Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Dr. Who

Jestem tu nowy, ale ok nudno tu... ­čś┤

Polecane posty

1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Jestem ju┼╝ d┼éugo do┼Ť─ç na tego typu forach, wi─Öc co nieco pewnie wiem chc─ůc nie chc─ůc ­čśë┬á Nie ci─ůgn─Ö tego dalej, bo m├│g┼ébym si─Ö nie zatrzyma─ç ­čśä┬áTe┼╝ czyta┼éa┼Ť? ­čśŤ┬áRaz jest lepiej, raz gorzej z tymi wierszykami, ale dobrych kilka lat temu by┼ébym w stanie napisa─ç o niebo lepsze ­čśä┬á

Dla mnie brak hamulc├│w w rozmowie, a tym bardziej w pisanej, to ogromny plus, tyle ┼╝e pora nie do ko┼äca sprzyjaj─ůca takim rozmowom, cho─ç zale┼╝y jak na to spojrze─ç. Teraz mi si─Ö przypomnia┼éo, ┼╝e to Ty chyba szuka┼ée┼Ť rozm├│wcy, ┼╝eby "wygada─ç si─Ö" , tak┼╝e jak co┼Ť, na przysz┼éo┼Ť─ç wiesz gdzie uderza─ç ­čśë

Oczywi┼Ťcie ┼╝e czyta┼éam, wklei┼ée┼Ť to publicznie i to na dziale na kt├│rym najwi─Öcej przesiaduje ­čśť Wierze ┼╝e kiedy┼Ť mog┼éo by─ç lepiej, ale polecam skupi─ç si─Ö na tym jak jest teraz. Z mojej strony propsy, bo nie ka┼╝dy ma chociazby g┼éow─Ö do takiej zabawy.┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
24 minuty temu, Lili_96 napisał:

No w┼éa┼Ťnie to jest dobry przyk┼éad. Nie ka┼╝dy kto tutaj siedzi to dziwak kt├│rego nikt nie lubi. Ja tak┼╝e wesz┼éam tutaj jak pojawi┼éy si─Ö u mnie problemy z kt├│rymi, mia┼éam wra┼╝enie, ┼╝e sobie nie poradz─Ö i tak┼╝e zacz─Ö┼éam tutaj pisywa─ç jako go┼Ť─ç. P├│┼║niej, dla zaj─Öcia g┼éowy, sama zacz─Ö┼éam doradza─ç ludziom kt├│rzy tutaj si─Ö ┼╝alili i w sumie tak z postu do postu a┼╝ wyl─ůdowa┼éam na dw├│ch dzia┼éach naprzemiennie, ┼╝eby sobie rozmawia─ç z lud┼║mi ­čśë

I to całkiem normalne nawet się wydaje, bo czasami łatwiej uzyskać pomoc od bezstronnych osób. 

A ja trafi┼éem tu ca┼ékiem przez przypadek i dopiero to forum spowodowa┼éo u mnie problemy z kt├│rymi ledwo co sobie poradzi┼éem. Naprawd─Ö nigdy nie my┼Ťla┼éem, ┼╝e tak b┼éacha sprawa jak wej┼Ťcie na forum mo┼╝e cz┼éowiekowi tak zburzy─ç ┼Ťwiat, tak┼╝e zalecam raczej ostro┼╝no┼Ť─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, TenX napisał:

A ja trafi┼éem tu ca┼ékiem przez przypadek i dopiero to forum spowodowa┼éo u mnie problemy z kt├│rymi ledwo co sobie poradzi┼éem. Naprawd─Ö nigdy nie my┼Ťla┼éem, ┼╝e tak b┼éacha sprawa jak wej┼Ťcie na forum mo┼╝e cz┼éowiekowi tak zburzy─ç ┼Ťwiat, tak┼╝e zalecam raczej ostro┼╝no┼Ť─ç.┬á

Naprawd─Ö? Je┼Ťli tak, to mo┼╝esz przybli┼╝y─ç sw├│j przypadek?┬á

Moim zdaniem, "forum" mo┼╝e zaszkodzi─ç w przypadku gdy kto┼Ť nie ma ani odrobiny w┼éasnego rozumu, a np we┼║mie do siebie pomoc os├│b kt├│re zwyczajnie trolluj─ů.┬á

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, Lili_96 napisał:

Co prawda tekst nie do mnie, ale bogactwo i bieda to nie wszystko. Chyba ┼╝e pod┼é─ůczymy pod to biede/bogactwo duchowe, mentalne.┬á

Nie, mam na my┼Ťli bied─Ö i bogactwo materialne. Nic tak nie do┼Ťwiadcza cz┼éowieka jak posmakowanie, zw┼éaszcza tego pierwszego. Nie wdaj─ůc si─Ö w szczeg├│┼éy, powiem tak. Ka┼╝dy dzie┼ä, rozpoczynam od kawy i ┼éez na wspomnienie tego co by┼éo.┬á

Cho─ç ┼╝ycie da┼éo mi pe┼én─ů rekompensat─Ö, to i tak nie potrafi─Ö zazna─ç spokoju.

