Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Viki1111

Weekendowa miłość

Polecane posty

Hej ! 
 

Piszę do Was z rada, albo żeby ktoś mi może coś przetłumaczył .... Będąc w górach poznałam przez popularna aplikacje randkową chłopaka, niestety nie spotkaliśmy się bo każdy miał plany na wieczór, napisałam do niego jak byłam tam kolejny raz. Spotkaliśmy się! Było super, ale od razu chciał sprowadzić sprawy do jednego... wiec od razu wróciłam do hotelu. Pisaliśmy bardzo długo , aż zaproponował wspólny weekend. Wybraliśmy się do innego miasta .... było cudownie. Po powrocie wymieniliśmy pare wiadomości w ciągu tygodnia i tak kontakt się urwał ... czy to już faktycznie koniec przygody? Ajjjj... :( Ten brak zainteresowania z jego strony jeszcze bardziej nakręca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Viki1111 napisał:

Ten brak zainteresowania z jego strony jeszcze bardziej nakręca

🤨

To boli? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak... nie wiem czy powinnam do niego napisac, chyba jest już wszystko jasne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Viki1111 napisał:

Było super, ale od razu chciał sprowadzić sprawy do jednego... wiec od razu wróciłam do hotelu.

 

18 godzin temu, Viki1111 napisał:

Po powrocie wymieniliśmy pare wiadomości w ciągu tygodnia i tak kontakt się urwał

Po co ci burak, który chce jak najszybciej zaciągnąć kobietę do łóżka i urywa kontakt bez słowa. Mnie by taki facet odpychał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×