Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sabcia17

Który test wiarygodniejszy- proszę o szybka odp

Polecane posty

Dzień dobry, mam 17 lat i powinnam dostać okres 10.08 trochę zaczęłam się niepokoić i wykonałam test ciazowy, który był negatywny. Dzień później kolejny i również był negatywny, jednak po godzinie zauwazylam jakby blady cień kreski, który potem znikł. Dalej byłam przerażona i zaniepokojona wiec zrobiłam wczoraj test z krwi HCG, dostałam wynik online następujący : 12.64. Czy to już przesadzone ze jestem w ciąży?? Który test jest wiarygodniejszy? Proszę o szybka odpowiedz, bo wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie widziałam, ze kobiety nie będące w ciąży maja wynik poniżej 5. Czyli 12 oznacza ciąże na 100% czy może jeszcze jakieś wahania hormonalne i spóźniający się przez to okres ?? Kiedy wykonać jeszcze jeden test żeby upewnić się ze ciąża jest lub jej nie ma? Szykuje się rozmowa z rodzicami.....a nie chce wywołać burzy jeśli ma się okazać ze to tylko wahania hormonów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bardzo wczesna ciąża... Testy jeszcze jej nie wykrywają bo wykrywają ciąże gdy ma sie beta HCG powyżej 25 (niektore- bardzo czułe  - powyżej 10). Beta HCG na poczatku ciazy powinna przyrastac chyba o 40% co 48 h (sprawdź to sobie w necie). Wiec za pare dni juz Ci powinny wychodzić testy z moczu pozytywne (musisz zrobic test z porannego moczu i odczytac wynik po 5 minutach). Albo najlepiej powtorz badanie z krwi. 

Edytowano przez Nunu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nunu napisał:

Prawdopodobnie bardzo wczesna ciąża... Testy jeszcze jej nie wykrywają bo wykrywają ciąże gdy ma sie beta HCG powyżej 25 (niektore- bardzo czułe  - powyżej 10). Beta HCG na poczatku ciazy powinna przyrastac chyba o 40% co 48 h (sprawdź to sobie w necie). Wiec za pare dni juz Ci powinny wychodzić testy z moczu pozytywne (musisz zrobic test z porannego moczu i odczytac wynik po 5 minutach). Albo najlepiej powtorz badanie z krwi. 

i co jej glupoty wciskasz. to kiedy powinien byc odczytany test zalezy od instrukcji.

Wszystkie testy ktore ja robilam,dawaly wynik natychmiast,a w instrukcji napisano ze po uplywie,chyba wlasnie 5 min test jest niewazny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×