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, ToBezZnaczenia napisał:

A czego si─Ö spodziewasz o tej porze. Normalni o tej porze ┼Ťpi─ů, albo sp─Ödzaj─ů czas ze znajomymi z reala. Prawdziwych przegryw├│w jest tu stosunkowo niewielu, kt├│rzy sp─Ödzaj─ů tu niemal ka┼╝d─ů woln─ů chwil─Ö, my┼Ťl─Ö. Cho─ç sporo ludzi stanowczo marnuje tu za wiele swojego wolnego czasu i sam pewnie jestem w czo┼é├│wce.

Pora ka┼╝da np.┬á po pracy ma si─Ö chwilk─Ö relaksu, normalni ok ┼Ťpi─ů o tym czasie, a ja do takich nie nale┼╝e, czasami.. Zale┼╝y od mojej pracy, a raz to ┼Ťpi─Ö w nocy, a raz w dzie┼ä­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ, a ja tu jestem o tak sobie, tak z przypadku...┬á

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Lili_96 napisa┼é:

Dla mnie brak hamulc├│w w rozmowie, a tym bardziej w pisanej, to ogromny plus, tyle ┼╝e pora nie do ko┼äca sprzyjaj─ůca takim rozmowom, cho─ç zale┼╝y jak na to spojrze─ç. Teraz mi si─Ö przypomnia┼éo, ┼╝e to Ty chyba szuka┼ée┼Ť rozm├│wcy, ┼╝eby "wygada─ç si─Ö" , tak┼╝e jak co┼Ť, na przysz┼éo┼Ť─ç wiesz gdzie uderza─ç ­čśë

Oczywi┼Ťcie ┼╝e czyta┼éam, wklei┼ée┼Ť to publicznie i to na dziale na kt├│rym najwi─Öcej przesiaduje ­čśť Wierze ┼╝e kiedy┼Ť mog┼éo by─ç lepiej, ale polecam skupi─ç si─Ö na tym jak jest teraz. Z mojej strony propsy, bo nie ka┼╝dy ma chociazby g┼éow─Ö do takiej zabawy.┬á

Jak nie dojd─Ö do poziomu, kt├│ry by┼éem w stanie osi─ůgn─ů─ç kiedy┼Ť, to nie ma sensu. Tylko progres daj─Ö mi satysfakcj─Ö, a opr├│cz satysfakcji nie mam innej motywacji, by to robi─ç (kiedy┼Ť jeszcze dobrze mi si─Ö tam lokowa┼éo emocje). Kilka pozytywnych opinii, kt├│re dosta┼éem cho─çby tutaj, ju┼╝ w jakim┼Ť stopniu motywuje, ale wcze┼Ťniej tego nie mia┼éem, a "tworz─Ö" ju┼╝ ponad dekad─Ö. Wtedy to by┼éo moj─ů prawdziw─ů pasj─ů. Czy szuka┼éem? Nie wykluczam takiej mo┼╝liwo┼Ťci, jednak nie przypominam sobie na obecn─ů chwil─Ö. Nie ci─ů┼╝─ů Ci zwierzenia innych. Mnie kiedy┼Ť ludzie ch─Ötnie si─Ö zwierzali z jakiego┼Ť powodu, ale z czasem rola powiernika zacz─Ö┼éa mi bardzo ci─ů┼╝y─ç, bo ja sam nie potrafi┼éem si─Ö z niczego zwierzy─ç niemal┼╝e. Po prostu nigdy nie narzeka┼éem na niedob├│r swoich w┼éasnych, z kt├│rymi zawsze zostawa┼éem sam. To nie jest tak, ┼╝e mam pretensje jakby o brak wzajemno┼Ťci w w powierzaniu (wr─Öcz to zazwyczaj wyczuwa┼éem, ┼╝e to oni mieli z tym problem, ┼╝e si─Ö nie dziel─Ö z nimi swoimi troskami. Ale ja po prostu zazwyczaj nie chcia┼éem, a czasem nie mog┼éem. Po prostu to wszystko przekracza┼éo moje moce przerobowe i wola┼éem odci─ů─ç si─Ö. A co do zabawy, to kwestia wy─çwiczenia w lwiej cz─Ö┼Ťci. Bo "ludzie nie widz─ů stara┼ä, widz─ů ich efekt" Ja ju┼╝ cz─Östo dopracowuj─Ö linijki z wyrachowania, tak jakby. T─Öskni mi si─Ö za czasami, kiedy to by┼éo dla mnie "tlenem"┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Lili_96 napisał:

