu.
Zmierz temperaturę. Jak masz 36,6 nie jesteś w ciąży. Spokojnie, bez nerw, bez latania co chwilę do łazienki. Wszystko w swoim czasie. Będzie co ma być 🙂 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test najlepiej zrobić parę dni po terminie spodziewanej miesiączki, teraz mógł Ci wyjść negatywny nawet jeżeli jesteś w ciąży. Ja jakiś tydzień po terminie miałam dopiero jasna druga kreskę, także obserwuj sytuację i powtórz test za kilka dni 

Edytowano przez Gejlkozloski
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gejlkozloski napisał:

Test najlepiej zrobić parę dni po terminie spodziewanej miesiączki, teraz mógł Ci wyjść negatywny nawet jeżeli jesteś w ciąży. Ja jakiś tydzień po terminie miałam dopiero jasna druga kreskę, także obserwuj sytuację i powtórz test za kilka dni 

A te plamienia to co to może być ? Objaw implantacji ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olanowak19923 napisał:

A te plamienia to co to może być ? Objaw implantacji ? 

Być może, ja miałam plamienia jakoś w 6-7 tygodniu, ale to dosłownie kilka kropel takiej brązowej krwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma się co spinać, kochać się z miłości a nie bo chce dziecko o koniec. Wszystko działa również pod wpływem psychiki... Może powtórzyć test za kila dni rano lub zrobić betę hcg i wtedy będzie jasność. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pannajulianna napisał:

Moim zdaniem nie ma się co spinać, kochać się z miłości a nie bo chce dziecko o koniec. Wszystko działa również pod wpływem psychiki... Może powtórzyć test za kila dni rano lub zrobić betę hcg i wtedy będzie jasność. 

Oczywiście się z Panią zgadzam 🙂 ale mam za sobą 3 poronieni i w końcu doszłam do ich przyczyn 🙂 i gdy już wiemy z lekarzem jak temu zapobiec to coraz bardziej mi zależy na dziecku 🙂 staram się jak mogę zeby wziąć na luz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×