Oj bez przesady, s─ů te┼╝ normalni ludzie co po┼Ťwi─Öcaj─ů sw├│j wolny czas na kafe ­čśë

Ja to tak.. pod koniec 2019 roku co┼Ť szuka┼éem/am┬á na Google i tak oto Kafeteria forum si─Ö mi wygoglowa┼éa­čśů

Udost─Öpnij ten post

Oj bez przesady, s─ů te┼╝ normalni ludzie co po┼Ťwi─Öcaj─ů sw├│j wolny czas na kafe ­čśë

Ja to tak.. pod koniec 2019 roku co┼Ť szuka┼éem/am┬á na Google i tak oto Kafeteria forum si─Ö mi wygoglowa┼éa­čśů

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Olimpia napisał:

Nie, mam na my┼Ťli bied─Ö i bogactwo materialne. Nic tak nie do┼Ťwiadcza cz┼éowieka jak posmakowanie, zw┼éaszcza tego pierwszego. Nie wdaj─ůc si─Ö w szczeg├│┼éy, powiem tak. Ka┼╝dy dzie┼ä, rozpoczynam od kawy i ┼éez na wspomnienie tego co by┼éo.┬á

Cho─ç ┼╝ycie da┼éo mi pe┼én─ů rekompensat─Ö, to i tak nie potrafi─Ö zazna─ç spokoju.

W dalszym ci─ůgu uwa┼╝a ┼╝e nie jest to wszystko czego cz┼éowiek mo┼╝e w ┼╝yciu do┼Ťwiadczy─ç, ale rozumiem i szczerze wspolczuje traumatycznych prze┼╝y─ç, cho─ç teraz jeste┼Ť napewno bogatsza chocia┼╝by o do┼Ťwiadczenie i warto┼Ťci.┬á

W tym jedynym przypadku, zgadzam si─Ö ┼╝e forum to miejsce ┼Ťrednie. Bo jak by┼éoby mi┼éo gdyby mo┼╝na bylo zrobi─ç miejsce dla strapionych dusz i zb┼é─ůkanych owieczek. A tutaj po czasie ka┼╝dy sie zna, rozpoznaje, i automatycznie nasze wynaturzenia s─ů kojarzone z nickiem na zasadzie " to ta/ ten kt├│ry co┼Ť tam". Pieknie, jak na realnej p┼éaszczy┼║nie ­čÖä

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Dr. Who napisał:

Pora ka┼╝da np.┬á po pracy ma si─Ö chwilk─Ö relaksu, normalni ok ┼Ťpi─ů o tym czasie, a ja do takich nie nale┼╝e, czasami.. Zale┼╝y od mojej pracy, a raz to ┼Ťpi─Ö w nocy, a raz w dzie┼ä­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ, a ja tu jestem o tak sobie, tak z przypadku...┬á´╗┐

W sumie zazdro, ┼╝e tylko z przypadku. Z przypadku to ja tu trafi┼éem i zosta┼éem na d┼éu┼╝ej ­čÖé┬áCzy ja wiem, czy tak ┼Ťpi─ů? Zmianowa praca jest do┼Ť─ç powszechn─ů praktyk─ů. Ja na przyk┼éad czuj─Ö, ┼╝e moja naturalna pora aktywno┼Ťci to noc, ale ┼╝ycie wymusza na mnie tryb dzienny. Kilka lat siedzia┼éem po nocach. Po prostu uwielbiam noc.

Udost─Öpnij ten post

Ja to nawet nie wiem w jakich kategoriach siebie mog─Ö okre┼Ťli─ç ­čĄö Ale zgadzam si─Ö poniek─ůd z Tob─ů, i mo┼╝e nie tyle co o normalno┼Ť─ç chodzi, a o to, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç os├│b tutaj siedzi z┬á jakiego┼Ť powodu. Problemy, brak przyjaci├│┼é, brak partnera, ch─Ö─ç rozmowy, wygadania si─Ö czy nawet dowarto┼Ťciowania przez hejt. W wi─Ökszo┼Ťci przypadk├│w, jest jaka┼Ť druga strona medalu ­čÖé

A ja szuka┼éam/em co┼Ť tam problem z dzieckim by┼é w rodzinie i Google mnie tutaj odes┼éa┼é, tak wi─Öc czasami zagl─ůdam tutaj­čśť

Udost─Öpnij ten post

56 minut temu, Olimpia napisał:

S┼éuszna uwaga. Ja np. nie mam si─Ö przed kim wygada─ç, dlatego┬á zacz─Ö┼éam tu pisa─ç. Z go┼Ťcia by┼éo fajnie.. Teraz ju┼╝ nie. Brak zaufania do ludzi w realu spowodowa┼é, ┼╝e sta┼éam si─Ö userk─ů tego forum, cho─ç pisz─Ö tu ma┼éo. Obowi─ůzki niestety nie pozwalaj─ů.┬á┬á

I oto tak, jutro w tajemniczy spos├│b, ten temat w magiczny spos├│b zniknie­čĄú­čĄú­čĄú­čĄú(sorry za z┼é─ů pisownie, gdy┼╝ z j─Özykiem polskim mam ma┼éo od dawna do czynienia)

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Jak nie dojd─Ö do poziomu, kt├│ry by┼éem w stanie osi─ůgn─ů─ç kiedy┼Ť, to nie ma sensu. Tylko progres daj─Ö mi satysfakcj─Ö, a opr├│cz satysfakcji nie mam innej motywacji, by to robi─ç (kiedy┼Ť jeszcze dobrze mi si─Ö tam lokowa┼éo emocje). Kilka pozytywnych opinii, kt├│re dosta┼éem cho─çby tutaj, ju┼╝ w jakim┼Ť stopniu motywuje, ale wcze┼Ťniej tego nie mia┼éem, a "tworz─Ö" ju┼╝ ponad dekad─Ö. Wtedy to by┼éo moj─ů prawdziw─ů pasj─ů. Czy szuka┼éem? Nie wykluczam takiej mo┼╝liwo┼Ťci, jednak nie przypominam sobie na obecn─ů chwil─Ö. Nie ci─ů┼╝─ů Ci zwierzenia innych. Mnie kiedy┼Ť ludzie ch─Ötnie si─Ö zwierzali z jakiego┼Ť powodu, ale z czasem rola powiernika zacz─Ö┼éa mi bardzo ci─ů┼╝y─ç, bo ja sam nie potrafi┼éem si─Ö z niczego zwierzy─ç niemal┼╝e. Po prostu nigdy nie narzeka┼éem na niedob├│r swoich w┼éasnych, z kt├│rymi zawsze zostawa┼éem sam. To nie jest tak, ┼╝e mam pretensje jakby o brak wzajemno┼Ťci w w powierzaniu (wr─Öcz to zazwyczaj wyczuwa┼éem, ┼╝e to oni mieli z tym problem, ┼╝e si─Ö nie dziel─Ö z nimi swoimi troskami. Ale ja po prostu zazwyczaj nie chcia┼éem, a czasem nie mog┼éem. Po prostu to wszystko przekracza┼éo moje moce przerobowe i wola┼éem odci─ů─ç si─Ö. A co do zabawy, to kwestia wy─çwiczenia w lwiej cz─Ö┼Ťci. Bo "ludzie nie widz─ů stara┼ä, widz─ů ich efekt" Ja ju┼╝ cz─Östo dopracowuj─Ö linijki z wyrachowania, tak jakby. T─Öskni mi si─Ö za czasami, kiedy to by┼éo dla mnie "tlenem"┬á

Oczywi┼Ťcie ┼╝e najwi─Ökszym motorem nap─Ödowym jest progres, wi─Öc rozumiem i uwa┼╝am ┼╝e powiniene┼Ť i┼Ť─ç t─ů drog─ů, a nawet uwa┼╝am ┼╝e s┼éabe by┼éo by osi─ů┼Ť─ç na laurach tak po prostu. Je┼╝eli chodzi o to by nie patrze─ç jak by┼éo, to bardziej na zasadzie ┼╝e nie ogl─ůda─ç si─Ö za siebie ,ale je┼╝eli jest to w jaki┼Ť spos├│b dla Ciebie motorem nap─Ödowym to troche co innego. Powiedzmy ┼╝e z┼éapa┼éam z┼éy kontekst, ale my┼Ťl─Ö ┼╝e rozumiesz co mam na my┼Ťli. Co do zwierze┼ä z to prawda ┼╝e mi nie ci─ů┼╝─ů, lubie "s┼éucha─ç" a jeszcze bardziej pomaga─ç, mimo ┼╝e gdzie┼Ť tam, podobnie jak wspomnia┼ée┼Ť, zostaje ze swoimi w┼éasnymi zmartwieniami sama. Ci─ů┼╝y─ç mi to nie ci─ů┼╝y ale czasami szuka┼éam osoby z transakcj─ů wymienn─ů, na zasadzie ┼╝e mnie obchodz─ů Twoje problemy, a Ciebie moje. I nawet jest to fajne, bo mo┼╝na by─ç "zaspokojonym" podw├│jnie. Wy─çwiczenie, wy─çwiczeniem ale do tego trzeba mie─ç tak┼╝e zajawke, pe┼én─ů g┼éow─Ö i cho─ç odrobin─Ö talentu. Mam nadzieje, ┼╝e uda Ci si─Ö doj┼Ť─ç do formy z przed lat albo i j─ů prze┼Ťcign─ů─ç. Ja tak┼╝e wracam do formy, tylko w innym znaczeniu ­čśë

Teraz si─Ö musze po┼╝egna─ç, bo mimo ┼╝e sen jest dla s┼éabych, to u mnie wygrywa. Polecam tak┼╝e uda─ç si─Ö w kierunku snu, dobranoc ­čĹő­čśë┬á

Udost─Öpnij ten post

39 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Mog─Ö Ci tylko zdradzi─ç, ┼╝e ludzie mojego pokroju d─ů┼╝─ů nieuchronnie i w pewnym sensie mimowolnie ku dnu. I to nie jest kwestia do┼Ťwiadcze┼ä ┼╝yciowych, tylko sam nie wiem czego do ko┼äca. Przypuszczam, ┼╝e po cz─Ö┼Ťci to zas┼éuga gen├│w, b─ůd┼║ jakiego┼Ť genu i po cz─Ö┼Ťci przechwyconych wzorc├│w. Co prawda bogaty nie by┼éem, ale ┼Ťmiem w─ůtpi─ç, ┼╝e i Ty mnie zaskoczysz.

Chyba si─Ö domy┼Ťlam z jakim problemem si─Ö borykasz ale nadal stwierdzam, ┼╝e jeste┼Ť normalny. Ka┼╝dy cz┼éowiek posiada jaki┼Ť defekt a wi─Ökszo┼Ť─ç nie jest tego nawet ┼Ťwiadoma.

Co do bogactwa, to nie zamierzam Ci niczego udowadnia─ç a tym bardziej zaskakiwa─ç Ci─Ö.

Udost─Öpnij ten post

58 minut temu, Lili_96 napisał:

No w┼éa┼Ťnie to jest dobry przyk┼éad. Nie ka┼╝dy kto tutaj siedzi to dziwak kt├│rego nikt nie lubi. Ja tak┼╝e wesz┼éam tutaj jak pojawi┼éy si─Ö u mnie problemy z kt├│rymi, mia┼éam wra┼╝enie, ┼╝e sobie nie poradz─Ö i tak┼╝e zacz─Ö┼éam tutaj pisywa─ç jako go┼Ť─ç. P├│┼║niej, dla zaj─Öcia g┼éowy, sama zacz─Ö┼éam doradza─ç ludziom kt├│rzy tutaj si─Ö ┼╝alili i w sumie tak z postu do postu a┼╝ wyl─ůdowa┼éam na dw├│ch dzia┼éach naprzemiennie, ┼╝eby sobie rozmawia─ç z lud┼║mi ­čśë

I to całkiem normalne nawet się wydaje, bo czasami łatwiej uzyskać pomoc od bezstronnych osób. 

I ja uważam że to jes super 

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Lili_96 napisał:

Oczywi┼Ťcie ┼╝e najwi─Ökszym motorem nap─Ödowym jest progres, wi─Öc rozumiem i uwa┼╝am ┼╝e powiniene┼Ť i┼Ť─ç t─ů drog─ů, a nawet uwa┼╝am ┼╝e s┼éabe by┼éo by osi─ů┼Ť─ç na laurach tak po prostu. Je┼╝eli chodzi o to by nie patrze─ç jak by┼éo, to bardziej na zasadzie ┼╝e nie ogl─ůda─ç si─Ö za siebie ,ale je┼╝eli jest to w jaki┼Ť spos├│b dla Ciebie motorem nap─Ödowym to troche co innego. Powiedzmy ┼╝e z┼éapa┼éam z┼éy kontekst, ale my┼Ťl─Ö ┼╝e rozumiesz co mam na my┼Ťli. Co do zwierze┼ä z to prawda ┼╝e mi nie ci─ů┼╝─ů, lubie "s┼éucha─ç" a jeszcze bardziej pomaga─ç, mimo ┼╝e gdzie┼Ť tam, podobnie jak wspomnia┼ée┼Ť, zostaje ze swoimi w┼éasnymi zmartwieniami sama. Ci─ů┼╝y─ç mi to nie ci─ů┼╝y ale czasami szuka┼éam osoby z transakcj─ů wymienn─ů, na zasadzie ┼╝e mnie obchodz─ů Twoje problemy, a Ciebie moje. I nawet jest to fajne, bo mo┼╝na by─ç "zaspokojonym" podw├│jnie. Wy─çwiczenie, wy─çwiczeniem ale do tego trzeba mie─ç tak┼╝e zajawke, pe┼én─ů g┼éow─Ö i cho─ç odrobin─Ö talentu. Mam nadzieje, ┼╝e uda Ci si─Ö doj┼Ť─ç do formy z przed lat albo i j─ů prze┼Ťcign─ů─ç. Ja tak┼╝e wracam do formy, tylko w innym znaczeniu ­čśë

Teraz si─Ö musze po┼╝egna─ç, bo mimo ┼╝e sen jest dla s┼éabych, to u mnie wygrywa. Polecam tak┼╝e uda─ç si─Ö w kierunku snu, dobranoc ­čĹő­čśë┬á

Jak nie zapomn─Ö, to odnios─Ö si─Ö do wypowiedzi przy najbli┼╝szej okazji ­čśë┬áSpokojnej nocki ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

47 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Jestem ju┼╝ d┼éugo do┼Ť─ç na tego typu forach, wi─Öc co nieco pewnie wiem chc─ůc nie chc─ůc ­čśë┬á Nie ci─ůgn─Ö tego dalej, bo m├│g┼ébym si─Ö nie zatrzyma─ç ­čśä┬áTe┼╝ czyta┼éa┼Ť? ­čśŤ┬áRaz jest lepiej, raz gorzej z tymi wierszykami, ale dobrych kilka lat temu by┼ébym w stanie napisa─ç o niebo lepsze ­čśä┬á

Jakie┼Ť romanse si─Ö tutaj ci─ůgn─ů­čśë

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Olimpia napisał:

Chyba si─Ö domy┼Ťlam z jakim problemem si─Ö borykasz ale nadal stwierdzam, ┼╝e jeste┼Ť normalny. Ka┼╝dy cz┼éowiek posiada jaki┼Ť defekt a wi─Ökszo┼Ť─ç nie jest tego nawet ┼Ťwiadoma.

Co do bogactwa, to nie zamierzam Ci niczego udowadnia─ç a tym bardziej zaskakiwa─ç Ci─Ö.

Do samej biedy po prostu idzie przywykn─ů─ç i zaakceptowa─ç tak─ů rzeczywisto┼Ť─ç. Znacznie gorsze s─ů problemy wsp├│┼éistniej─ůce (sformu┼éowanie ca┼ékiem na czasie ­čśë┬á). One po┼Ťrednio z biedy wynikaj─ů, ale bieda nie jest jedyn─ů przyczyn─ů takowych, cho─ç znacznie zwi─Öksza prawdopodobie┼ästwo ich wyst─ůpienia. Ja na przyk┼éad ju┼╝ od bardzo dawna nie zazdroszcz─Ö komu┼Ť tego, ┼╝e komu┼Ť si─Ö lepiej powodzi, nie boli mnie to. Mam wa┼╝niejsze sprawy do ogarni─Öcia, ni┼╝ cho─çby o tym pomy┼Ťle─ç. Ale rozumiem kogo┼Ť, komu gwa┼étownie i niespodziewanie przyk┼éadowo obni┼╝y┼é si─Ö standard ┼╝ycia i ┼╝e jest takiej osobie w takiej sytuacji bardzo ci─Ö┼╝ko. Nowe sytuacje maj─ů to do siebie, ┼╝e sprawiaj─ů trudno┼Ť─ç.

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Dr. Who napisał:

Jakie┼Ť romanse si─Ö tutaj ci─ůgn─ů­čśë

Po prostu z┼éapa┼éem filozoficzn─ů faz─Ö i m├│g┼ébym tak bez ko┼äca pisa─ç w sporej cz─Ö┼Ťci truizmy. Wol─Ö wyhamowa─ç , p├│ki mog─Ö ­čśä┬á

Udost─Öpnij ten post

38 minut temu, Lili_96 napisał:

Naprawd─Ö? Je┼Ťli tak, to mo┼╝esz przybli┼╝y─ç sw├│j przypadek?┬á

Moim zdaniem, "forum" mo┼╝e zaszkodzi─ç w przypadku gdy kto┼Ť nie ma ani odrobiny w┼éasnego rozumu, a np we┼║mie do siebie pomoc os├│b kt├│re zwyczajnie trolluj─ů.┬á

Wolałbym tego nie robić. Dużo się zmieniło od czasu mojej wpadki tu, bo inaczej ciężko to nazwać... Jedyny plus z tego wszystkiego jest taki, że każda względna porażka, daje siłę gdy człowiek już się podniesie. 

Udost─Öpnij ten post

24 minuty temu, Lili_96 napisał:

W dalszym ci─ůgu uwa┼╝a ┼╝e nie jest to wszystko czego cz┼éowiek mo┼╝e w ┼╝yciu do┼Ťwiadczy─ç, ale rozumiem i szczerze wspolczuje traumatycznych prze┼╝y─ç, cho─ç teraz jeste┼Ť napewno bogatsza chocia┼╝by o do┼Ťwiadczenie i warto┼Ťci.┬á

W tym jedynym przypadku, zgadzam si─Ö ┼╝e forum to miejsce ┼Ťrednie. Bo jak by┼éoby mi┼éo gdyby mo┼╝na bylo zrobi─ç miejsce dla strapionych dusz i zb┼é─ůkanych owieczek. A tutaj po czasie ka┼╝dy sie zna, rozpoznaje, i automatycznie nasze wynaturzenia s─ů kojarzone z nickiem na zasadzie " to ta/ ten kt├│ry co┼Ť tam". Pieknie, jak na realnej p┼éaszczy┼║nie ­čÖä

Tak uwa┼╝asz, bo nie wiesz czego do┼Ťwiadczy┼éam, a ja nie zamierzam si─Ö wywn─Ötrza─ç. Mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania z go┼Ťcia, dawa┼éa szersze pole anonimowo┼Ťci. Pisanie pod jednym n─Ödznym nickiem, ogranicza ze wzgl─Öd├│w bardzo oczywistych, je┼╝eli chcemy na d┼éu┼╝ej tutaj zago┼Ťci─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Po prostu z┼éapa┼éem filozoficzn─ů faz─Ö i m├│g┼ébym tak bez ko┼äca pisa─ç w sporej cz─Ö┼Ťci truizmy. Wol─Ö wyhamowa─ç , p├│ki mog─Ö ­čśä┬á

A kto chce ┼╝eby┼Ť wyhamowa┼é­čśť

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Dr. Who napisa┼é:

Ciekawie piszesz ­čÖé

Ja tak nie potrafi─Ö ­čśÉza du┼╝o robi─Ö polskich b┼é─Öd├│w­čśů

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Dr. Who napisał:

A kto chce ┼╝eby┼Ť wyhamowa┼é­čśť

Ale niekt├│rzy musz─ů si─Ö wyspa─ç ­čÖé┬áJa mam nieco luzu w tej kwestii ­čÖé┬áMog─Ö kontynuowa─ç, ale musz─Ö mie─ç rozm├│wce. Jako┼Ť tak jest ┼éatwiej, bo s─ů punkty, do kt├│rych mo┼╝na si─Ö odnie┼Ť─ç i przedstawi─ç swoj─ů perspektyw─Ö. Je┼Ťli jeste┼Ť w stanie mnie poci─ůgn─ů─ç za j─Özyk, to mo┼╝emy pr├│bowa─ç ­čśŤ┬á

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Olimpia napisał:

Tak uwa┼╝asz, bo nie wiesz czego do┼Ťwiadczy┼éam, a ja nie zamierzam si─Ö wywn─Ötrza─ç. Mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania z go┼Ťcia, dawa┼éa szersze pole anonimowo┼Ťci. Pisanie pod jednym n─Ödznym nickiem, ogranicza ze wzgl─Öd├│w bardzo oczywistych, je┼╝eli chcemy na d┼éu┼╝ej tutaj zago┼Ťci─ç.┬á

I oto masz rację tego brakuje, jednak tutaj albo? 

Udost─Öpnij ten post

Ja tak nie potrafi─Ö ­čśÉza du┼╝o robi─Ö polskich b┼é─Öd├│w­čśů

Mnie po prostu irytuj─ů czerwone ┼Ťlaczki ­čśä┬áNo i w zasadzie wszyscy staramy si─Ö og├│lnie pokaza─ç z jak najlepszej strony, chyba, ┼╝e za┼éo┼╝enie jest inne. Tutaj nikt nie jest do ko┼äca sob─ů wg mnie. ┼╗ebym tyle klepa┼é w realu, to musia┼ébym komu┼Ť takiemu bardzo ufa─ç, ┼╝eby czu─ç si─Ö na tyle swobodnie.

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Mnie po prostu irytuj─ů czerwone ┼Ťlaczki ­čśä┬áNo i w zasadzie wszyscy staramy si─Ö og├│lnie pokaza─ç z jak najlepszej strony, chyba, ┼╝e za┼éo┼╝enie jest inne. Tutaj nikt nie jest do ko┼äca sob─ů wg mnie. ┼╗ebym tyle klepa┼é w realu, to musia┼ébym komu┼Ť takiemu bardzo ufa─ç, ┼╝eby czu─ç si─Ö na tyle swobodnie.

No to mnie irytuj─ů te┼╝ te,, czerwone ┼Ťlaczki,, bo za kija nie wiem co to jest..? ­čśů

Udost─Öpnij ten post

I oto masz rację tego brakuje, jednak tutaj albo? 

Ale z go┼Ť─çmi jest du┼╝o ciekawiej. Mnie nie interesuje to, ┼╝e kto┼Ť to wykorzystywa┼é do niecnych cel├│w. Chocia┼╝ kafe i tak daje rad─Ö i jest tu kilku user├│w nawet godnie zast─Öpuj─ůcych go┼Ťci. A to ┼╝e ludzie robili sobie gn├│j nawzajem i funkcja go┼Ťcia im to u┼éatwia┼éa, to ┼Ťwiadczy tylko o tych ludziach (z reszt─ů na ka┼╝dym forum, na jakim si─Ö udziela┼éem i mia┼éa funkcj─Ö go┼Ťcia, zawsze tak by┼éo) i nic mi do tego. Mnie to czasem nawet by┼éo mi┼éo popatrze─ç, jak ┼╝r─ů si─Ö mi─Ödzy sob─ů. Sam te┼╝ osobi┼Ťcie do┼Ťwiadcza┼éem nieprzyjemnych rzeczy, ale z czasem przesta┼éy robi─ç na mnie wra┼╝enie. Trzeba tylko pami─Öta─ç przede wszystkim o zasadzie PKU (patrz komu ufasz). Jasne, ┼╝e to nie da nikomu 100% pewno┼Ťci, ┼╝e nikt tego kogo┼Ť nigdy nie zawiedzie, ale w ┼╝yciu te┼╝ tak jest. Jak jest go┼Ť─ç, to jest okazja do puszczenia wodzy przyzwoito┼Ťci i wychodzi prawdziwa natura ludzi, kt├│rzy tu przebywaj─ů. I wgl go┼Ť─ç cz─Östo bywa zabawny (cz─Östo bardziej ni┼╝ userzy, bo mog─ů sobie na wi─Öcej pozwoli─ç. Zdarzaj─ů si─Ö te┼╝ osoby, kt├│re wpad┼éy tu jednorazowo i uwa┼╝am za bezsens zmuszania ich do za┼éo┼╝enia konta i tworzy─ç co┼Ť na podobie┼ästwo pustych sub├│w na YT. Ja osobi┼Ťcie jestem gor─ůcym zwolennikiem go┼Ťci. Mo┼╝e te┼╝ dlatego. ┼╝e zawsze z go┼Ťcia zaczyna┼éem, na tego typu forach. To chyba tyle, je┼Ťli o go┼Ťci chodzi z mojej strony.

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Dr. Who napisał:

No to mnie irytuj─ů te┼╝ te,, czerwone ┼Ťlaczki,, bo za kija nie wiem co to jest..? ­čśů

S─ů takie s┼éowa, kt├│rych korekta tutejsza nie przewidzia┼éa i musimy z tym ┼╝y─ç┬á ­čśä┬á

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç